توییتر 2 ویژگی ویدیویی جدید ایجاد کرده است


توییتر به تازگی دو محصول ویدیویی جدید را برای کمک به کاربران برای تماشا و کشف محتوای جدید در برنامه راه اندازی کرده است.

1. مشاهده همهجانبه و کشف آسان

این ویژگی جدید تنها با کلیک کردن بر روی ویدیو در برنامه توییتر، ویدیوها را به حالت تمام صفحه گسترش می دهد. هنگامی که ویدیو در حالت تمام صفحه است، کاربران می توانند برای مرور محتوای ویدیوی اضافی به بالا حرکت کنند.

این ویژگی در iOS و Android در برخی کشورها به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.


دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


2. نمایش ویدیوهای بیشتر در Explore

چرخ فلک ویدیویی جدید یافتن ویدیوهای بیشتری را که به آنها علاقه دارید در کنار توییت‌ها و گرایش‌هایی که ممکن است برای شما جالب باشد، آسان‌تر می‌کند. با باز کردن تب Explore می توانید به این ویدیوها دسترسی داشته باشید.

این ویژگی در iOS و Android در برخی کشورها به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.

چگونه توییتر از سیگنال ها برای نشان دادن محتوای بیشتر به شما استفاده می کند. توییتر استفاده از Signals را برای نشان دادن محتوای بیشتر مرتبط به کاربران اعلام کرد. توییتر از سیگنال‌ها استفاده می‌کند و آن محتوا را بر اساس لایک‌ها، نظرات و فالوورهای گذشته‌تان به شما نشان می‌دهد.

تو عمیق تر این اطلاعیه را از توییتر بخوانید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. توییتر با اتخاذ زیبایی شناسی مشابه TikTok راه اینستاگرام را دنبال می کند. برندهایی که از توییتر استفاده می کنند باید محتوای ویدیوی خود را برای مکان های جدید و ویژگی تمام صفحه بهینه کنند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که محتوای آنها مرتبط، به موقع و دقیق است.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitter-has-created-2-new-video-features-388369