مایکروسافت بازخوردهای مثبت و منفی را در مورد جستجو و چت جدید Bing AI به اشتراک می گذارد

چرا ما اهمیت می دهیم. باز هم، مشاهده این شکل از جستجو در زمان واقعی بسیار جذاب بوده است. به عنوان بازاریاب، باید دنبال کنید که کاربران و مصرف‌کنندگان به کجا می‌روند تا اطلاعاتی را که ممکن است بتوانید به آنها پاسخ دهید، بیابید. یاد بگیرید که به سرعت وفق دهید تا ببینید پیوندهای شما در این تجربیات جستجوی جدید کجا نشان داده می شوند و ببینید چگونه می توانید از این رابط ها برای به دست آوردن ترافیک استفاده کنید. ممکن است خیلی زود باشد، اما دنبال کردن فضا نه تنها آموزشی و مفید است، بلکه در این برهه از زمان سرگرم کننده است.


درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/microsoft-shares-positive-and-negative-feedback-on-the-new-bing-ai-search-and-chat-393216

نه چندان خوب مایکروسافت اضافه کرد که این یک تجربه یادگیری بوده است و یادگیری با جستجو «فقط در آزمایشگاه انجام نمی‌شود»، اما باید در دنیای واقعی انجام شود تا ببینیم دنیای واقعی چگونه با آن تعامل دارد. و بله، مایکروسافت در عرض یک هفته از زمان راه‌اندازی خود به چیزهای زیادی پی برده است.

  • اطلاع رسانی به موقع می تواند چالشی برای جستجوی جدید بینگ باشد. مایکروسافت نوشت: “ما در حال یافتن سهم خود از چالش ها با پاسخ هایی هستیم که به داده های بسیار به موقع مانند امتیازات ورزشی زنده نیاز دارند.” همانطور که برودی کلارک دریافته است، اگرچه ادغام Bing chatGPT بسیار سریعتر و به موقع است، مایکروسافت گفت که همیشه به اندازه کافی سریع نیست. در نتیجه، مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای افزایش 4 برابری داده های زمینی است که به مدل ارسال می کنیم. و همچنین، مایکروسافت ممکن است “ضامن کننده ای را اضافه کند که به شما کنترل بیشتری روی دقت در مقابل خلاقیت پاسخ می دهد تا متناسب با درخواست شما باشد.” تست درایوهای اولیه ما نیز مشکلات اولیه را نشان داد.
  • چت برای سرگرمی منطقه ای بوده است که بینگ لزوماً پیش بینی نمی کرد اینقدر اتفاق بیفتد. مایکروسافت گفت که چت های مورد توجه برای “کشف عمومی جهان و برای سرگرمی های اجتماعی”. این چیزی است که آنها “به طور کامل تصور نمی کردند” برای ویژگی چت، اما جستجوگران از آن در این راه استفاده می کنند. برخی از چت ها 15 سوال یا بیشتر دارند و برخی دیگر بیش از دو ساعت ادامه دارند، چیزی که مایکروسافت انتظار داشت. برخی ممکن است با بینگ منجر به اختلالات شخصیتی متعدد شوند. برای حل یا تطبیق، مایکروسافت گفت:
    • “جلسات چت بسیار طولانی می تواند مدل را در مورد سوالاتی که پاسخ می دهد گیج کند و بنابراین فکر می کنیم ممکن است نیاز به افزودن ابزاری داشته باشیم تا بتوانید راحت تر زمینه را تازه کنید یا از ابتدا شروع کنید.”
    • این مدل گاهی اوقات سعی می‌کند با لحنی که از آن خواسته می‌شود پاسخ دهد یا منعکس کند که می‌تواند به سبکی منجر شود که ما قصد نداشتیم. شما با آن مواجه نخواهید شد، اما ما به دنبال این هستیم که چگونه کنترل دقیق تری به شما بدهیم.”
  • مسائل فنی مشکلات و باگ های فنی متعددی وجود داشته است، بسیاری از آنها قبلاً برطرف شده اند و برخی هنوز ظاهر می شوند، اما مایکروسافت در حال کار بر روی آنها است. آنها گفتند که مسائلی مانند “آهسته بارگذاری، لینک های شکسته یا قالب بندی نادرست”. من شخصاً یک هفته پیش، سه شنبه، زمانی که برای اولین بار راه اندازی شد، برای استفاده از بینگ جدید دعوت شدم، اما به دلایل فنی، رابط از بارگیری برای من امتناع کرد – به من گفته شد که مایکروسافت روی این مشکل کار می کند.
  • ویژگی های جدید. و البته، مایکروسافت به کار بر روی ویژگی‌های جدید مانند رزرو پرواز، ارسال ایمیل، اشتراک‌گذاری جستجوها یا اشتراک‌گذاری پاسخ‌ها ادامه می‌دهد.
خوب. به گفته مایکروسافت، به طور کلی، اکثر جستجوگران از نتایج راضی به نظر می رسند. در واقع، 71٪ از جستجوها نتایج را با “شست بالا” در رابط جستجو درجه بندی کردند. مایکروسافت افزود: «افزایش تعامل در نتایج جستجوی سنتی و با ویژگی‌های جدید مانند پاسخ‌های خلاصه، تجربه چت جدید و ابزارهای ایجاد محتوا».

مایکروسافت بینگ نگاهی به راه‌اندازی ویژگی‌های جدید جستجو و چت هوش مصنوعی Bing منتشر کرد، که هم خوب و هم بد این تجربه جستجوی جدید را در یک پست وبلاگی به نام ثبت کرد. Bing & Edge جدید – یادگیری از هفته اول ما.

جدید در زمین موتورهای جستجو