شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه شماره تماس 02173048 Desktop screenshot, Desktop

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه شماره تماس 02173048 Desktop screenshot, Desktop

اتیس کار خود را با تاسیس کارخانه خویش در شهر یانکرز کالیفرنیا در کشور آمریکا و نصب اولین آسانسور اتیس خود در برج ایفل در سال 1884 سایت آتیس آغاز نمود . در حال حاضر شرکت اتیس بزرگترین کارخانه آسانسور ، پله برقی ، پیاده رو متحرک و سایر سیستمهای حمل ونقل افقی در جهان می باشد . شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی واردات لوازم آسانسسور و پله برقی و تولیدات انواع قطعات و خدمات پس از فروش و با به کار گیری نیرو های متخصص و همگامی با پیشرفت های روز دنیا موفق به برداشتن گام های موثر در صنعت آسانسور شده است. شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی واردات لوازم آسانسور و پله برقی و تولیدات انواع قطعات و خدمات پس از فروش و با به کار گیری نیرو های متخصص و همگامی با پیشرفت های روز دنیا موفق به برداشتن گام های موثر در صنعت آسانسور شده است. بازسازی و تدارکات خدمات پس از فروش تولیدات مختلف کارخانه را برعهده داشته و از پشتیبانی سایر معاونتهای آموزشی، طراحی – مهندسی و خدمات ویژه بهینه نظارت، از سوی نظارت مداوم معاونت کنترل کیفیت نیز بهره می گیرد. شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی فروش و واردات آسانسورهای پکیج با به کار گیری نیرو های متخصص و همگامی با پیشرفت های روز دنیا موفق به برداشتن گام های موثر در صنعت آسانسور شده است.

  • وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید .
  • © 2021 آسانسور سیگما /کلیه حقوق این پورتال برای شرکت سیگما محفوظ می باشد.
  • در سال های 1880شرکت Otis دفاتر فروش خود را در شهر های لندن و پاریس بازگشایی کرد و آسانسورهای خود را در برج ایفل ، مترو لندن ، تونل Glasgow Harbour و غیره نصب کرد .
  • طراحی مهندسی توسط واحد DRAWING توسط نرم افزارهای تخصصی زیر نظر مدیران فنی انجام می پذیرد.

سال 1338 شروع همکاری علی اکبر شکوری مدیر عامل شرکت الفارس با شرکت OTIS فرانسه بود. از آنجا که شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر خراسان مجری پروژه اینجانب واقع در باهنر، درخصوص آسانسور بوده و به نحو احسن در انجام پروژه مذکور عمل کرده است ، اینجانب بعنوان کارفرمای پروژه از نحوه عملکرد این شرکت در حوزه های زیر رضایت کامل دارم. این شرکت در سال 1925 اولین سیستم انتخابی-کالکتیو , یعنی کنترل کالکتیو را معرفی کرد . ممکن است این سیستم اولین مدل آسانسور Otis با درهای تمام اتومات باشد , ولی با اینکه در این سیستم همواره از درب های اتوماتیک استفاده میشد , مورد تایید واقع نشد .

پیش‌بینی آسانسور برای ساختمان‌های بیش از یک طبقه

در سالهای 1371 تا 1384 تقاضای روز افزون مسکن موجب افزایش ساختمان سازی و برج سازی و به دنبال آن افزایش درخواستآسانسورپله برقی در ایران گردید. در این سال ها به دلیل عدم کیفیت و کمیت شرکت های مجری ، تعدادی از متخصصان این صنعت تصمیم به همکاری گرفته تا با وارد کردن تکنولوژی روز دنیا محصولاتی را با کیفیت بالا و سزاوار بازار ایران عرضه کنند. تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور و فروش و بازسازی و تعمیر قطعات و گیربکس اسانسور را به ما بسپارید.

خدمات سرویس و تعمیر نگهداری آسانسور

کلیه ی نقشه های اجرایی قبل و بعد از شاقول سازی چاهک آسانسور و مشاوره به کارفرمایان و طراحان ساختمان و ارائه نقشه های اولیه توسط این واحد صورت می پذیرد. با توجه به ارائه خدمات مطلوب و تعهد و مسئولیت پذیری فوق العاده شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر خراسان درخصوص خدمات سرویس و نگهداری و پشتیبانی شبانه روزی مجتمع سیب، از زحمات صورت گرفته توسط مدیران و نیروهای فنی آن شرکت تقدیر و تشکر به عمل می آید . نصب ، سرویس و بازسازی آسانسور و پله برقی شهرستانهای اطراف نصب ، بازسازی و سرویس در کمترین زمان با قیمت مناسب به همراه تیم متخصص و مجرب تیم ما از گروهی از … واحد فروش شرکت الفارس نه تنها به ارائه ی مشاوره قبل از اجرای آسانسور می پردازد بلکه به خدمات پس از فروش و پیگیری روند اجرای پروژه و رضایتمندی مشتریان را جزء وظایف خود می داند. به منظوراطمینان از صحت اجرای کارکلیه عملیات تحت بازرسی مداوم سرپرستان دوره های مختلف و با نظارت دوره ای واحد کنترل کیفیت انجام شده و گزارش روزانه سرویس و تعمیرات علاوه بر ثبت در پرونده جهت اطلاع به کارفرما نیز ارسال می گردد. تحقیق و توسعه همواره در دستور کار واحد طراحی و مهندسی بوده و ارائه تکنولوزی های برقی و بالا بردن سطح کیفیت جزء اولویت های شرکت الفارس می باشد.

شرکت آرین برج هخامنش در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی ، نظیر فروش و تعویض دنده برنجی موتور گیربکس اسانسور ایرانی و خارجی _ تعویض سیم پیچی موتور آسانسور… کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از افراد تحصیلکرده و با تجربه می باشند که متناسب با هر پروژه بهترین طراحی و مشاوره را به کارفرمایان و مدیران پروژه ارائه می دهند. کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از مدیر فروش و کارشناسان فروش می باشد که وظایف این افراد به شرح ذیل می باشد. الفارس قدیمیترین شرکت فعال در صنعت آسانسور و پله برقی در ایران است.