اینستاگرام Reels را برای ساده سازی تولید محتوا به روز می کند

اصلاح مرورگر الگو می‌توانید قالب‌های مختلف اینستاگرام را از طریق دسته‌بندی در مرورگر قالب به‌روز شده مرور کنید. این دسته بندی ها به صورت سازماندهی خواهند شد توصیه شده و پرطرفدار – و همچنین هر قالب یا صوتی که در حساب خود ذخیره کرده اید.

چرا ما اهمیت می دهیم. یافتن اینکه چه ویدیوهایی پرطرفدار هستند و افزودن آن به آن مکالمه، راهی عالی برای به حداکثر رساندن دسترسی با جلب توجه افرادی است که ممکن است در غیر این صورت از برند شما آگاه نبوده باشند. این ویژگی‌های جدید نه تنها دیدن ویدیوهای محبوب را آسان‌تر می‌کنند، بلکه قابلیت‌های ویرایش جدید، تولید محتوا را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کنند. بعلاوه، اگر می‌خواهید از یک روند پول نقد کنید، اما در تلاش هستید تا یک مفهوم اصلی را ارائه کنید، سیستم مرور ساده‌تر جدید Reels به این معنی است که آنها اکنون می‌توانند کشف کنند که چگونه افراد دیگر الگوها را برای الهام‌گیری بسیار مورد نیاز بازسازی کرده‌اند.

اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را در Reels ارائه می‌کند که باعث می‌شود برندها بتوانند به روندها، افزایش دسترسی و ویرایش ویدیوها را آسان‌تر کنند.

چگونه کار می کند. کاربران می توانند هر زمان که برای ایجاد یک حلقه می روند به مرورگر الگو دسترسی داشته باشند. به سادگی:

  • روی دکمه ایجاد از صفحه اصلی ضربه بزنید.
  • روی ضربه بزنید حلقه.
  • روی تصویر در گوشه سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید تا گالری دوربین شما باز شود.
  • روی ضربه بزنید قالب ها.

قالب مورد علاقه خود را ذخیره کنید. اگر الگویی می بینید که دوست دارید از آن استفاده کنید، می توانید آن ویدیو را ذخیره کرده و بعداً به آن بازگردید. به سادگی روی ضربه بزنید از قالب استفاده کنید دکمه واقع در حلقه. سپس آن فیلم در مرورگر الگو قابل دسترسی خواهد بود.

همچنین اکنون به قابلیت‌های ویرایش بیشتری نسبت به قبل دسترسی خواهید داشت، زیرا این پلتفرم زمان کمتری برای سفارشی کردن قالب‌ها صرف کرده است.

جایزه اضافه شده متا همچنین در این هفته تأیید کرد که حلقه‌های اینستاگرام اکنون در فیس‌بوک نیز ارائه خواهند شد. افراد همچنین این فرصت را خواهند داشت که بدون جابجایی بین برنامه ها، نظرات خود را روی این کلیپ ها بنویسند. این بدان معناست که برندها اکنون پتانسیل دسترسی به افراد بیشتری را نسبت به قبل در سراسر شبکه متا دارند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


الهام گرفته. هر زمان که به قالبی برخورد کردید که دوست داشتید از آن استفاده کنید اما نیاز به الهام دارید، اکنون این گزینه را دارید که رقابت را بررسی کنید. با ضربه زدن بر روی الگو توسط نماد در حلقه انتخابی خود، به برندها نمونه‌هایی از نحوه استفاده دیگران از الگو و خلاقیت برای ساختن آن ویدیو نشان داده می‌شود.

همچنین می توانید از طریق برگه Reels به مرورگر الگو دسترسی داشته باشید. روی نماد دوربین ضربه بزنید و سپس انتخاب کنید قالب ها.

برای اولین بار، می‌توانید مرورگر الگو را از طریق دسته‌بندی جستجو کنید، که باعث می‌شود پیمایش پلتفرم متعلق به متا بسیار ساده‌تر شود.

اینستاگرام همچنین اعلام کرده است که شروع به اضافه کردن متن و ترانزیشن هایی که در حلقه اصلی استفاده شده بود به قالب ها می زند که باز هم به صرفه جویی در وقت شما کمک می کند. با این حال، الگوها همچنان کاملاً قابل تنظیم خواهند بود تا بتوانید کلیپ ها را اضافه یا حذف کنید، زمان بندی را تنظیم کنید و عناصر از پیش بارگذاری شده را ویرایش کنید. انتظار می رود این ویژگی جدید در هفته های آینده عرضه شود.


قابلیت ویرایش جدید هنگامی که قالب ها را ایجاد می کنید، صدا، تعداد کلیپ ها، مدت زمان کلیپ ها و جلوه های واقعیت افزوده به طور خودکار به حلقه شما اضافه می شود. این بدان معناست که آنها دیگر مجبور نیستند خودشان این ویژگی ها را به صورت دستی اضافه یا بازسازی کنند و در زمان زیادی صرفه جویی کنند.

اینستاگرام چه گفته است؟ پلت فرم از طریق آن گفت اعلامیه:

  • “الگوهای Reels به شما این امکان را می دهند که با استفاده مجدد از عناصر حلقه دیگری که دوست دارید، به راحتی یک حلقه ایجاد کنید. کافیست فیلم ها و عکس های خود را رها کنید تا در زمان صرفه جویی کنید و چرخش خلاقانه خود را در یک حلقه قرار دهید.
  • “ما هیجان زده هستیم که برخی از ارتقاء قالب های Reels را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند راحت تر الهام بگیرید و قرقره های جذاب ایجاد کنید.
  • چه در حال پیوستن به یک روند باشید یا بخواهید یک حلقه سرگرم کننده برای بیان خلاقیت خود ایجاد کنید، الگوهای Reels می توانند شما را تنها با چند ضربه شروع کنند.
  • “ما همیشه در حال کار بر روی راه‌هایی برای بهبود تجربه Reels شما هستیم. ما به ساختن ویژگی الگوهای Reels ادامه می‌دهیم تا ایجاد و اشتراک‌گذاری در اینستاگرام آسان‌تر و سرگرم‌کننده‌تر شود.”
منبع: https://searchengineland.com/instagram-updates-reels-simplify-content-creation-429566