استفاده از محتوای تبلیغاتی TikTok برای دریافت اطلاعات ارزشمند در مورد محصولات با عملکرد برتر

تو عمیق تر می توانید مرکز خلاقیت را بررسی کنید اینجا.

➡️CPA چیست
➡️ویدئوهای با رتبه برتر
➡️کدام طاقچه / محصول بهترین عملکرد را دارد
➡️محصول چیست و چقدر هزینه می کنند
➡️به معنای واقعی کلمه همه چیز

چرا ما اهمیت می دهیم. این می تواند به تبلیغ کنندگان اجازه دهد تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد استراتژی های جدید بگیرند. با تجزیه و تحلیل عملکرد محصولات خاص بر اساس معیارهایی مانند نمایش‌ها، CTR، CPA و موارد دیگر، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تشخیص دهند که کدام محصولات محبوب هستند و کدام‌ها محبوب نیستند و تلاش‌های تبلیغاتی خود را بر این اساس تنظیم کنند.

عنصر “اطلاعات بینش مخاطب” به شما این امکان را می‌دهد که تفکیک گروه سنی افرادی که با این تبلیغات درگیر هستند، همراه با علایق مرتبط را مشاهده کنید، و داده‌های کلیدی را برای تحلیل و تلاش‌های برنامه‌ریزی ارائه می‌دهد.

TikTok به تازگی عنصر «محصولات برتر» را در مرکز خلاقیت خود منتشر کرده است.

🤯 TikTok “محصول برتر” را در مرکز خلاقیت منتشر می کند! تغییر دهنده بازی؟

آیا تبلیغات TikTok / UGC انجام می شود؟ این را در اسرع وقت بررسی کنید!! pic.twitter.com/mllxeIHxjK

— مایکل سانچز 🔝 TikTok (@michaelgrowth) 20 فوریه 2023

BG9jYWw6Ly8vZGl2ZWltYWdlL3Rpa3Rva190b3BfcHJvZHVjdHMxLnBuZw

برای به دست آوردن درک عمیق تر از یک محصول خاص، روی عنصر “جزئیات” در سمت راست لیست کلیک کنید. این یک نمای کلی محصول، از جمله داده هایی مانند CTR، CPA، نمودار برداشت ها و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

536x600 BG9jYWw6Ly8vZGl2ZWltYWdlL3Rpa3Rva190b3BfcHJvZHVjd

این داده‌ها بینش‌هایی را درباره محبوبیت محصولات خاص در برنامه ارائه می‌دهند، همانطور که با فراوانی آگهی‌های دارای مورد، و همچنین معیارهایی مانند نمایش‌ها، نرخ بازدید، نظرات و پسندیدن‌ها نشان داده می‌شود. اساساً، تمام نقاط داده مربوطه برای تجزیه و تحلیل عملکرد هر محصول در دسترس هستند.
منبع: https://searchengineland.com/leveraging-tiktoks-ad-content-to-get-valuable-insights-on-top-performing-products-393566

چگونه کار می کند. استفاده از گزینه های فیلتر ارائه شده امکان محدود کردن فهرست محصولات برتر را با توجه به مناطق و دسته بندی های محصول خاص فراهم می کند. همچنین می توانید داده های آخرین روز، 7 روز یا 30 روز را مشاهده کنید.