اکنون می توان تبلیغات جستجوی اپل را به صورت انبوه ویرایش کرد

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


درباره نویسنده

به دانلود قالب دسترسی پیدا کنید. می توانید سند رسمی راهنمای اپل را بررسی کرده و الگوها را دانلود کنید اینجا.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/apple-search-ads-can-now-be-edited-in-bulk-387264

اپل به تازگی ویرایشگر تبلیغات انبوه جدیدی را راه اندازی کرده است که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد چندین کمپین و گروه های تبلیغاتی را به طور همزمان به روز کنند.

چه کار میکند. ویرایشگر تبلیغات انبوه به شما امکان می دهد تنظیمات، بودجه روزانه، حداکثر پیشنهادات، مخاطبان و موارد دیگر را ویرایش کنید. می توانید از منوی Actions داشبورد کمپین ها به ویرایشگر انبوه دسترسی داشته باشید. از آنجا تنظیماتی را که می خواهید ویرایش کنید دانلود می کنید. سپس صفحه‌گسترده جدید را آپلود کنید و کمپین‌های جدیدتان فعال خواهند شد.

توصیه رسمی اپل اپل دستورالعمل های زیر را در رابطه با وارد کردن تنظیمات کمپین و گروه تبلیغاتی ارائه می دهد.


چرا ما اهمیت می دهیم. ویراستاران انبوه معمولاً با اجازه دادن به ویرایش بیش از یک آگهی در یک زمان، زندگی تبلیغ‌کنندگان را بسیار آسان‌تر می‌کنند. با این حال، نسخه اپل فنی و وقت گیر به نظر می رسد و نیاز به آپلود و دانلود قالب دارد. اما اگر تبلیغات جستجوی اپل را مدیریت می کنید، ویرایشگر انبوه را امتحان کنید و ببینید آیا ارزش وقت شما را دارد یا خیر.


جدید در زمین موتورهای جستجو