توییتر تست بتا تبلیغات کلمات کلیدی جستجو را برای همه تبلیغ‌کنندگان راه‌اندازی کرده است

تبلیغات کلمات کلیدی جستجو با سایر کمپین‌های کلمات کلیدی توییتر تفاوت دارند زیرا فقط به افرادی دسترسی پیدا می‌کنند که در جستجوی عبارت‌های هدفمند هستند و سیگنال قوی‌تری از قصد ارائه می‌دهند.

— تجارت توییتر (@TwitterBusiness) 25 ژانویه 2023

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر شما یکی از معدود تبلیغ کنندگان باقی مانده در توییتر هستید، تبلیغات کلیدواژه جستجو را امتحان کنید. تبلیغات جدید می تواند راهی موثر برای بازاریابان برای دستیابی به مخاطبان هدف خود در زمان مناسب و با پیام مناسب باشد که به طور بالقوه منجر به نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه بهتر می شود.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

اکنون تبلیغ‌کنندگان می‌توانند برای درج توییت‌های تبلیغاتی صرفاً در میان نتایج جستجوی خاص، پیشنهاد دهند که به افرادی با هدف بالا در زمان واقعی دسترسی پیدا کنند و ارتباط تبلیغات را بهبود بخشند.

— تجارت توییتر (@TwitterBusiness) 25 ژانویه 2023


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitter-has-launched-a-search-keyword-ads-beta-test-to-all-advertisers-392243

چگونه کار می کند. توییتر می‌گوید: «اکنون تبلیغ‌کنندگان می‌توانند برای درج توییت‌های تبلیغاتی صرفاً در میان نتایج جستجوی خاص، پیشنهاد دهند، تا به افرادی با هدف بالا در زمان واقعی دسترسی پیدا کنند و ارتباط تبلیغات را بهبود بخشند.»

در حال حاضر، این کمپین‌ها فقط برای تبدیل به وب‌سایت‌های آگهی‌دهنده بهینه‌سازی می‌شوند و برای به حداکثر رساندن ارتباط، نیاز به ادغام Twitter Pixel یا Conversion API (CAPI) دارند. pic.twitter.com/xCowp8yvfL

— تجارت توییتر (@TwitterBusiness) 25 ژانویه 2023