توییتر 2 ویژگی ویدیویی جدید ایجاد کرده است

جدید در زمین موتورهای جستجو

تو عمیق تر این اطلاعیه را از توییتر بخوانید اینجا.

این ویژگی در iOS و Android در برخی کشورها به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.

چرخ فلک ویدیویی جدید یافتن ویدیوهای بیشتری را که به آنها علاقه دارید در کنار توییت‌ها و گرایش‌هایی که ممکن است برای شما جالب باشد، آسان‌تر می‌کند. با باز کردن تب Explore می توانید به این ویدیوها دسترسی داشته باشید.

چرا ما اهمیت می دهیم. توییتر با اتخاذ زیبایی شناسی مشابه TikTok راه اینستاگرام را دنبال می کند. برندهایی که از توییتر استفاده می کنند باید محتوای ویدیوی خود را برای مکان های جدید و ویژگی تمام صفحه بهینه کنند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که محتوای آنها مرتبط، به موقع و دقیق است.


درباره نویسنده

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitter-has-created-2-new-video-features-388369

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


2. نمایش ویدیوهای بیشتر در Explore

توییتر به تازگی دو محصول ویدیویی جدید را برای کمک به کاربران برای تماشا و کشف محتوای جدید در برنامه راه اندازی کرده است.

1. مشاهده همهجانبه و کشف آسان

چگونه توییتر از سیگنال ها برای نشان دادن محتوای بیشتر به شما استفاده می کند. توییتر استفاده از Signals را برای نشان دادن محتوای بیشتر مرتبط به کاربران اعلام کرد. توییتر از سیگنال‌ها استفاده می‌کند و آن محتوا را بر اساس لایک‌ها، نظرات و فالوورهای گذشته‌تان به شما نشان می‌دهد.

این ویژگی در iOS و Android در برخی کشورها به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.


این ویژگی جدید تنها با کلیک کردن بر روی ویدیو در برنامه توییتر، ویدیوها را به حالت تمام صفحه گسترش می دهد. هنگامی که ویدیو در حالت تمام صفحه است، کاربران می توانند برای مرور محتوای ویدیوی اضافی به بالا حرکت کنند.