رویداد Search On Google در 28 سپتامبر است

گوگل گفت که شرکت جستجو به ما خواهد گفت که چگونه گوگل محصولات اطلاعاتی اصلی خود را دوباره طراحی می کند تا به مردم کمک کند تا دنیا را به روش های طبیعی تر و شهودی تر درک کنند.

کجا آن را به صورت زنده تماشا کنیم. شما می توانید این رویداد را به صورت زنده تماشا کنید searchon.withgoogle.com یا در یوتیوب

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/googles-search-on-event-is-on-september-28-387859

Google اعلام کرده است که رویداد جستجوی سالانه خود را با نام – Search On – در روز چهارشنبه، 28 سپتامبر، ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی / ساعت 10 صبح PT برگزار خواهد کرد.

درباره نویسنده

جستجوی گذشته در رویداد اطلاعیه ها. Google رویدادهای Search On را در گذشته برگزار کرده است و در اینجا برخی از عناوین رویدادهای گذشته آمده است:

چرا ما اهمیت می دهیم. برخی از اخبار منتشر شده از این رویدادها ممکن است مستقیماً بر کار شما به عنوان یک بازاریاب جستجو تأثیر بگذارد. ما برخی از این اخبار را باز می کنیم و در مورد آنچه برای شغل روزانه شما در سئو و بازاریابی جستجو مهم است، گزارش می دهیم.


جدید در زمین موتورهای جستجو

بیشتر در راه است. ما رویداد Search On را در اینجا پوشش خواهیم داد، بنابراین برای جزئیات بیشتر حتماً در 28 سپتامبر بازگردید.

Search Engine Land اخبار منتشر شده از Search On را پوشش می دهد، بنابراین مطمئن شوید که برای اخبار فوری از آن رویداد اینجا را بررسی کنید.