عرضه به‌روزرسانی هسته سپتامبر Google اکنون کامل شده است

عرضه کامل شد. مطابق با صفحه به روز رسانی رتبه بندی جستجوی گوگل، “ارائه در 26 سپتامبر 2022 کامل شد.” به نظر می رسد این صفحه حدود یک ساعت پیش به روز شده است.

منتشر شده در 12 سپتامبر، دو هفته کامل طول کشید تا عرضه شود. و سه روز پس از اتمام به‌روزرسانی محتوای مفید در 9 سپتامبر منتشر شد.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگرچه تأثیر کلی این به‌روزرسانی اصلی Google کمتر گسترده به نظر می‌رسد، اما سایت‌ها تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. اکنون زمان آن است که شروع به کندوکاو در داده های تجزیه و تحلیل خود کنید تا ببینید آیا صفحاتی دید یا رتبه بندی خود را از دست داده اند یا خیر – و برنامه عملی برای بهبود آن صفحات برای بازیابی هر گونه رتبه از دست رفته در طول زمان مشخص کنید.


بررسی محصول آستانه به روز رسانی در حال انتشار است. به عنوان یادآوری، به‌روزرسانی بررسی محصول سپتامبر 2022، که در 20 سپتامبر منتشر شد، اکنون به انتشار ادامه می‌دهد. پس از پایان عرضه به شما اطلاع خواهیم داد تا بتوانید ببینید، در صورت وجود، چه تأثیری بر سایت شما داشته است.

درباره نویسنده

جدید در زمین موتورهای جستجو

گوگل تایید کرده است که به‌روزرسانی اصلی سپتامبر ۲۰۲۲ – دومین به‌روزرسانی هسته‌ای در سال جاری – به پایان رسیده است.

اگر ضربه خوردید چه کار کنید. گوگل قبلاً توصیه هایی در مورد اینکه اگر تحت تأثیر منفی یک به روز رسانی اصلی قرار گرفتید، چه مواردی را در نظر بگیرید. گوگل گفته است که می‌توانید بین به‌روزرسانی‌های اصلی مقداری بازیابی مشاهده کنید، اما مهم‌ترین تغییرات پس از به‌روزرسانی اصلی آینده رخ خواهد داد.

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی بزرگ و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-september-2022-core-update-rollout-is-now-complete-388235

تأثیر به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022. بر اساس داده‌های ابزارهای ردیابی، به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 به سرعت منتشر شد، اما تأثیرگذاری کمتری نسبت به به‌روزرسانی‌های قبلی داشت. در حالی که مقداری نوسان رتبه وجود داشت، اتفاق نظر بر این بود که نسبت به به‌روزرسانی‌های اصلی گوگل ضعیف‌تر است.