راهنمای ضروری Google Reviews

هر صاحب کسب و کاری می خواهد نظرات مثبتی دریافت کند. اما جدا از پتانسیل ایجاد حس خوب، بررسی ها عملکرد مهم دیگری را ایفا می کنند که گاهی اوقات نادیده گرفتن آن آسان است: آنها در واقع می توانند به ارتقای کسب و کار شما در رتبه بندی موتورهای جستجو کمک کنند.

درباره نویسنده

انبار دیجیتال مارکتینگ

به انبار دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید کپی خود را دانلود کنید امروز.


راهنمای کسب و کار جدید برای مرورهای گوگلتوسط GatherUp یک منبع ضروری برای کسب و کارهای رو به رشدی است که به دنبال جذب مشتریان بیشتر از طریق قدرت جستجوی گوگل هستند.

نقد 5 ستاره 1920x1080 1 800x450

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبع استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.


منبع: https://searchengineland.com/essential-guide-to-google-reviews-428453

جدید در زمین موتورهای جستجو

این راهنمای جامع دستورالعمل‌های گام به گام درباره نحوه ادعا و بهینه‌سازی نمایه «Google برای کسب‌وکار من»، نحوه درخواست و پاسخ به نظرات مشتریان، و نحوه برخورد با Google و روند کلی بررسی آن‌ها را ارائه می‌دهد.