خط‌مشی‌های راستی‌آزمایی خدمات مالی Google اکنون در بریتانیا اجرا شده است

خط مشی تأیید خدمات مالی سیاست اصلی در سال 2021 راه اندازی شد و منجر به کاهش گزارش های کلاهبرداری های تبلیغاتی شد. همین سیاست در استرالیا، سنگاپور، تایوان، اندونزی، هند، پرتغال، برزیل، فرانسه، اسپانیا و آلمان نیز اعمال شده است.

خط‌مشی خدمات و محصولات مالی Google Ads به‌روزرسانی می‌شود تا همه آگهی‌دهندگان دارای مجوز FCA (مرجع رفتار مالی) برای تنظیم بدهی و مشاوره بدهی باشند تا از 6 دسامبر 2022 آگهی‌های خدمات بدهی را نشان دهند. متخصصان ورشکستگی، از جمله کسانی که مجوز دارند توسط یک سازمان حرفه ای شناخته شده، دیگر مجاز به تبلیغ برای این خدمات نخواهد بود. تبلیغ‌کنندگان باید فرآیند تأیید به‌روزرسانی‌شده را تا زمان شروع اجرای در 16 ژانویه 2023 با موفقیت تکمیل کنند. به‌روزرسانی خط‌مشی همچنین به تبلیغ‌کنندگانی که در ثبت خدمات مالی FCA به‌عنوان «شرکت‌های حرفه‌ای مستثنی» یا بورس‌های سرمایه‌گذاری شناخته‌شده درج شده‌اند اجازه می‌دهد تا به‌عنوان FCA بریتانیا تأیید شوند. تبلیغ کنندگان مجاز

جدید در زمین موتورهای جستجو

ابتکار کلاهبرداری را متوقف کنید. سال گذشته گوگل به Stop Scams UK ملحق شد، همکاری کسب‌وکارها در بخش‌های بانکی، مخابراتی و فناوری که بهترین روش‌ها را برای جلوگیری از کلاهبرداری توسعه می‌دهند. گوگل همچنین 5 میلیون دلار اعتبار تبلیغاتی برای حمایت از کمپین‌های آگاهی محلی در بریتانیا متعهد شد تا اطمینان حاصل کند که عموم مردم از نحوه جلوگیری از کلاهبرداران آنلاین و آفلاین مطلع هستند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-financial-services-verification-policies-now-rolled-out-in-the-uk-388554

سیاست جدید سال گذشته گوگل 58.9 میلیون آگهی بد خدمات مالی را در سراسر جهان مسدود یا حذف کرد. این هفته گوگل اعلامیه ای را منتشر کرد که دستورالعمل های جدید را تشریح کرد.

چرا ما اهمیت می دهیم. بازاریابان و مارک‌هایی در بریتانیا که محصولات مالی را تبلیغ می‌کنند باید قبل از تبلیغ خدمات خود مجوز FCA را دریافت کنند. تبلیغ‌کنندگانی که از این قوانین پیروی نمی‌کنند، در معرض خطر تعلیق تبلیغات یا حساب‌هایشان قرار می‌گیرند.


درباره نویسنده

تو عمیق تر می توانید اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های جدید را بخوانید اینجا.

گوگل به تازگی سیاست های اضافی را برای محافظت از مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان در بریتانیا در برابر شیوه های تبلیغاتی تقلبی با هدف سوء استفاده از افراد از طریق کلاهبرداری های مالی اعلام کرده است.