دستورالعمل های ارزیابی کیفیت جستجوی گوگل امروز به روز شد

شما می توانید دستورالعمل های رتبه بندی PDF 167 صفحه ای را دانلود کنید اینجا.


چرا ما اهمیت می دهیم. اگرچه رتبه‌بندی ارزیابی‌کنندگان کیفیت جستجو مستقیماً بر رتبه‌بندی تأثیر نمی‌گذارد (همانطور که Google در سند توضیح داده است)، آنها بازخوردی را ارائه می‌دهند که به Google در بهبود الگوریتم‌های خود کمک می‌کند. مهم است که مدتی را صرف نگاه کردن به تغییرات Google در این نسخه به‌روزرسانی شده سند کنید و آن را با نسخه سال گذشته سند مقایسه کنید تا ببینید آیا می‌توانیم در مورد هدف Google در مورد وب‌سایت‌ها و صفحات وب که گوگل ترجیح می‌دهد رتبه‌بندی کند، اطلاعات بیشتری کسب کنیم. گوگل آن اضافه‌ها، ویرایش‌ها و حذف‌ها را به دلایلی انجام داده است.

چه چیزی جدید است. گوگل این نکات را در مورد موارد جدید در صفحه آخر این PDF قرار داده است.

  • زبان تازه‌سازی شده برای هماهنگی با زبان جدید منتشر شده دستورالعمل های ارزیابی کیفیت جستجو: یک مرور کلی
  • YMYL تصفیه شده برای تمرکز بر موضوعاتی که به دقت بالایی برای جلوگیری از آسیب قابل توجه نیاز دارند. جدول جدیدی از نمونه ها را اضافه کرد و نمونه های موجود را تازه کرد
  • توضیحاتی به بخش‌های پایین و پایین‌ترین کیفیت صفحه اضافه شد تا تاکید شود که نوع و سطح EAT به هدف صفحه بستگی دارد و صفحات با کیفیت پایین و مضر می‌توانند در هر نوع وب‌سایتی رخ دهند.
  • زبان Refactored در سراسر برای قابل اجرا در همه انواع دستگاه
    تغییرات جزئی در سرتاسر (تصاویر به روز شده، نمونه ها و مفاهیم قدیمی حذف شده یا به روز، مکان کاربر حذف شده در صورت نامربوط بودن، و غیره)
  • همچنین نسخه قبلی 171 صفحه بود که این سند اصلاح شده 167 صفحه می باشد.
جدید در سرزمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

گوگل امروز دستورالعمل های ارزیابی کیفیت جستجوی خود را به روز کرده است، این به روز رسانی از به روز رسانی اکتبر 2021 است. می توانید دستورالعمل های ارزیابی کامل PDF را در 167 صفحه دانلود کنید اینجا. این نسخه زبان را در بخش نمای کلی جدید، یک بخش YMYL تصفیه شده، با محتوای بیشتر در مورد محتوای با کیفیت پایین، YMYL، EAT و موارد دیگر، به روز کرده است.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-search-quality-guidelines-updated-today-386798