رویداد Search On Google در 28 سپتامبر است


Google اعلام کرده است که رویداد جستجوی سالانه خود را با نام – Search On – در روز چهارشنبه، 28 سپتامبر، ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی / ساعت 10 صبح PT برگزار خواهد کرد.

Search Engine Land اخبار منتشر شده از Search On را پوشش می دهد، بنابراین مطمئن شوید که برای اخبار فوری از آن رویداد اینجا را بررسی کنید.

گوگل گفت که شرکت جستجو به ما خواهد گفت که چگونه گوگل محصولات اطلاعاتی اصلی خود را دوباره طراحی می کند تا به مردم کمک کند تا دنیا را به روش های طبیعی تر و شهودی تر درک کنند.

کجا آن را به صورت زنده تماشا کنیم. شما می توانید این رویداد را به صورت زنده تماشا کنید searchon.withgoogle.com یا در یوتیوب

جستجوی گذشته در رویداد اطلاعیه ها. Google رویدادهای Search On را در گذشته برگزار کرده است و در اینجا برخی از عناوین رویدادهای گذشته آمده است:

بیشتر در راه است. ما رویداد Search On را در اینجا پوشش خواهیم داد، بنابراین برای جزئیات بیشتر حتماً در 28 سپتامبر بازگردید.

چرا ما اهمیت می دهیم. برخی از اخبار منتشر شده از این رویدادها ممکن است مستقیماً بر کار شما به عنوان یک بازاریاب جستجو تأثیر بگذارد. ما برخی از این اخبار را باز می کنیم و در مورد آنچه برای شغل روزانه شما در سئو و بازاریابی جستجو مهم است، گزارش می دهیم.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/googles-search-on-event-is-on-september-28-387859