توییتر در حال آزمایش نمایشگر جدید «Tweet Tiles» برای پیوندهای ناشر است

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitter-is-testing-a-new-tweet-tiles-display-for-publisher-links-387619

جدید در زمین موتورهای جستجو

توییتر آزمایش Tweet Tiles را آغاز کرده است، یک قالب نمایش جدید برای پیوندهای توییت شده. کاشی ها تصاویر و متن بزرگتر و یک دکمه CTA قابل مشاهده خواهند داشت.

چرا ما اهمیت می دهیم. توییتر به عنوان یک پلت فرم گفتگو شناخته می شود رسانه های اجتماعی امروز نشان میدهد. توییتر ممکن است در تلاش باشد تا تعامل و کلیک‌های بیشتری را با CTAهای بصری به‌روزرسانی‌شده ایجاد کند. ناشرانی که به طور منظم از توییتر استفاده می کنند باید این قالب های توییت جدید را آزمایش کنند و آمار تعامل خود را تجزیه و تحلیل کنند.

آنچه توییتر می گوید.

با این حال، فرمت های جدید آشنا به نظر می رسند. در حالی که Tweet Tiles بسیار شبیه تابلوهای Pinterest و تبلیغات بومی فیس بوک است، توییت های نقل قول ما را به یاد پس زمینه های سفارشی پست فیس بوک می اندازند. آیا توییتر سعی می‌کند با دیگر پلتفرم‌های اجتماعی ترکیب شود و شبیه آن‌ها شود؟ جالب است که ببینیم کاربران چگونه به این فرمت‌های جدید که در دسترس عموم قرار می‌گیرند، واکنش نشان می‌دهند.


یکی دیگر از قالب های توییت جدید. گزینه جدید توییتر «به نقل از توییت با واکنش» یکی دیگر از قالب‌های جدیدی است که آن‌ها آزمایش کرده‌اند. این ویژگی به روز شده است ویرایشگر متن که به کاربران اجازه می دهد تا رنگ بیشتری به نظرات خود اضافه کنند.

«در حال حاضر، افراد در iOS و وب ممکن است Tweet Tiles را ببینند و با آنها تعامل داشته باشند که شامل متن، تصاویر، ویدیوها یا عناصر دیگری مانند دکمه‌ای از افراد در گروه آزمایش اولیه است. این قالب‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی با محتوا درگیر شوند و جدول زمانی شما را پویاتر و بصری‌تر کنند.»

درباره نویسنده

تاریخ مورد انتظار راه اندازی هیچ تاریخ مورد انتظاری برای راه اندازی این ویژگی های جدید توییت وجود ندارد. همه کاربران قالب‌های جدید را نخواهند دید، زیرا توییتر این قالب‌ها را برای ناشران منتخب عرضه می‌کند.