تبلیغ کنندگان متا به زودی به ابزارهای هوش مصنوعی مولد دسترسی خواهند داشت

دسترسی بیشتر در ماه جولای این ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی تنها برای گروه کوچکی از تبلیغ‌کنندگان در دسترس است. این در جولای تغییر خواهد کرد، یعنی زمانی که متا است گفت دسترسی به تبلیغ‌کنندگان بیشتری را افزایش می‌دهد.


درباره نویسنده

دنی گودوین

چرا ما اهمیت می دهیم. این ابزارهای مولد هوش مصنوعی به طور بالقوه می توانند عملکرد تبلیغات فیس بوک شما را بهبود بخشند و در وقت شما صرفه جویی کنند. اما، مانند هر ابزار دیگری، آزمایش و نظارت بر خروجی ها مهم خواهد بود، زیرا همه می دانیم که هوش مصنوعی مولد از کامل بودن فاصله زیادی دارد.

متا جعبه ایمنی هوش مصنوعی را معرفی کرده است که هوش مصنوعی مولد را برای تبلیغ کنندگان خود به ارمغان می آورد.

برون زدگی تصویر این ابزار به شما امکان می دهد دارایی های خود را طوری تنظیم کنید که با نسبت های مختلف در سطوح فیس بوک و اینستاگرام (به عنوان مثال، استوری ها، قرقره ها) مطابقت داشته باشد.

به نظر می رسد:

تنوع متا متن

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی بزرگ و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/meta-ai-sandbox-advertisers-418744

سه ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد متا. منتخب تبلیغ‌کنندگان متا اکنون می‌توانند تغییرات متنی ایجاد کنند، تصاویر را از پیام‌ها تولید کنند و اندازه تصویر را تنظیم کنند – همه اینها با هدف نهایی جذاب‌تر کردن تبلیغات است.

تنوع متن به سادگی نسخه تبلیغاتی خود را وارد کنید و متا چندین نسخه کپی تبلیغات را برای آزمایش پیشنهاد می کند. می‌توانید روی تصمیم بگیرید که آیا پیشنهادات «عالی نیست» یا «به‌نظر خوب است» کلیک کنید.

تولید پس زمینه می توانید از دستورات متنی برای توصیف ظاهر پس زمینه یا سبک مورد نظر خود استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تصاویر مختلف را آزمایش کنید و تأثیر آنها را بر عملکرد آزمایش کنید.

Meta Background Generation 800x337

جدید در زمین موتورهای جستجو