آیا ما به طور رسمی با توییتر خداحافظی می کنیم؟ بستگی داره از کی بپرسی

حتی با وجود گذشتن مهلت، همه هنوز به سیستم های خود دسترسی دارند.

— کایلی رابیسون (@kyliebytes) 17 نوامبر 2022

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/are-we-officially-saying-goodbye-to-twitter-it-depends-on-who-you-ask-389702

🧵

– پیتر کلوز (@peterclowes) 18 نوامبر 2022

پس توییتر تمام شد؟

در هر صورت به نظر می رسد که گفتگوها جریان دارند، نظرات در حال پرواز هستند، و تعامل از طریق سقف است.

بگذار این غرق شود ماسک اولین روز کاری خود را با اخراج مدیران ارشد از جمله مدیرعامل پاراگ آگراوال آغاز کرد. بلافاصله پس از آن، چندین نفر دیگر از این کار پیروی کردند. بیایید ببینیم چه کسی رفته است:

چقدر واضح است که هیچ یک از ما درک نمی کنیم که برای شکستن یک وب سایت چه چیزی لازم است

— Steph Mccann (@steph_mcca) 18 نوامبر 2022

شاید؟ یکی از کارمندان باقی مانده آن دارد به خبرنگار نیوزویک، تراویس آکرز گفت این وب سایت “حدود یک هفته تا پایان آن باقی مانده است.”

اما هفته با ارسال یک ایمیل (رمزگذاری شده؟) به همه کارکنان توسط ماسک شروع شد و به آنها اطلاع داد که اخراج خواهند شد مگر اینکه با نرخ “بسیار سخت” برای ساخت “تویتر 2.0” کار کنند.

این صحنه شب گذشته در مقر توییتر بود:

هنوز تصمیم ترامپ گرفته نشده است.

— ایلان ماسک (@elonmusk) 18 نوامبر 2022

سخت است باور کنیم که ماسک 44 میلیارد دلار روی این پلتفرم خرج کند فقط برای تماشای سوختن همه آن در عرض چند هفته. اما من همچنین فکر می کنم او میزان تحمل کارکنان را دست کم گرفت. با وجود تمام اطلاعات متناقض موجود، سخت است که بدانیم چه چیزی را باور کنیم. ما سعی خواهیم کرد تا این صفحه را با آخرین اطلاعات به روز نگه داریم. گوش به زنگ باشید!


نتیجه؟

آنهایی که اخراج نشده اند، با شرایط خود تصمیم به استعفا می دهند. دلایل؟ پیتر کلوز توضیح می دهد که چرا برخی از ماسک پیروی نمی کنند: