توییتر نشان رسمی را اضافه می کند، سپس ماسک بلافاصله آن را می کشد

برچسب رسمی هنوز هم به عنوان بخشی از @TwitterBlue راه اندازی — برای شروع ما فقط بر دولت و نهادهای تجاری تمرکز می کنیم. چیزی که دیدید او به آن اشاره کرد این واقعیت بود که ما در حال حاضر روی دادن برچسب “رسمی” به افراد تمرکز نمی کنیم.

— استر کرافورد ✨ (@esthercrawford) 9 نوامبر 2022

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitter-adds-official-badge-then-musk-immediately-kills-it-389506

توییتر این هفته اعلام کرد که اکنون دو علامت تأیید مختلف وجود دارد که می‌توانید در نمایه خود نمایش دهید. سپس ایلان ماسک در پاسخ به یکی از سازندگان که اظهار داشت نشان «رسمی» او ناپدید شده است، اعلام کرد: «من همین الان آن را کشتم».

استر کرافورد، رابط محصول توییتر، با اشاره به تمایز بین مشترکین TwitterBlue و نشان “رسمی”، در مورد ویژگی جدید پستی منتشر کرد.

چرا ما اهمیت می دهیم. نشان “رسمی” اکنون برای نهادهای دولتی و تجاری محفوظ خواهد بود. و به نظر می رسد که علامت اصلی TwitterBlue همچنان باقی خواهد ماند. ما هم مثل شما گیج شده‌ایم، اما سعی می‌کنیم شما را به‌روز نگه داریم تا بیشتر متمایل شویم.


جدید در زمین موتورهای جستجو

پس بیایید این موضوع را روشن کنیم. علامت تیک آبی اصلی (TwitterBlue) برای تشخیص پروفایل هایی بود که ماهانه 8 دلار پرداخت می کنند و به ویژگی های ویژه دسترسی دارند. در حالی که برچسب جدید “رسمی” برای پروفایل هایی است که با فرآیند تأیید شناسه توییتر (TwitterBlue قدیمی) مطابقت دارند.

توییتر آبی. مشترکین TwitterBlue (ماهیانه 8 دلار)، یک اشتراک پولی و انتخابی است که علامت آبی و دسترسی به ویژگی های انتخابی را ارائه می دهد. این شامل تأیید هویت نمی شود.

رسمی این برچسب اکنون برای نهادهای دولتی و تجاری محفوظ است.