آزمایش Google AdSense FLEDGE API تا سپتامبر به تعویق افتاد

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-adsense-fledge-api-testing-delayed-until-september-387569

چرا ما اهمیت می دهیم. کاربران AdSense که انتظار داشتند FLEDGE API را آزمایش کنند، اکنون یک ماه دیگر فرصت دارند تا آماده شوند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همانطور که Google به سمت وجود بدون کوکی حرکت می کند، بازاریابی مجدد ممکن است به یک چالش تبدیل شود. تبلیغ‌کنندگان و ناشران AdSense باید در نظر بگیرند که چگونه این امر بر درآمد آنها تأثیر می‌گذارد.


درباره نویسنده

تاخیر یعنی چی زیاد نیست. هیچ تاثیری بر درآمد ناشر انتظار نمی رود. گوگل نیز می گوید مسدود کردن کنترل برای تبلیغات نمایشی متحرک اعمال نخواهد شد، به این معنی که تبلیغات متحرک ممکن است از طریق FLEDGE ارائه شود، حتی اگر کنترل مسدود کردن را فعال کرده باشید.

FLEDGE API چیست؟ API از گروه‌های علاقه‌مند استفاده می‌کند تا سایت‌ها را قادر می‌سازد تا تبلیغاتی را که فکر می‌کنند مربوط به کاربرانشان هستند نمایش دهند. به گفته گوگل، زمانی که کاربر از وب سایتی بازدید می کند که می خواهد محصولات خود را تبلیغ کند، یک مالک گروه ذینفع (مانند یک DSP که برای سایت کار می کند) می تواند از مرورگر کاربر بخواهد عضویت را برای گروه علاقه مند اضافه کند.

اطلاعیه را بخوانید. می توانید اطلاعیه کامل گوگل را بخوانید اینجا.

اوایل این ماه گزارش دادیم که Google AdSense قصد دارد آزمایش FLEDGE API خود را در 28 آگوست آغاز کند. اکنون به نظر می‌رسد که آنها آن را به روز یا بعد از 24 سپتامبر برمی‌گردانند.

در حال خاموش کردن دسترسی اگر علاقه ای به دسترسی FLEDGE به سایت های خود ندارید، می توانید آن را از طریق آن خاموش کنید سرصفحه خط مشی مجوز Chrome.

جدید در زمین موتورهای جستجو