لیست صرافی های ارزهای دیجیتال ارزدیجیتال | نی نی سایت

حال در این قسمت به معرفی مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت ارزهای دیجیتال اشاره خواهیم کرد. آنچه که این سایت خبری ارز دیجیتال را منحصر به فرد کرده، مقالات و مصاحبه‌هایی است که با متخصصان صنعت کریپتو منتشر می‌کند. Bitcoin Magazine همچنین دارای بخش اختصاصی منابع خبری است که برای مبتدیان ارزهای دیجیتال طراحی شده است. فقط یک وبسایت منبع برای ارائه داده درباره قیمت، عرضه، حجم معامله، پلتفرم های تبدیل و سایر اطلاعات درباره دارایی های دیجیتالی است. ارزهای دیجیتال همه روزه با اخبار و اطلاعات جدیدی همراه است که این اطلاعات در مورد پروژه های مختلف و فعالیت نهنگها و تریدر های بازار و اطلاعات ریز و درشت دیگر همراه است.

سایت‌های تخصصی ارز دیجیتال

قسمتی به عنوان توصیفات بزرگان وجود دارد که متون مختلفی را از افراد مشهور و موفق در حوزه بیزینس و کسب و کار در این قسمت قرار داده‌اند. اکثر این متون توصیه‌ها و نظرات افراد در رابطه با دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد. در وب سایت ارز دیجیتال می‌توانید به صورت لحظه‌ای قیمت ارزهای مختلف دیجیتال را و نمودار تغییرات قیمت هر کدام را به صورت کاملاً حرفه‌ای مشاهده کنید.

همچنین از طریق این صرافی ها جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم می توانید سایت مفید استفاده کنید. تمامی وب سایت‌های معرفی شده، همه‌ی آنچه در فضای کریپتو رخ می‌دهند را در اختیار ما قرار می‌دهند! اینکه کدام پلتفرم خبری مناسب ماست، به اولویت و چیزی که هنگام خواندن اخبار به دنبال آن هستیم بستگی دارد. بنابراین برای انتخاب بهترین گزینه، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا چندین سایت را مطالعه و اگر اطلاعات مورد نظر خود را در آنجا پیدا نکردید، سایر سایت‌ها را جستجو کنید.

  • وبسایت Bitcoin.com دارای آخرین اخبار و مقالات با جدیدترین و بالاترین میزان محتواست.
  • منبعی مستقل و پیشرو که طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد فناوری بلاک چین، دارایی های رمزنگاری و رویداد های نوظهوری مثل فین تیک و اطلاعات مربوطه به آن را پوشش می دهد.
  • سایت های کلاهبرداری بیش از حد زیاد شده اند به شکلی که فعالیت بسیاری از آنها حتی به چند ماه نیز نمی رسد.
  • اما یکی از بهترین ابزارهای گلس نود، تحلیل‌های درون زنجیره‌ای هفتگی این وب سایت به آدرس insights.glassnode.com است.

اگر طرفدار بیت کوین هستید، کوین دنس (coin.dance) یکی از وبسایت های آموزشی ارز دیجیتال مناسب برای تحلیل و تحقیق درباره ارزهای دیجیتالی مانند BTC است. در این وبسایت می‌توانید آمارهای مفیدی درباره حجم، تعداد نودها، سیاست‌ها و میزان پذیرش این رمز ارز پیدا کنید. حتی اگر طرفدار بیت کوین نیستید هم به دلیل تاثیرگذاری این ارز دیجیتال روی کل بازار، بررسی این وبسایت خالی از لطف نخواهد بود. صرافی رمزینکس یک صرافی دانش‌بنیان است که توسط جمعی از دانش آموخته‌ها و نخبه‌های ایرانی دانشگاه صنعتی شریف فعال در حوزه بلاکچین و رمزارزها با سابقه چند ساله راه‌اندازی شده است. حجم بالای معاملات، اعتماد کاربران و گسترش پیوسته بازار ارزهای دیجیتال همگی از ويژگبهاي رمزینکس است.

خرید بیت کوین کش

بیت 24 یک صرافی ارز دیجیتال در ایران است که با متخصصین نخبه کشور، فعالیت خود را با هدف حذف واسطه ها آغاز کرده است. در این صرافی کاربران ایرانی می توانند بدون هیچ محدودیت و مشکل در احراز هویت به راحتی از طریق ریال به خریدوفروش رمزارزهای مختلف بپردازند. در ادامه شما را با ویژگی‌ها، مزایا، معایب و نحوه احراز هویت این صرافی ایرانی آشنا خواهیم کرد. ارز دیجیتال ریپل با نماد XRP مشخص می شود که مانند تمامی ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی دارد. با توجه به نوسانات فعالی قیمت هر واحد از ارز دیجیتال ترون با قیمت 1.16 دلار آمریکا معامله می شود و در ایران هم حدود تومان خرید و فروش می شود.

بیمه ارز دیجیتال چیست؟ دریافت دفترچه بیمه برای رمز ارزها

لیست صرافی های ارزهای دیجیتال ارزدیجیتال | نی نی سایت