بینگ چت جستجوی صوتی را در رابط دسکتاپ به دست می آورد

مایکروسافت گفته است که در آینده زبان های بیشتری پشتیبانی خواهند شد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز

چرا ما اهمیت می دهیم. دستیاران چت و موتورهای جستجو احتمالاً در پاسخگویی هوشمندتر هستند، وقتی سؤالات پرسیده شده بیشتر شبیه انسان و پرمخاطب باشند. گفتن پرس و جو یا سؤالات شما احتمالاً نوع سؤالات انسانی تر و پرمخاطب تری ایجاد می کند که به هوش مصنوعی کمک می کند تا پاسخ بهتری ارائه دهد.


بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/bing-chat-gains-voice-search-on-desktop-interface-428076به نظر می رسد. در اینجا یک GIF از این در عمل، به عنوان ارائه شده است توسط وبلاگ بینگ

صدای دسکتاپ چت بینگ

حرف بزن مایکروسافت گفت که از بازگو کردن پاسخ ها با استفاده از پاسخ های متن به گفتار نیز پشتیبانی می کند. مایکروسافت گفت که چت بینگ “با صدای خودش به سوالات شما پاسخ می دهد.”

زبان های پشتیبانی شده این ویژگی در زبان های زیر کار می کند:

  • انگلیسی
  • ژاپنی
  • فرانسوی
  • آلمانی
  • ماندارین

بینگ چت اکنون از چت صوتی از نسخه دسکتاپ رابط پشتیبانی می کند. یعنی می‌توانید روی نماد میکروفون در کادر ورودی کلیک کنید و سؤال خود را با بینگ چت بیان کنید.