فیس بوک تجربه جدیدی از Pages را ارائه کرده است

3. محتوای بهتر ایجاد کنید. از هشتگ های پرطرفدار استفاده کنید تا محتوای خود را توسط مخاطبان جدید و مرتبط کشف کنید. همچنین می توانید پست ها را در حداکثر 3 گروه به اشتراک بگذارید و اینستاگرام خود را برای اشتراک گذاری متقابل به دنبال کنندگان خود در اینستاگرام پیوند دهید. همچنین می توانید با استفاده از ویژگی Composer، پست های خود را زمان بندی کنید.

4. جامعه خود را درگیر کنید. فیس بوک با پیوستن به مکالمات در فید کسب و کار و نظر دادن روی پست ها به عنوان صفحه شما برای کمک به ایجاد تجربه، کسب و کارها را تشویق می کند تا با جامعه درگیر شوند.

طرح بندی صفحات جدید تجربه جدید صفحات دارای طرح‌بندی ساده‌تر، پیمایش آسان‌تر بین نمایه شخصی و صفحات کسب‌وکار شما، داشبورد حرفه‌ای برای مدیریت سریع تمام فعالیت‌های شما در یک مکان مرکزی و دسترسی به یک فید اختصاصی برای تعامل یکپارچه‌تر با افراد در فیس‌بوک است. کار تو.”

جدید در زمین موتورهای جستجو

فیس بوک تجربه جدیدی از Pages را ارائه کرده است که به گفته آنها برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است تا با مشتریان و سایر مشاغل ارتباط برقرار کنند.

2. مخاطبان خود را افزایش دهید. از دوستان، خانواده و مشتریان فعلی دعوت کنید تا صفحه شما را لایک کنند، مرتب پست کنند و به نظرات پاسخ دهند تا به رشد ارتباطات کمک کنند.

فیس بوک همچنین پیشنهاد می کند صفحه خود را با دکمه های اکشن سفارشی کنید و مدیران صفحه را تنظیم کنید تا به شما در مدیریت آن کمک کنند.

تو عمیق تر می توانید کل اطلاعیه متا را بخوانید و نکات بیشتری در مورد رشد صفحه فیس بوک خود دریافت کنید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، فیس بوک هنوز یک ابزار ارزشمند برای مشاغل امروزی است. مطمئن شوید که از تمام ابزارها و ویژگی های موجود در صفحه خود استفاده می کنید و مطمئن شوید که تمام اطلاعات شما صحیح و به روز است تا مشتریان بالقوه بتوانند شما را پیدا کنند.


5. نکات ایمنی و امنیتی. نکات ایمنی و امنیتی زیر می تواند به حفظ امنیت صفحه شما کمک کند.

  • احراز هویت 2 عاملی را تنظیم کنید
  • از ابزارهای تعدیل نظر استفاده کنید
  • در مورد اکانت های هک شده اقدام کنید

بیشترین بهره را از صفحات خود ببرید. فیس بوک چند نکته را برای کمک به کسب و کارها ارائه می دهد تا از تجربه صفحات خود بیشترین بهره را ببرند. بیایید شیرجه بزنیم

جابجایی بین نمایه تجاری و شخصی خود را می توان با ضربه زدن یا نگه داشتن روی نماد منوی بالا سمت راست انجام داد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/facebook-has-rolled-out-a-new-pages-experience-388644

1. تنظیم برای موفقیت. با افزودن یک نمایه و عکس روی جلد، شرحی از کسب و کار و جزئیات تماس مانند وب سایت، شماره تلفن، آدرس و ساعات کاری، نمایه کسب و کار اصلی خود را تکمیل کنید.

درباره نویسنده