داده‌های تاریخی Google UA تا ۱ ژوئیه ۲۰۲۴ در دسترس خواهد بود

بعد از غروب آفتاب هنگام برنامه ریزی مهاجرت به GA4 موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  • پس از غروب آفتاب و تا زمانی که پلتفرم خاموش شود، کاربران به داده‌ها و گزارش‌های تاریخی در رابط کاربری دسترسی خواهند داشت اما دسترسی ویرایشگر ندارند.
  • علاوه بر این، همانطور که در راه حل های موجود ذکر شده است، می توانید داده های خود را صادر کنید. با این حال، پس از رد شدن دارایی، هیچ داده جدیدی پردازش نخواهد شد و هیچ گزارش یا معیاری به‌روزرسانی با داده‌های پس از غروب خورشید وجود نخواهد داشت.
  • داده‌های پیشنهاد، مخاطب یا تبدیل به Google Ads یا ادغام‌های شخص ثالث ارسال نمی‌شوند.
  • دارندگان قرارداد فعلی Universal Analytics 360 می‌توانند ویژگی‌های استاندارد Universal Analytics را ایجاد کرده و برای ادامه پردازش داده‌ها، آنها را به 360 ارتقا دهند.

خبر خوب برای کسانی که از صادرات داده های Universal Analytics (UA) خود عقب مانده اند. گوگل دیروز اعلام کرد که کاربران تا جولای 2024 به داده های خود دسترسی خواهند داشت. این شرکت گفت جمع آوری داده ها در 1 ژوئیه 2023 به پایان می رسد و حساب های Google Analytics 4 را برای کسانی که در UA هنوز ایجاد نکرده اند ایجاد خواهد کرد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-ua-historical-data-will-be-available-until-july-1-2024-399199

چرا ما اهمیت می دهیم. با توقف جمع‌آوری داده‌ها، ممکن است تبلیغ‌کنندگان مجبور شوند راه‌حل‌های جایگزین را جستجو کنند یا به Google Analytics 4 ارتقا دهند، که ویژگی‌های پیشرفته‌تری برای ردیابی بین دستگاهی، یادگیری ماشینی و کنترل‌های حریم خصوصی ارائه می‌دهد. با این حال، به یاد داشته باشید که قبل از از دست دادن دسترسی در 1 ژوئیه 2024، داده های تاریخی خود را صادر کنید.


تو عمیق تر می‌توانید درباره سایر نقاط عطف مهم UA، GA4 و Analytics 360 در این سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید راهنمای Google Analytics صفحه

درباره نویسنده

نیکول فارلی

اما همچنان تا 1 ژوئیه 2024 به مشاهده و صادر کردن همه داده‌های قبلی دسترسی خواهید داشت: https://t.co/8bXO7FNQj8

— کریستا سیدن (@kristaseiden) 27 آوریل 2023