توصیه‌های Google Ad اکنون می‌توانند به عنوان آزمایش اعمال شوند

این ویژگی جدید راهی عالی برای فهمیدن اینکه آیا برخی از توصیه‌ها واقعاً می‌توانند به بهبود عملکرد کمپین کمک کنند یا خیر است. آیا گوگل بالاخره به شکایات ما گوش داد؟


بهترین شیوه ها گوگل توصیه می کند آن را دنبال کنید راهنمای بهترین شیوه ها برای راه اندازی، مدیریت و بهینه سازی آزمایشات خود. شما همچنین می توانید بخوانید کمک راهنمای منابع اضافی


چگونه کار می کند. وقتی آزمایشی را راه‌اندازی می‌کنید، می‌توانید توصیه را بدون به خطر انداختن عملکرد کمپین اصلی خود آزمایش کنید. اگر آزمایش موفقیت آمیز بود، می توانید نتایج را با تبدیل آن آزمایش به یک کمپین جدید یا انتقال نتایج آزمایش به نسخه اصلی اعمال کنید.

درباره نویسنده

در مورد یک توصیه تبلیغاتی گوگل کنجکاو هستید اما در مورد تأثیر آن بر کمپین های خود شک دارید؟ اکنون، می‌توانید با استفاده از صفحه آزمایش‌ها، توصیه‌ای را به‌عنوان آزمایش اعمال کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. توصیه‌ها اخیراً به عنوان یکی از بخش‌های مورد علاقه بازاریابان از PPC رتبه‌بندی شدند. از تکرارهای تبلیغاتی سختگیر گرفته تا توصیه هایی که فقط برای افزایش امتیاز بهینه سازی مبهم مفید هستند، جای تعجب نیست که بازاریابان به رویکرد “همه یا هیچ” بدبین هستند.

عملکرد محدود در حال حاضر این ویژگی فقط در توصیه‌های تطبیق گسترده و ROAS هدف در دسترس است. در گوگل ها کمک doc، آنها گفتند که در ماه های آینده به عرضه در دسترس بودن اضافی ادامه خواهند داد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-ad-recommendations-can-now-be-applied-as-experiments-388537