آسانسو و پله برقی آسانسور و پله برقی آتی سازان آتی سازان کونیگ

به همین خاطر موتور‌‌‌‌های سنکرون با مغناطیس دائم کم کم در صنعت آسانسور پدیدار شدند که بازده نهایی آنها گاهی به 95 درصد هم می‌رسد. گشتاور بسیار بالاتر محور موتور باعث می‌شود که نیازی به استفاده از گیربکس در این موتورها نباشد.این موتورها دارای سیستم راه اندازی پیچیده‌ای هستند و لزوماً باید با استفاده از درایور و تاکومتر مورد استفاده قرار بگیرند. این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن می باشد که با ظرفیت سالیانه ۴۹ هزار محصول بخش عظیمی از نیاز داخلی صنعت آسانسور کشور را پاسخ می دهد. در سال های اخیر شرکت صنایع مهندسی هیدروفرکو موفق به کسب بسیاری از گواهینامه های بین المللی شده و در حال صادرات محصولات خود به بسیاری از کشور های آسیایی می باشد. آسانسورهای مدل باری در کارخانجات ، ساختمان های مسکونی، ، کارگاه ها و انبارهای کالا جهت جابجایی خودرو قرار می گیرند که دارای سرعت پایین و قدرت بالا در قسمت حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند. موتورهای گیرلس بر خلاف موتورهای گیربکس فاقد اجزاء مکانیکی گیربکس می‌باشند.

انواع پله برقی بر اساس نوع طراحی

آسانسورهای مسافربر در سه نوع کششی، هیدرولیکی و مغناطیسی که در قالب MRL ، دوبلکس و تکی نصب می شود. به صفحاتی که در دو طرف استپ ها یا همان پلکان پله برقی قرار می گیرد اسکرت می گویند. این نوع از آسانسورها جهت صرفه جویی در انرژی و فضای کاربردی طراحی شده است ؛ که دارای مفهوم بدیهی از حفاظت محیط زیست است . پیش از آنکه به بررسی نکات استفاده از آینه در کابین آسانسور بپردازیم، لازم است کمی در رابطه با… در تعریفی مشابه ، آسانسور به مجموعه تجهیزات حمل و نقل گفته می شود که انتقال عمودی مردم و یا وسایل بین طبقات ساختمان را فراهم می نماید. خرپا سازه ایست فلزی و توخالی که قسمت پائین و بالای پله برقی را بهم متصل می کند.

نام گیری آن بخاطر این است که لبه های رو به پله آن دارای شانه هایی است که بین لبه های پله ها قرار میگیرد. این طراحی بدین جهت بکار رفته تا فاصله بین قسمت ثابت پلتفرم و پله ها را پرنموده و اجازه ندهد تا اشیا در این شکاف گیر کنند. اختراع پله برقی به شکل قابل استفاده برای عموم را به یکی از کارمندان شرکت آسانسور اوتیس بنام چارلز دی سیبرگ نسبت می دهند. مخلوق او، در نمایشگاه سال 1900 پاریس ارائه شد که موفق به کسب جایزه اول گردید. سیبرگ، کلمه پله برقی را از ترکیب دو واژه ESCALA که در لاتین به معنای پله ها می باشد و ELEVATOR که به معنای آسانسور است ابداع نمود.

وجود۷ ایستگاه خط تولید الکتریک روتین و ۱۴ ایستگاه سفارشی و استفاده از تجهیزات جهت مکانیزه کردن خطوط تولیدی از قبیل کانوایر خط تولید، سایت های پنوماتیک و انواع جرثقیل در این خط باعث شده است تا طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را با تولید محصولات متنوع و خاص پوشش دهیم. سیلندرهای هیدرولیکی و لوله های سیلندری در سامانه های هیدرولیکی به کارگیری می شوند. از انواع این سیلندرها می توان به سیلندرهای هیدرولیک منفرد، دوتایی، تلسکوپی و جک اشاره کرد. لوله سیلندری، پیستون، میله سیلندری، مهر و موم سیلندر، دریچه های سیلندر و … از اجزای سیلندرهای هیدرولیک هستند. همگی این سیلندرهای هیدرولیکی توسط شرکت لاران صنعت قابل تأمین می باشند.

  • در سیستم پیاده روی متحرک یا رمپ به جای استفاده از استپ از پالت بهره می گیرند و همان نقشی را که پلکان در مجموعه پله برقی ایفا می کند را پالت در سیستم رمپ دارد و افراد در هنگام جابجایی بر روی آن می ایستند.
  • واقعیت– با وجود سنسور اورلود، آسانسور حرکت نخواهد کرد و مسافرین اضافه می بایست از آسانسور پیاده شوند.
  • همانگونه که در دستورالعمل ذکر گردیده ” آسانسورها و پله برقی ها باید بصورت ادواری و در دوره های زمانی که بیش از یکسال نباشد مورد بازرسی قرار گیرند “.
  • پله برقی دارای اجزا و قطعاتی است که پس از مدتی عمر مفید آن تمام شده و مستهلک می شود.بنابراین سرویس پله برقی و نگهداری از آن امری مهم است تا حدالامکان با پله های خراب مواجه نشویم….
  • در صورت نبودن این فضا نیز امکان نصب سازه در حیاط و یا تخریب بخشی از ساختمان برای جایگذاری بالابر وجود دارد.

به این ترتیب کمترین میزان تخریب در ساختمان انجام می شود و هزینه های اجرایی تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. چنانچه فضای نورگیر راه پله در ساختمان موجود نباشد می توان از نورگیر نیز استفاده کرد. در صورت نبودن این فضا نیز امکان نصب سازه در حیاط و یا تخریب بخشی از ساختمان برای جایگذاری بالابر وجود دارد.

در گیربکس این موتورها از روغن استفاده می‌شود همچنین به دلیل وجود گیربکس و اجزاء مکانیکی، موضوع نگهداری و تعمیرات مطرح می‌شود که باید در بازه‌های زمانی منظم اجزای آن مورد بررسی قرار گیرند و بازدیدهای ادواری صورت منبع پذیرد. ­­اصولاً این موتورها متناسب با افزایش عمرشان هزینه نگهداری آنها افزایش یافته و مستهلک می‌شوند. چرا نگهداری آسانسور در طول زمستان مهم است تجهیزات متعدد و بسیاری در پکیج آسانسور، برای آماده سازی برای فصل زمستان وجود… پله­ برقی مدل GRACE نمونه ای پیشرفته با بازدهی بالا در صنعت جابه­ جایی محسوب می­شود که قابلیت نصب در هر دو شرایط Indoor وOutdoor را دارا می باشد.

پس از نصب سازه و ادوات ، اتصال سیستم به برق و بازبینی نهائی فلکه ها و زنجیر ها و سایر ملزومات صورت می گیرد. به دلیل کاهش وزن و ابعاد، این موتوربه راحتی و بسیار آسان نصب می شود. تعداد قطعات چرخان را کاهش داده که باعث بهبود شرایط بالانس آن می شود. مصرف انرژی به طور قابل توجه به دلیل پایین آوردن استهلاک مکانیکی، پایین می آورد. برای ساخت دنده این نوع موتور از آلیاژ برنجی و مارپیچ استفاده شده است. چه زمانی، زمان مدرنیزه کردن آسانسور فرا می‌رسد؟ هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست، حتی آسانسور شما.

کاربرد پله برقی

3) برای پروژه های خاص ، کارخانه مهندسین را برای کمک به نصب به سایت می فرستد. دفعه بعدی که سوار پله برقی می شوید دکمه های توقف اضطراری را ببندید. ۶- هنگامی که سوار پله برقی هستید به جایی زل نزنید و به فکر فرو نرید. ۲- از سوار شدن به پله برقی با پاشنه های لق و پای برهنه خودداری کنید. واقعیت– آسانسور طوری طراحی شده که در کابین باز شدن در طبقه را کنترل می کتد. هنگامی که کابین به یک طبقه می‌رسد در کابین با در طبقه درگیر شده و با باز شدن در کابین در طبقه نیز باز می‌گردد.

آسانسو و پله برقی آسانسور و پله برقی آتی سازان آتی سازان کونیگ آنها همانقدری به توجه نیاز دارند که یک اتومبیل در حال حرکت نیاز دارد. واقعیت– تلاش برای خروج از آسانسور توسط افراد داخل آن می تواند منجر به آسیب های جانی جدی شود. کابین آسانسور طوری طراحی شده است که به صورت یک « اتاق امن» بوده و امن ترین جا برای ماندن می باشد. شما باید آژیر را به صدا درآورده فقط باید منتظر بمانید تا توسط یک فرد آموزش دیده از کابین خارج شوید. آقای فلاح پور یکی از معتمدین و بنیان گذاران تأسیس سندیکاء آسانسور در ایران می باشد که در حال حاضر با رای اکثریت اعضاء بعنوان بازرس در سندیکاء انتخاب و در این سمت وظایـف خود را بعنوان یک فرد مسئول و پی گیر دقیق اجــرای مقــررات اساسنامه سنــدیکاء انجــام وظیـفه می نماید. شرکت رازی متشکل از بخشهای بازاریابی، فروش، بازرگانی خارجی و داخلی، طراحی، تدارکات، نصب، مدیریت کنترل پروژه، واحد کنترل کیفی، امور اداری و منابع انسانی،امور مالی و خدمات پس از فروش می باشد.

در حجره جو کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما حجره جو هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌‌‌‌های لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌‌‌‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. نوعی آسانسور است که با زنجیر یا طناب فولادی آویزان شده و نیروی رانش به طریقی به غیر از اصطکاک به آن وارد می‌شود. شرکت در سال های متمادی توانسته از طیف گسترده ای از گواهی نامه های سیستمی از قبیل ISO9001،ISO14001 ،ISO45001، ISO10002 وISIRI13000 و 5Sرا اخذ نماید.