بهترین روش یادگیری و آموزش زبان انگلیسی زبانشناس | zabannew

Lingo Blabla یک برنامه فوق‌العاده کاربر‌پسند و کاربردی است که  با استفاده از آن می‌توانید بلافاصله با یک کلیک  شریکی انگلیسی پیدا کنید. با استفاده از این نرم‌افزار نه تنها قادر خواهید بود هرلحظه و هرجا انگلیسی صحبت کنید، بلکه می‌توانید با افرادی از سراسر دنیا دوست شوید. از طریق این برنامه مهارت‌های انگلیسی خود را به روشی سرگرم‌کننده و آسان بهبود خواهید بخشید.

  • برخی از محققان می‌گویند که مهارت‌های یادگیری زبان دوم در سن 6 یا 7 سالگی یا قبل از آن بهترین سن یادگیری زبان کودکان است.
  • کتاب به روشی ساده و طنزآمیز نوشته شده است تا یادگیری را لذت‌بخش کند.
  • نتیجه مهارت Writing در زبان انگلیسی معمولا متن (text) نامیده می شود و مخاطب text خواننده ( reader) تلقی می شود.
  • اندام صوتی ما از طریق تمرین خود را به گونه ای تنظیم می کند که بتواند  صداهای مختلف را تولید کند.
  • البته، این خبر بسیار خوبی است که افراد بیشتری به یادگیری زبان‌های جدید و گسترش افق‌های خود علاقه مند هستند.

برای ساختن جملات مجهول از قسمت سوم فعل ( past participle) استفاده می‌کنیم. برای دیدن افعال بی‌قاعده بیشتر، فایل پی دی اف زیر را دانلود کنید. شما می‌توانید یک جمله بسازید که تصویر‌سازی ذهنی هم داشته باشد. الان برای مثال فرض می‌کنیم می‌خواهیم کلمه «beautiful» را حفظ بکنیم. شما باید تمام تمرکزتان روی کاری باشد که الان در این صفحه حال انجامش هستید.

برای کلمه‌ای که در یک جمله آن را درک نمی‌کنید، به کلمات دیگر اطراف آن نگاه کنید.

بهترین راه برای یادگیری کلمات جدید این است که آنها را به یک عادت روزانه تبدیل کنید. یادگیری یک یا دو کلمه جدید در هر روز به شما در دراز مدت کمک خواهد کرد. اگر سرتان شلوغ است و نمی توانید زمان زیادی را به یادگیری اختصاص دهید، این اپلیکیشن برای شما طراحی شده است. با Word of the Day، هر روز یک کلمه جدید یاد می‌گیرید، کلمات مورد علاقه خود را به خاطر می‌آورید و حتی مرور می کنید. این اپلیکیشن همچنین تعدادی گزینه تلفظ دارد، بنابراین شما لهجه ها و استرس‌ها را به طور دقیق می‌آموزید! فیلم و انیمیشن نیز مانند کتاب صوتی، به تقویت مهارت شنیداری و گفتاری کودک کمک می‌کند.

حسابداری شرکت های بازرگانی و خدماتی

بهترین روش یادگیری و آموزش زبان انگلیسی زبانشناس | zabannew

همچنین با کلمات جدیدی آشنا می‌شوید که می‌توانید در مکالمات خود از آن‌ها استفاده کنید. اگر نیاز به آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه دارید چه کار کنید؟ مطمئناً روش‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. هر فردی متناسب با نحوه یادگیری خود و یا نیازها و امکانات و شرایطش یک روش را برای یادگیری انتخاب می‌کند. وقتی که وارد اپلیکیشن زبانشناس می‌شوید، با سه بخش مختلف با نام‌های زبانشناس، زیبوک و زوم روبه‌رو می‌شوید. در بخش زبانشناس دوره‌هایی به صورت رایگان از بهترین اساتید زبان انگلیسی، وبسایت‌های معتبر و محتوای اختصاصی تولید شده توسط تیم تولید محتوای زبانشناس قرار گرفته است.

آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (EFL)

کانال‌های زیادی در یوتیوب وجود دارد که در حوزه آموزش زبان انگلیسی، بسیار موفق هستند. سایت BBC Learning English نیز یک سایت معتبر آموزش زبان انگلیسی است. در این سایت ویدیوهای متنوع در بخش‌ها و موضوعات مختلفی وجود دارد. همچنین می‌توانید درس‌هایی برای تقویت گرامر، لغات و تلفظ را در این سایت پیدا کنید.