آیا ما به طور رسمی با توییتر خداحافظی می کنیم؟ بستگی داره از کی بپرسی

آنچه من از کارمندان توییتر می شنوم. به نظر می‌رسد که تقریباً 75 درصد از 3700 کارمند باقی مانده توییتر ترجیح نداده‌اند که پس از ایمیل «سخت‌کور» باقی بمانند.

و اگر به این موضوع اشاره نکنم که با همه کارمندانی که به دلخواه یا ناخواسته رها شده اند، همدردی می کنم، نادیده گرفته می شوم. هزاران نفر که شغل خود را از دست می دهند موضوع خنده دار نیست و من به هیچ وجه آن را کم اهمیت نمی دانم.

چگونه به اینجا رسیدیم

چند هفته گذشته در دفتر مرکزی توییتر چیزی جز دراماتیک نبود. اما قبل از اینکه به آن بپردازیم، فقط می خواهم تشکر کنم تاریک پل گوسلار برای الهام گرفتن از تصویر جلد ما.

او می داند که مردم عاشق تماشای غرق شدن قطار هستند، درست است؟

سخت است باور کنیم که ماسک 44 میلیارد دلار روی این پلتفرم خرج کند فقط برای تماشای سوختن همه آن در عرض چند هفته. اما من همچنین فکر می کنم او میزان تحمل کارکنان را دست کم گرفت. با وجود تمام اطلاعات متناقض موجود، سخت است که بدانیم چه چیزی را باور کنیم. ما سعی خواهیم کرد تا این صفحه را با آخرین اطلاعات به روز نگه داریم. گوش به زنگ باشید!


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/are-we-officially-saying-goodbye-to-twitter-it-depends-on-who-you-ask-389702

کتی گریفین، جوردن پترسون و بابیلون بی دوباره به کار خود بازگردانده شدند.

بگذار این غرق شود ماسک اولین روز کاری خود را با اخراج مدیران ارشد از جمله مدیرعامل پاراگ آگراوال آغاز کرد. بلافاصله پس از آن، چندین نفر دیگر از این کار پیروی کردند. بیایید ببینیم چه کسی رفته است:

شاید؟ یکی از کارمندان باقی مانده آن دارد به خبرنگار نیوزویک، تراویس آکرز گفت این وب سایت “حدود یک هفته تا پایان آن باقی مانده است.”

🧵

– پیتر کلوز (@peterclowes) 18 نوامبر 2022

پس توییتر تمام شد؟

برخی افراد قانع نشده اند

ایلان ماسک امروز هشت توییت منتشر کرد که برای کسی که باید مشغول اداره یک شرکت (در زمین) باشد تعجب آور است.

نتیجه؟

ما می شنویم که این به این دلیل است که ایلان ماسک و تیمش وحشت دارند که کارمندان قصد دارند در شرکت خرابکاری کنند. همچنین، آنها هنوز در تلاشند تا بفهمند کدام کارمندان توییتر باید دسترسی خود را قطع کنند.

– زوئی شیفر (@ZoeSchiffer) 17 نوامبر 2022

این صحنه شب گذشته در مقر توییتر بود:

و ماسک توییت کرد: