الگوریتم‌های سرعت صفحه 2010 و 2018 گوگل با موارد حیاتی وب جایگزین شدند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. حقیقت این است که سرعت صفحه به عنوان یک فاکتور رتبه بندی بسیار سبک است و واقعاً تفاوت زیادی برای اهداف رتبه بندی ایجاد نمی کند. اما در هر صورت، خوب است بدانید که گوگل دیگر از الگوریتم‌های سرعت صفحه قدیمی استفاده نمی‌کند، حتی اگر ممکن است وجود دو یا چند الگوریتم رقیب برای گوگل بدیهی باشد.


گوگل فقط از موارد حیاتی وب استفاده می کند. جان مولر گوگل تایید شده در توییتر که گوگل اکنون فقط از آخرین به روز رسانی برای رتبه بندی سرعت صفحه استفاده می کند، به ویژه به روز رسانی تجربه صفحه که سرعت صفحه را با استفاده از موارد حیاتی وب اندازه گیری می کند.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/googles-2010-and-2018-page-speed-algorithms-were-replaced-by-core-web-vitals-389229

جان گفت: «همه چیز cwv است [core web vitals] now” هنگامی که در مورد اینکه آیا از الگوریتم های سرعت صفحه قدیمی استفاده می شود یا خیر پرسیده شد.

درباره نویسنده

بری شوارتز

الگوریتم های سرعت صفحه قدیمی جان با استفاده از الگوریتم‌های قدیمی سرعت صفحه 2010 و 2018 به گوگل «نه» گفت.

در تاریخچه الگوریتم های رتبه بندی سرعت صفحه گوگل، ما سه اعلان مختلف داشتیم. اخیراً ما از سال 2020 به‌روزرسانی تجربه صفحه را داشتیم که از موارد حیاتی وب استفاده می‌کرد، در سال 2018 به‌روزرسانی سرعت صفحه Google را داشتیم و سپس در سال 2010 به‌روزرسانی سرعت سایت Google را داشتیم.