باز کردن قفل ضربه بالا با حداقل هزینه

برای شروع با رویکرد کم هزینه هنکه برای تبلیغات YouTube آماده اید؟ این چیزی است که او پیشنهاد کرد:

  • هدف گذاری: او گفت: «با این ترکیب، مخاطبان از دروازه خارج می شوند.
  • دستگاه: برای دسترسی بالا، توصیه می‌شود رایانه‌ها و تبلت‌ها را حذف کنید – اما اگر می‌خواهید فوراً کاربر را تبدیل کنید، این گزینه‌ها را حفظ کنید. او گفت: «در نهایت، این یک استراتژی کم‌هزینه بالا است و ما احتمالاً برای آن دستگاه‌ها حق بیمه پرداخت می‌کنیم».
  • نوع پیشنهاد: این باید یا CPV یا CPM باشد.
  • طول و تنوع آگهی: به عنوان یک قاعده کلی، هر چه مدت زمان تبلیغات بیشتر باشد، برای کمپین شما بهتر است. با این حال، هنکه تاکید کرد که شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و دریابید که چه چیزی برای برند شما بهتر عمل می کند. او گفت: “این به طور بالقوه می تواند هزینه بسیار خوبی را باز کند.”
  • نوع تبلیغ: انواع تبلیغات خود را به صورت in-feed، قابل رد شدن، غیرقابل پرش یا شورت نگه دارید.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-ads-unlocking-high-impact-minimal-cost-428567

به گفته کوری هنکه، کارشناس تبلیغات دیجیتال، راز ایجاد محیط‌هایی با دسترسی بالا و کم‌هزینه و موثرتر کردن کمپین‌ها در چهار متغیر خاص نهفته است.

باز کردن کمپین های کم هزینه و تاثیر بالا

برای تعیین اینکه آیا این گزینه برای کمپین شما مناسب است یا خیر، هنکه تبلیغ‌کنندگان را تشویق کرد تا گزینه‌های مختلف تبلیغات ویدیویی را آزمایش کنند. هنکه خاطرنشان کرد که تبلیغات 2 دقیقه و 24 تعداد افراد بیشتری نسبت به سایر گزینه ها تبلیغات را تکمیل می کنند.

  • “این یک فرصت بزرگ است. به طور متوسط ​​نزدیک به یک دقیقه وقت با یک کاربر و تبلیغ شما است – برخی بیشتر خرج می کنند، برخی کمتر. اما همچنین توانایی داشتن یک CPC رقابتی همراه با نرخ بازدید عالی واقعا نشان می دهد که هنکه افزود: فرم طولانی بهترین ارزش خواهد بود.
عکس صفحه 2023 06 23 در 07.31.55 800x433

هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد «فرصت‌های بزرگ» هستند

هنکه با تأمل در رویکرد خود برای هدف‌گیری و هدف‌گیری مجدد، ابزار هدف‌گیری مورد علاقه‌اش را گزارش ترکیبی دقیق جمعیت‌شناختی نشان داد که بر سن، جنسیت، وضعیت والدین و درآمد خانوار تمرکز دارد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


انواع پیشنهاد – دریافت نتایج در سطح تلویزیون از YouTube

انتخاب نوع پیشنهاد مناسب می‌تواند به بازاریابان کمک کند تا در YouTube به موفقیت در سطح تلویزیون دست یابند. با این حال، نوع پیشنهادی که برای کمپین شما بهترین است، به اهداف و اهداف برند شما بستگی دارد. دو نوع پیشنهادی که هنکه برای مقایسه ارائه کرد عبارتند از:

او گفت که نگاه به جمعیت شناسی، در ترکیب با خلاقیت، به کسب حداکثر موفقیت کمک می کند:

موفقیت با فیدها

تفاوت بزرگ بین این دو گزینه در CPM (هزینه هر مایل)، نرخ مشاهده و نرخ تبدیل نهفته است – اما نه CPC (هزینه هر کلیک). هنکد افزود:

تنوع خلاق برای تاثیر بهینه

In-feeds یک محصول تبلیغاتی جدید است که توسط Google Ads راه اندازی شده است و یکی از بزرگترین تغییرات سیستم از زمان عرضه bumpers در پنج سال پیش است.

چهار متغیری که بازاریابان باید به عنوان اولویت اصلی به آنها توجه کنند عبارتند از:

تبلیغات درون فید در فید شخصی‌شده YouTube ظاهر می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهند روی تصویر کوچک آگهی کلیک کنند، در حالی که ویدیو به طور همزمان پخش می‌شود. برخی از مزایای کلیدی تبلیغات درون فید بر خلاف شورت عبارتند از:

کوری هنکه، بنیانگذار Variable Media

نکات ارجاع YouTube

هنکه افزود:

انواع تبلیغات – چگونه می توان بهترین سود را برای پول خود به دست آورد

تحقیقات کامل برای شناسایی قصد کاربر به بازاریابان مزیت مهمی در درک مشتریان مرتبط با محصول یا خدمات شما می دهد. هدف گذاری مجدد یکی دیگر از فرصت های ضروری و بزرگ برای برندهایی است که می خواهند دامنه خود را گسترش دهند.

در SMX Advanced به تبلیغ‌کنندگان نشان داده شد که چگونه استراتژی‌های بازاریابی YouTube خود را با روش‌های مقرون‌به‌صرفه، پرتأثیر، آزمایش‌شده و آزمایش‌شده بهبود دهند.

به افکت هالو فکر کنید. هنکه برخی از استراتژی های پیاده سازی را در اینجا ارائه کرده است:

شروع شدن

محققان اثربخشی انواع تبلیغات را مطالعه کرده اند. مقیاس پذیرترین راه حل ها:

بازاریابان انواع مختلفی از تبلیغات را برای انتخاب دارند و کاربران از این قالب های مختلف به روش های مختلف استفاده می کنند. هنکه در مورد مزایای تبلیغات فید، قابل رد شدن، غیر قابل رد شدن، داستان ها، حلقه ها و تلویزیون زنده صحبت کرد. او خاطرنشان کرد که تبلیغات قابل رد شدن و غیرقابل رد شدن به دلیل توجهی که به دست می‌آورند، گزینه‌های بسیار خوبی هستند – اما به دلیل ویژگی لینک نامحدود، قابل رد شدن، مورد علاقه اوست.

این مهم است که بتوانید علل برد و باخت را در کمپین خود شناسایی کنید تا تصمیمات آگاهانه و تنظیمات لازم اتخاذ کنید.

YouTube اخیراً این قالب‌های تبلیغاتی را در اولویت قرار داده است، در حالی که محتوای اجباری طولانی‌تر از اولویت خارج شده است. آنها همچنین بیشترین موجودی را به گفته هنکه دارند، به این معنی: