مایکروسافت بینگ 3 یادداشت خرید جدید اضافه می کند

این حاشیه نویسی اکنون در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا، آلمان و فرانسه در دسترس است.

اطلاعیه رسمی می‌توانید در اطلاعیه مایکروسافت بینگ بیشتر بخوانید: جستجوهای خرید اکنون در مایکروسافت بینگ هوشمندتر شده اند.

این حاشیه نویسی در ایالات متحده، کانادا، فرانسه، آلمان، بریتانیا، استرالیا و هند در دسترس است.

انتخاب اخلاقی این حاشیه‌نویسی نشان می‌دهد که آیا یک برند مدی سازگار با محیط‌زیست، نوآورانه یا تجارت منصفانه می‌فروشد. مایکروسافت بینگ اخیراً مرکز خرید اخلاقی خود را گسترش داده است که رتبه‌بندی را به آن اختصاص می‌دهد خوش به حال شما) بر اساس تأثیر یک نام تجاری بر مردم، سیاره و حیوانات.

کوپن های موجود وقتی کوپن‌ها برای یک وب‌سایت در دسترس هستند، Bing مستقیماً در نتایج جستجو به جستجوگران نشان می‌دهد. کوپن به طور خودکار کپی می شود و بدون نیاز به جستجوی جداگانه کد برای خریداران، برای خرید اعمال می شود. در اینجا به نظر می رسد:

تاریخچه قیمت بینگ نموداری را نشان می دهد که نشان می دهد قیمت محصول افزایش یافته، کاهش یافته یا ثابت است. قیمت های بالا، متوسط ​​و پایین را برجسته می کند. در اینجا به نظر می رسد:

درباره نویسنده

مایکروسافت بینگ اخیراً سه نماد را به صفحات نتایج جستجوی خود اضافه کرده است که تاریخچه قیمت، کوپن های موجود و رتبه بندی انتخاب های اخلاقی را نشان می دهد.

چرا ما اهمیت می دهیم. آنچه برای جستجوگران خوب است می تواند برای وب سایت ها نیز مفید باشد. به نظر می رسد همه این حاشیه نویسی برای کمک به کاهش اصطکاک در فرآیند خرید طراحی شده است و می تواند منجر به فروش بیشتر برای مارک ها و مشاغل شود.


دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/microsoft-bing-shopping-annotations-price-history-coupon-ethical-choice-387092

جدید در سرزمین موتورهای جستجو