آشنایی با انواع تجهیزات شبکه-امن باش

تیم پشتیبانی ما آماده ارائه خدمات در 24 ساعت روز، هفت روز هفته،365 روز در سال می باشد. انتقال داده ها بر عهده پل است؛ به عبارت دیگر، این وسیله دو LAN را به یکدیگر متصل می نماید و داده هایی که بین آنها جا به جا میشوند را کنترل میکند. ابزار تستر که از دو بخش مستر و ریموت تشکیل شده است با 8 چراغ خود؛ اگر تمام چراغ ها سبز و روشن باشد صحت سوکت زنی و با یک چراغ برای بخش پاور، اطمینان از اتصال به زمین را مشخص می کند. در ترانک کابل های بیشتری وجود دارد و متعلقات و اتصالات در ترانک بیشتر از داکت است. از کابل کواکسیال می توان برای خطوط تلفن، کابل کشی برای پهنای باند اینترنت، تلویزیون و … استفاده نمود.

کابل شبکه حلقه 305 متری مسی CAT5e متا الکترونیک 1010001 Mata Electronic

مودم های ADSL یکی از راه های ساده و پرکاربرد برای اتصال به اینترنت است. شرکت انفورماتیک ماهان فعالیت خود را از سال 1387 با حضور متخصصـــــــــان برتر حوزه امنیت و شبکه آغاز نموده است. هاب USB تعداد درگاه‌های ورودی بیشتری را در اخیتار شما قرار می‌دهد و دارای یک پورت خروجی می‌باشد. از طریق درگاه خروجی، USB را به سیستم خود وصل می‌کنید و دیگر از این به بعد می‌توانید به تعداد پورت‌های هاب، دستگاه به سیستم خودتان متصل نمایید. در زمان افت سیگنال و کاهش سرعت از آنتن بیسیم استفاده می‌شود به این دلیل که فاصله بین امواج فرستنده و گیرنده افزایش می‌یابد.

پردازنده اینتل مدل Xeon Gold 6130

آشنایی با انواع تجهیزات شبکه-امن باش

تجهیزات شبکه و سرور را به دو دسته‌ی کلی تجهیزات اکتیو شبکه و تجهیزات پسیو شبکه می‌توان تقسیم کرد. تجهیزات اکتیو شبکه، سخت‌افزارهایی هستند که دیتاها را برای هر دستگاهی پردازش می‌کنند و انتقال می‌دهند. تجهیزات پسیو شبکه قابل برنامه‌ریزی نیستند و این‌ها برای نصب تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند. ، یکی از مهمترین عناصر سخت افزاری در زمان پیاده سازی یک شبکه کامپیوتری است. هر کامپیوتر موجود در شبکه ( سرویس گیرندگان و سرویس دهندگان )، نیازمند استفاده از یک کارت شبکه است. کارت شبکه، ارتباط بین کامپیوتر و محیط انتقال ( نظیر کابل ها ی مسی و یا فیبر نوری ) را فراهم می نماید.

آن‌ها امکان ترجمه بین فناوری‌های شبکه مانند اتصال سیستم باز و پروتکل کنترل انتقال / پروتکل اینترنت (TCP / IP) را فراهم می‌کنند. به همین دلیل، درگاه‌ها دو یا چند شبکه مستقل را به هم متصل می‌کنند و هرکدام با الگوریتم‌های مسیریابی، پروتکل‌ها، توپولوژی، سرویس نام دامنه و روش‌ها و سیاست‌های مدیریت شبکه این کار را انجام می دهند. این تجهیزات بر اساس امواج رادیویی، مادون قرمز و مایکروویو عمل می کنند. تجهیزات وایرلس در لایه فیزیکی ساختار شبکه پیاده سازی می شوند.

خرید تجهیزات شبکه اولین قدم برای ایجاد یک شبکه ایمن، پر سرعت و قدرتمند است. به همین علت باید بدانیم این محصولات را چطور و بر چه اساسی انتخاب کنیم. یکی از مهم ترین نکات در خصوص خرید وسایل مربوط به شبکه را می توان عرضه تجهیزات شبکه به سراسر کشور دانست. با خرید از رادین سیستم قادر خواهید بود تا در تمامی شهرهای کشور محصولات مورد نظر خود را دریافت کنید.

  • در حال حاضر پرینترها به گونه ای طراحی شده اند که از ورودی شبکه برخوردار هستند و با اتصال به سوئیچ مربوطه و دریافت آی پی، بدون نیاز به کامپیوتر کار پرینت را فروشگاه لوازم دیجیتال امن باش انجام می دهند.
  • کارت شبکه، ارتباط بین کامپیوتر و محیط انتقال ( نظیر کابل ها ی مسی و یا فیبر نوری ) را فراهم می نماید.
  • به‌ همین دلیل تحت هیچ شرایطی نسبت‌ به جنس پچ کورد بی‌توجه نباشید و از گزینه‌هایی که دارای بدنه فلزی هستند، بهره بگیرید تا در محیط‌های نامساعد با شرایط محیطی مرطوب، صدمه نبینند.
  • انتی ویروس دارای امکانات مختلفی است که شما را از هر خطری محفوظ نگه می دارد.
  • اگر چه در بخش طراحی، خطاهای احتمالی را نیز پیش بینی می کنند، اما زمانی می توانیم به یک دید واقعی از شبکه طراحی شده برسیم که آن را اجرا کرده باشیم.