راهنمای نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی و بیسیم و

2. از کابل ترکیبی استفاده کنید. این نوع کابل دارای دو رشته است، یک رشته برای تصویر و یک رشته برای برق، از این بابت به این کابل ترکیبی گفته میشود. به دو سر رشته تصویر، فیش BNC متصل میشود. یک سر کابل RG (که به دو سرش فیش بی ان سی متصل است) را به دی وی ار و یک سر دیگر کابل را به دوربین مدار بسته متصل کنید. پکیج آموزشی عرضه شده در وب سایت ما از معتبرترین و بهترین این پکیج ها بوده و شما میتونید با خرید این محصولات، با سر فصل های بسیار متنوعی از نزدیک آشنا شده و اطلاعات فوق العاده ای را نیز به دست آورید. نصاب دوربین مداربسته: داهوا برای کنترل ترافیک سطح شهر، دوربین های چراغ قرمز را طراحی و تولید کرد ، همچنین دوربین های کنترل سرعت و دوربین های پلاک خوان را به بازار عرضه کرد. برای اتصال دستگاه DVR به نمایشگر نیز از فیش BNC استفاده میشود. با استفاده از کابل ترکیبی، برای هر دوربین مداربسته تنها یک بار احتیاج به سیمکشی است. در آخر توصیه می شود که برای انتقال تصاویر، از کابل های با کیفیت بالا بهره بگیرید. وقتی قصد سیم کشی برای تعدادی زیادی دوربین مداربسته را دارید، به مکانی احتیاج دارید که تمام کابلها در آنجا جمع شده و به دستگاه DVR متصل شوند.

تامین امنیت یکی از مهم ترین دلایل ایجاد اجتماعات انسانی است، افزایش احساس امنیت یکی از نتایج زندگی در کنار دیگران است و انسان تنها همواره احساس نا امنی می کند، نیاز به امنیت باعث تشکیل اجتماعات انسانی در قالب روستا و شهر نصاب دزدگیر اماکن برای منزل بوده است. نصب دزدگیر اماکن در این هنگام میتواند دست سارقین را کوتاه کند و در صورتی که فردی قصد دزدی یا سرقت از ساختمان یا اماکن را داشته باشد، توسط سنسورهایی که در دزدگیر به کار رفته است آژیرهایی به صدا در میآید تا صاحبان و اشخاصی که در آن محیط زندگی میکنند از وجود سارقین مطلع شوند.

هایلوک برندی تازهپا و جدید است که در سال ۲۰۱۸ توسط کمپانی مادر، یعنی هایک ویژن، رونمایی شد و از آن زمان تاکنون، توانسته است در میان بهترینهای بازار جایگاه ویژهای برای خود باز کند. برای 3 شماره بعدی با همین کددستوری به شما پیامک ارسال خواهد شد. هر اشتباه در مراحل نصب یا باعث آسیب به دوربین و سایر تجهیزات شده و یا به درستی کارایی لازم را از دوربین ارائه نمی دهد و مجددا مجبور به تکرار مراحل نصب خواهید شد که در هر دو صورت هم وقت و هم هزینه شما به هدر خواهد رفت. اما در مورد سایر دوربین هایی که نیاز به کابل کشی دارند هم از پریز برق استفاده میشود و هم از دستگاه های تأمین برق ضروری مانند موتور برق.

هر چقدر دوربین مدار بسته شما تصاویر با کیفیتی را ثبت کند و جزئیات بیشتری را برای شما نشان دهد کارایی دوربین بالا میباشد. برای راهاندازی یک سیستم نظارت تصویری حرفهای، میتوانید کابلها را از داخل دیوارها رد کرده و یا از داکت استفاده کنید. میتوانید کابلها را از زیر فرش و دیگر وسایل رد کنید. در این صورت کابلها را با چسب به زمین بچسبانید. این ویژگی، در شرایطی که قصد داشته باشید نصب دوربین مدار بسته در منزل را به صورت موقت انجام دهید، بسیار مناسب است. بدنه این دوربین ها ضد آب می باشد و مناسب فضاهای مرطوب و دارای شرایط بد آب و هوایی هستند. توجه داشته باشید که شرایط آبوهوایی و دمای معمول محیط نصب، در تعیین میزان مقاومت، شکل ظاهری کاور یا نوع دوربین مداربسته تأثیرگذار هستند. برای انتخاب سیستم دزدگیر مناسب باید به نیاز کاربر توجه شود. این دوریین مداربسته برای مکان هایی مناسب است که محدودیت بودجه دارند. دوربینی را انتخاب کنید که برای آبوهوای شما درجهبندی مناسبی داشته باشد و در صورت امکان آن را زیر لبه بام یا در منطقه نیمه حفاظتشده دیگری قرار دهید. قرار دادن دوربین ها در مناطقی که احتمال پارک مزاحمان وجود دارد به شما کمک می کند فرد یا افراد مسئول جرم را ببینید.

راههای متعددی جهت بهبود دید در شب وجود دارند که در مقاله زیر به شکل ساده و کامل توضیح داده شدهاند. بدون دستگاه دی وی ار نصب بسیار ساده تر و راحت تر از نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته با دستگاه مذکور خواهد بود و شما میتونید به راحتی به فوت و فن های آن آشنا شوید. اما برای مشاهده تصویر دوربین مدار بسته با کیفیت بالاتر، از کابلهای HDMI، کابل کواکسیال (AV) و کابل VGA استفاده میشود. نصب دوربین مداربسته در منزل موجب افزایش سطح امنیت شده و این امر نیز باعث میشود با خاطری آسوده هنگام سفر و دوری از خانه، به مشاهده و بررسی تصاویر ضبطشده توسط دوربین های مداربسته و ذخیره شده روی دستگاه DVR (با استفاده از تکنولوژی انتقال تصویر) بپردازید. اگر با سیم کشی و ایجاد حفره در دیوار با استفاده از دریل مشکل دارید، با یک سیم کشی حرفهای تماس بگیرید. این مکان باید در دسترس باشد و از هر جایی از خانه بتوان به آنجا سیم کشی کرد.

لازمه اشاره کنیم که مدت زمان مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته مختلف، با یکدیگر بسیار متفاوت میباشد و شما میتونید با توجه به تعداد دوربین های مورد نیاز و محل نصب این محصولات، زمان تقریبی را از نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته ساختمان خود به دست بیارید. توصیه میشود که فیلم ها آموزشی نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته را حتما از وب سایت های اینترنتی بسیار معتبر مورد مشاهده قرار دهید تا از این طریق اطلاعات بسیار صحیح و لازم را به دست بیارید. استفاده از فیش های بی ان سی آسان است و با چرخاندن پیچی که در انتهای فیش BNC قرار دارد، به پورت متصل شده قفل میشود. البته در قسمت های پایانی مقاله نیز اذعان کردیم که شما میتونید تمام مراحل نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته ساختمان خود را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا از این طریق از تجربه و مهارت متخصصان ما بهره مند شوید. نیاز است تا پیش از خریداری دوربین و تجهیزات مورد نظر، در ابتدا با یک نصاب دوربین مشورت نمود تا در ابتدا طرح و نقشه ساختمان را بررسی نموده و در رابطه با تعداد و نوع دوربین هایی که نیاز می باشد به شما راهنمایی های لازم را نماید.

قفل شدن اتوماتیک دربها بعد از خروج از خودرو – دارای شوک سنسور داخلی دیجیتال باقابلیت تنظیم حساسیت – امکان تعیین میزان حساسیت شوک سنسورها ازراه دور – دارای رادار خارجی – امکان قفل وبازکردن دربهای خودرو وبا موبایل ازسراسرکشور – امکان قفل وبازکردن صندوق خودروباموبایل ازسراسر کشور – هشداربازشدن دربها ،صندوق وکاپوت بصورت تماس وپیامک . این قابلیت به لنز دوربین در تنظیم روشنایی تصویر در شرایط نامناسب کمک میکند. اشیائی که روی شیشه لنز دوربین مداربسته مینشینند، مانع تنظیم صحیح نور توسط لنز دوربین مداربسته میشوند. اگر قصد نصب دوربین مداربسته در پشت پنجره را دارید، باید تا جاییکه ممکن است لنز دوربین به شیشه پنجره نزدیک باشد تا از بازتاب نور جلوگیری شود.

درست طی کردن هر یک از مراحل نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته اهمیت بسیار زیادی را در کارایی و عملکرد دوربین مدار بسته شما خواهد داشت و همین امر نیز سبب شدهه تا افراد به دنبال شرکت هایی باشند که بهترین خدمات را دراین خصوص ارائه میدهند. و در قسمت آخر می توان این را افزود که این تکنولوژی قادر است با همین وجه تمایز میان حرکت درست و نویز های احتمالی در تشخیص حرکت به خوبی عمل کند. رقابت در تولید پیشرفته ترین دوربین مداربسته میان بهترین برندهای دوربین مداربسته در جهان بسیار چشمگیر است به قدری که تهیه یک لیست از بهترین دوربین مداربسته درمیان برندهای مطرح در بازار جهانی بسیار دشوار است. در این میان دوربین های مدار بسته دام یا اسپیددام گردان نیاز به توجه بیشتری دارند. اگر ضبط تصاویر روشن و با کیفیت در شب و محیطهای تاریک یا کمنور برای شما حائز اهمیت است، باید به ویژگی دید در شب دوربین مداربسته توجه کنید. سپس تکتک مکانهایی که برای نصب دوربین مداربسته مشخص کردهاید را چک کنید تا مطمئن شوید در آن نقطه بهترین تصویر را از دوربین مداربسته میگیرید و شیئی مانع ضبط تصویر توسط دوربین مداربسته نیست.

برخی از دیگر افراد نیز به دنبال آگاهی و کسب اطلاعات دراین خصوص بدون استفاده از دستگاه دی وی ار هستند تا از این طریق بتوانند به راحتی دوربین های مدار بسته مورد نیاز خود را نصب و مورد استفاده قرار دهند. در تمام کلاس های آموزش مراحل نصب دوربین مدار بسته، از بهترین و باتجربه ترین افراد استفاده شدهه تا مراجعه کنندگان بتوانند اطلاعات بسیار دقیق و بی نظیری را به دست آورند. اگر شما نیز دوست دارید تا در خصوص مراحل نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته بدون دستگاه دی وی ار اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، میتونید از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام کرد و بهترین و دقیق ترین اطلاعات را به دست آورید. برای کارهای دقیق و گرفتن مجرمین و… دوربینهای مداربسته تحت شبکه مجهز به قابلیتهایی برای پردازش تصویر و استخراج اطلاعات از تصویر هستند. چراغها و لامپهایی که در محیط نصب دوربین مداربسته قرار دارند، روی کیفیت تصویر دوربین مداربسته تأثیر میگذارند. اگر شما نیز دوست دارید تا از پیشرفته ترین و مدرن ترین دوربین های مدار بسته موجود در بازار استفاده کنید، میتونید دوربین های تحت شبکه یا همان دوربین های باز را در اولویت های خود قرار بدید.

بعضی دوربین های مدار بسته تنها وقتی حرکتی تشخیص دهند شروع به ضبط تصویر میکنند. همراه دوربین های مدار بسته بیسیم (به این دوربین های مدار بسته وای فای یا وایرلس نیز گفته میشود) دیسک فشردهای (CD) ارسال میشود، که باید برای نظارت و دسترسی به دوربین مداربسته وایرلس این دیسک را روی کامپیوتر خود نصب کنید. خرید یک سیستم امنیتی دوربین مداربسته برای خانه میتواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان قیمت داشته باشد، پس باید دقیقاً نوع و مشخصاتی که میخواهید دوربین مداربستهتان داشته باشد را مشخص کنید. در نتیجه نقاطی از خانه که مهمتر هستند و نیاز بیشتری به نظارت دارند را باید مشخص و اولیتبندی کنید.

هزینه سیم کشی و نصب (هر دوربین ۷۰ هزار تومان). هزینه نصب چقدر است؟ ۱- از کجا بدانم که آیا دوربین اصلاً مورد نیاز من است یا نه ؟ دوربین هایی که در نزدیکی صندوق های پول نقد یا مکان های دیگری هستند که کارمندان اغلب در آنها مستقر هستند ، نه تنها می تواند سرقت توسط کارمند را به شما نشان دهد ، بلکه می تواند او را از ارتکاب سرقت منصرف کند. همانطور که از دیگر مقالات ما میدانید، یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب میشود تا دوربین های مدار بسته نتوانند تصاویر مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانند، وجود بی دقتی ها و مشکلات زیاد در این زمینه میباشد. لازمه بدانید که دوربین های مدار بسته در لیست حساس ترین تجهیزات الکترونیکی واقع شده اند و کوچک ترین بی دقتی در مراحل نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته میتواند مشکلات بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد.

فکر ایجاد حفره در دیوارهای خانه برای سیم کشی جهت نصب دوربین مدار بسته ممکن است کمی نگران کننده باشد. صاحبان خانه باید در مواقع سفر برنامه ریزی درستی داشته باشند و امنیت خانه را از همه جهات تامین کنند. ۴-پس از ورود به دستورات برنامه ای در صورت ورود صحیح دستور یک بیب کوتاه، و در صورت ورود دستور اشتباه دو بیب کوتاه. همچنینمکان نصب پنل مرکزی باید به سادگی در دسترس باشد که بتوان تنظیمات لازم را روی آنانجام داد. دستگاه NVR (ان وی آر یا Network Video Recorder که برای سیستم دوربین های مداربسته شبکه استفاده میشود) و دستگاه VCR (وی سی آر برای سیستم دوربین های مداربسته آنالوگ استفاده میشود) نیز برای خرید در دسترس هستند. مخصوصا اگر مشخصات دستگاه DVR را به خوبی بشناسید و نصب DVR را به صورت اصولی انجام دهید؛ گزینههای بسیار زیاد و کاربردی برای مدیریت دوربینهای خود خواهید داشت. این نوع سنسور ها بطور کلی به دو بخش تقسیم می شوند که یکی از آنها به خود درب و یا همچنین پنجره ها متصل می گردند و نوع دیگر به چهارچوب ها وصل می شوند. زون 24 ساعته : زون 24 ساعت دزدگیرها را معمولا برای آماده باش همیشگی استفاده می نمایند و بیشترین استفاده این زون مربوط به سنسورهای دود و سنسور حرارت و گاز و همچنین مگنت های مغناطیسی گاو صندوق می باشد.