با محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) رتبه صفحه و ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید

بیشتر بدانید. برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید “چگونه درآمد تجارت الکترونیک خود را افزایش دهیم” از خریدار تایید شده است.


در این گزارش عمیق، Shopper Approved انواع بسیاری از USC و مزایای آن، ابزارهای مختلف برای تولید و توزیع UGC، و نحوه عملکرد آن برای بهبود دید آنلاین در نتایج جستجو را پوشش می‌دهد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

انبار دیجیتال مارکتینگ یک مرکز منبع برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. ما مقالات و کتاب‌های الکترونیکی میزبانی شده، تحقیقات اصلی و پخش‌های اینترنتی در مورد موضوعات بازاریابی دیجیتال را ارائه می‌کنیم – از تبلیغات گرفته تا تجزیه و تحلیل، ابزارهای مدیریت کمپین SEO و PPC تا نرم‌افزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی، تجارت الکترونیک تا بازاریابی ایمیلی، و موارد دیگر. در مورد بازاریابی اینترنتی Digital Marketing Depot بخشی از رسانه درب سوم، ناشر Search Engine Land، MarTech، و تولیدکننده مجموعه کنفرانس های Search Marketing Expo و MarTech است. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.


منبع: https://searchengineland.com/increase-your-page-rankings-and-organic-traffic-with-user-generated-content-ugc-388955ببینید چرا گوگل و خریداران اعتبار و قابل اعتماد بودن UGC را ترجیح می دهند. و چرا سئو و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد، از جمله:

  1. چگونه رتبه صفحه خود را افزایش دهیم
  2. چگونه ترافیک ارگانیک خود را تا 400٪ افزایش دهیم
  3. چگونه تا 75 درصد از ترافیک صفحه محصول خود را تبدیل کنید
  4. چگونه ارزش طول عمر مشتری (CLV) خود را تا 200٪ افزایش دهیم
  5. نحوه کاهش نرخ بازگشت تا 20٪
  6. نحوه افزایش میانگین ارزش سفارش (AOV) تا 18٪

درباره نویسنده