در مورد اینکه چه کسانی از TikTok استفاده می کنند و به دنبال چه چیزی هستند، بینش دریافت کنید

شخصی در تلفن که به ویدیوها نگاه می کند

درباره نویسنده

انبار دیجیتال مارکتینگ

جدید در زمین موتورهای جستجو

آیا شما برندی هستید که به دنبال بهره بردن از رشد انفجاری TikTok و مخاطبان گسترده آن هستید؟ DISQO به تازگی گزارشی را منتشر کرده است که پاسخی به فوری ترین سؤالات شما در مورد این پلتفرم ارائه می دهد.

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبع استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.


منبع: https://searchengineland.com/new-report-get-insights-into-who-uses-tiktok-and-what-theyre-looking-for-395219برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید گزارش اثربخشی تبلیغات TikTok اکنون!


با داده‌های 28139 مصرف‌کننده بزرگسال، گزارش اثربخشی تبلیغات TikTok DISQO نگاهی عمیق به نحوه تعامل مصرف‌کنندگان آمریکایی با برندها در TikTok و نحوه تأثیر تبلیغات بر رفتار خرید ارائه می‌کند.

بیاموزید که چه کسانی از TikTok استفاده می کنند، به دنبال چه چیزی هستند و چگونه اثربخشی تبلیغات خود را اندازه گیری کنید. بینش هایی را که برای ایجاد کمپین های مؤثر و اندازه گیری تأثیر آنها بر ادراکات و رفتارهای خرید نیاز دارید، دریافت کنید. فرا گرفتن:

  • نحوه استفاده از TikTok در گروه‌های جمعیتی متفاوت است
  • نظر کاربران TikTok در مورد تلاش برای بازاریابی برای آنها در این پلتفرم چیست
  • چگونه مارک‌ها می‌توانند به طور موثری با مخاطبان TikTok تعامل کنند، از ایجاد محتوایی که با آنچه کاربران در مورد پلتفرم دوست دارند و استفاده از قالب‌های بومی پلتفرم مطابقت داشته باشد.