مایکروسافت اکنون برای تبلیغ‌کنندگان خدمات مالی بریتانیا به تأیید نیاز دارد

از اوایل سال جاری، مایکروسافت فقط به تبلیغ‌کنندگانی که از طرف اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) مجوز دارند، اجازه می‌دهد تا تبلیغات مالی تنظیم‌شده را در بریتانیا ارائه کنند. از تبلیغ‌کنندگان خواسته می‌شود که مدرکی مبنی بر مجوز FCA بریتانیا برای ارائه تبلیغات تبلیغاتی ارائه کنند یا مشخص کنند که آیا 1) تبلیغ‌کننده خدمات غیرمالی هستند که ممکن است مشتریانی را که به دنبال خدمات مالی هستند، مانند پلت‌فرم‌های تجارت الکترونیک یا 2) هدف قرار دهند. نهادهای دولتی مانند مقامات یا نهادهای تنظیم کننده تحت دامنه “.gov.uk”.

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/microsoft-now-requires-verification-for-uk-financial-services-advertisers-390263

تو عمیق تر این اطلاعیه را در وبلاگ مایکروسافت بخوانید اینجا.


چرا ما اهمیت می دهیم. اگر در بریتانیا زندگی می‌کنید یا برای یک شرکت خدمات مالی بریتانیا تبلیغ می‌کنید، باید فرآیند تأیید را شروع کنید. اینجا.

یادت باشه. مایکروسافت می گوید که موارد زیر را در نظر داشته باشد:

  • این الزامات علاوه بر الزامات تأیید هویت آگهی‌دهنده است که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی برای محافظت از مصرف‌کنندگان، تبلیغ‌کنندگان و ناشران ارائه شده است.
  • عدم تکمیل این فرآیند تأیید منجر به مسدود شدن آگهی‌ها در ارائه خدمات در بریتانیا می‌شود—این حساب در رابطه با آگهی‌های خدمات غیرمالی و در بازارهای خارج از بریتانیا به عملکرد قبلی خود ادامه می‌دهد.