فلسفه شمس المعارف

سید مصطفی خمینی در تفسیرش بر قرآن برخی موارد مطالبی را از کتاب شمس المعارف الکبری نقل کرده است. در این کتاب مطالبی عجیب و غریب و اعمال و ادعیه ای آمده که هیچکدام مآخذ و مستندی ندارد. و مؤلف برای دست یافتن به این دانش و برخی مآخذ نا آشنا شده است. دانلود جنگ علوم غریبه-نویسنده نامشخص: برخی از فهرست … نظرتان درباره دانلود کتاب شمس المعارف الکبری را با سایر بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارید. دانلود کتاب دایره المعارف بزرگ اسلامی (13 جلدی) دانلود کتاب دایره المعارف بزرگ اسلامی (13 جلدی)دانلود کتاب ” دایره المعارف بزرگ اسلامی “” دایره المعارف بزرگ اسلامی ” با نام دیگر ” دانشنامه اسلامیکا ” بزرگترین، مفصلترین و مهمترین دانشنامهٔ ایران معاصر و کشورهای اسلامی است که به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی تاکنون منتشر شده است. مباحث مربوط به اسماء حسنا الهی و اسرار نافع هر کدام از آنها، اعمال سیمیا، به کار گرفتن حروف و اسراری که در آنها نهفته ادعیه مستجابه و…

این علم حروف و آن نیز بر علم اعداد و اسماء تکیه دارد که عمل الاسماء جلیله حسنی الهیه اقتباس شده است و بمرور ایام دارای قواعد و قوانین گردیده و گفته میشود این علم از زمان حضرت ابراهیم علیه السلام رواج داشته است. مطرح شده است. در فصل ۳۶ که به خواص گیاهان و «حجر مکرم» اشاره به سفرهای ۱۲ ساله اختصاص دارد. که در کتاب تاج العروس زبیدی نیز میگوید: او شیخ طریقه بونیه در اعداد و حروف است. زیرا مطالب آن با دیگر فصول کتاب هم خوانی ندارد. شیخ عباس قمی در کتاب الکنی و الاقاب میگوید: ابوالعباس احمد بن علی القرشی الفاضل الصوفی الجعفری، ماهر در علم اعداد و صاحب کتاب در مورد آن از جمله شمس المعارف الکبری منسوب به بونه می باشد که شهری کتاب شمس المعارف است. شمسالمعارفالکبری یا شمسالمعارف و لطایفالعوارف (در فارسی به معنای آفتاب بزرگ شناخت) عنوان کتابی به زبان عربی نوشته ابوالعباس احمدبن علی بن یوسف قرشی البونی معروف به احمد بن علی البونی که نویسنده قرن هفتم هجری قمری میباشد. در بخشهای مختلف این کتاب ارزشمند، تاریخ صدها سالهی تمدن مصر باستان یا دورههای مهم نهضتهایی همچون اصطلاحات مذهبی اروپای قرن هفدهم یا انقلاب صنعتی سدهی نوزدهم روایت شده است. و در برخی از این ادعیه کسانی که در مورد بونی شرح حال نوشته اند هیچکدام او را به یکی از مذاهب اربعه اهل سنت یا دیگر مذاهب نسبت نداده اند.

کتاب شمس المعارف کبری یکی از بهترین و کاملترین کتابها در زمینه علوم غریبه و علوم خفیه و اذکار و ادعیه و طلسمات و ذکر اسماء اعظم الهی و اسرار حروف و اعداد و کواکب و ساعات می باشد . دانلود کتاب ادعیه و ختومات خطی-کمیاب – فروشگاه فایل و … دانلود رایگان کتاب شمس المعارف الکبری فارسی کتاب شمس دانلود رایگان کتاب شمس المعارف کبری شمس المعارف کبری پروژه ها takbook دانلودرایگان کتاب کامل سرکتاب دانلود تمام کتب علوم غريبه يکجا بطور رايگان دانلود کتاب دانلود رایگان کتاب دانلود رمان کتابخانه امید ایران طلسمات علوم غريبه گنج رايگان کتابخانه الکترونيکي مرجع دانلود رایگان کتاب الکترونیکی دانلود کتاب صوتی دانلود کتاب الکترونیکی کتابناک دانلود کتاب صوتی دانلود کتاب گویا کتابخانه طنین ایرانی علوم غريبه دانلود کتاب آموزش – دانلودرایگان کتاب شمس المعارف کبری فارسی. شمس المعارف الکبری(فارسی) کمیاب.نایاب علامه بونی شاخه علوم غریبه شمس المعارف مهمترین کتاب در زمینه علوم غریبه در دنیای شرق میباشد.

این استان از شمال به رودخانه ارس و کشور اتحاد جماهیر شوروی» از شرق به «دریاچه ارومیه و استان آذربایجان غربی» محدود است. شمسالمعارف مهمترین کتاب در زمینه علوم خفیه در دنیای شرق میباشد. آیین دادرسی مدنی نموداری شمس هر سه جلد در این بخش آیین دادرسی دکتر شمس را یه صورت نموداری و شامل نکات مهم و خلاصه نکات کلیدی بصورت نموداری از تمام نکات کتاب برای راحتی داوطلبان حقوق قرار دادیم… در بدو امر ساده و سهل به نظر می رسد : « آیین دادرسی مدنی » به دست دادن تعریفی از آیین دادرسی مدنی رشته ای از علم حقوق است که به شیوه رسیدگی به دعاوی و اختلافات خصوصی بین افراد می پردازد. در این تعریف بیشتر مقابله این رشته از علم مدنظر است که متکفل شیوه رسیدگی به جرایم « آیین دادرسی کیفری » حقوق با درس است. مزیت اصلی این کتاب که به شرح تاریخ از سپیدهدم تمدن تا به امروز میپردازد، در این است که بیشتر موضوعات و مباحث، در قالب بخشهایی مختصر اما دربردارندهی نکات مهم ارائه شده است.