متا به تازگی 5 به روز رسانی تبلیغات تماس جدید را اعلام کرده است

متا در حال آزمایش یک راه‌حل تماس پلتفرمی است تا به کسب‌وکارها این امکان را بدهد که با مشتریان در هر جایی که در حال مرور هستند ارتباط برقرار کنند و به آن‌ها اجازه دهد پس از تکمیل تماس، همان تجربه را در برنامه ادامه دهند. متا می گوید که هیچ اطلاعات تماس گرفته نمی شود.

کسب‌وکارها می‌توانند زمینه بیشتری را در تبلیغات فراهم کنند تا به آموزش مشتریان بالقوه کمک کنند تا قبل از برقراری تماس، تصمیمات آگاهانه بگیرند.

5. تماس درون برنامه ای

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/meta-has-just-announced-5-new-call-ad-updates-388322متا به تازگی 5 به روز رسانی جدید برای تبلیغات تماس خود را اعلام کرده است. به‌روزرسانی‌های جدید برای کمک به کسب‌وکارها در ایجاد روابط بهتر با مشتری، یافتن سرنخ‌های با کیفیت بیشتر و دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتری برای رشد کسب‌وکارشان، در یک پست وبلاگی در نظر گرفته شده است.

1. پاسخ تماس بگیرید

جدید در زمین موتورهای جستجو

تو عمیق تر می توانید پست وبلاگ را از متا بخوانید اینجا.

درباره نویسنده

چرا ما اهمیت می دهیم. تبلیغ‌کنندگان و برندهای متا مانند فروشگاه‌ها، رستوران‌ها یا کسب‌وکارهای مبتنی بر خدمات باید مطمئن شوند که شماره تلفن، ساعات کاری و پیام‌های پاسخ‌دهی به‌روز هستند تا مشتریان بالقوه با استفاده از این ویژگی‌های جدید بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از یک کسب‌وکار درخواست پاسخ دهند.

2. فراخوانی تبلیغات در هدف فروش

اکنون کسب‌وکارها این گزینه را خواهند داشت که تبلیغات تماس را به‌عنوان قالبی تحت هدف فروش/تبدیل در Ads Manager قرار دهند.

3. دهه 60 اهداف اصلی، ترافیک و فروش را دنبال می کند

هیچ نشانه ای وجود ندارد که این ویژگی های جدید تعداد سرنخ هایی را که یک برند دریافت می کند افزایش دهد. مانند هر ویژگی جدید، گزینه های بهینه سازی و گزارش را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که از اهداف و اهداف تبدیل شما پشتیبانی می کنند.


متا یک گزینه بهینه‌سازی تماس 60 ثانیه‌ای در تولید سرنخ، ترافیک و اهداف تبلیغات فروش برای انتشار اضافه کرده است تا به کسب‌وکارها اجازه دهد تبلیغات خود را برای دسترسی به افرادی که به احتمال زیاد در یک مکالمه طولانی‌تر شرکت می‌کنند، بهینه کنند.

4. ویژگی تجاری قبل از تماس در Ads Manager