متا محدودیت های جدیدی را برای هدف گذاری تبلیغات برای نوجوانان معرفی می کند

از ماه آینده، متا گزینه هدف قرار دادن تبلیغات برای کاربران نوجوان بر اساس جنسیت را حذف خواهد کرد. آنها همچنین به توانایی تبلیغ کنندگان برای هدف قرار دادن تبلیغات شخصی برای کاربران زیر 18 سال بر اساس فعالیت درون برنامه ای آنها، از جمله افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنند و صفحات فیس بوک که دوست دارند، پایان می دهند.

متا در این ماه پس از اینکه رگولاتورهای اتحادیه اروپا (EU) دریافتند که کاربران را به طور غیرقانونی مجبور به پذیرش تبلیغات شخصی کرده است، 390 میلیون یورو (414 میلیون دلار) جریمه شد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

جدید نیست. متا اخیراً به‌روزرسانی‌های جدید حریم خصوصی را برای افراد زیر 16 یا 18 سال در برخی کشورها ارائه کرده است. از ماه نوامبر، نوجوانان با پیوستن به فیس‌بوک، تنظیمات خصوصی بیشتری را پیش‌فرض خواهند داشت. برای نوجوانانی که قبلاً روی پلتفرم هستند، متا توصیه می‌کند این تغییرات را به صورت دستی انجام دهند. تنظیمات حریم خصوصی جدید بر موارد زیر تأثیر می گذارد:

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/meta-introduces-new-ad-targeting-limits-for-teens-391259

گوگل هدف گذاری تبلیغات برای کودکان زیر 18 سال را مسدود می کند. در سال 2021 گوگل خط‌مشی‌های خود را در مورد افراد زیر سن قانونی به‌روزرسانی کرد و به افراد زیر 18 سال اجازه داد تصاویر را از جستجو حذف کنند. وقتی صحبت از کنترل تصاویرشان در اینترنت به میان می‌آید، کودکان در معرض خطر خاصی هستند. در هفته‌های آینده، خط‌مشی جدیدی را معرفی خواهیم کرد که به افراد زیر ۱۸ سال، یا والدین یا قیم‌شان امکان می‌دهد درخواست حذف تصاویر خود را از نتایج Google Image بدهند.» میندی نوشت بروکس، مدیر محصول و تجربه کاربری برای کودکان و خانواده ها که گوگل

چرا ما اهمیت می دهیم. تبلیغ کنندگان دیگر نمی تواند کاربران زیر 18 سال را بر اساس فعالیت درون برنامه ای هدف قرار دهد و سن یا مکان آنها را هدف قرار دهد، مگر در موارد مرتبط. اگر محصول یا خدماتی را برای کاربران زیر 18 سال تبلیغ می‌کنید، باید دوباره استراتژی‌سازی کنید.

پس از اعمال تغییرات، تبلیغات شخصی‌سازی‌شده در فیس‌بوک و اینستاگرام تنها بر اساس سن و مکان کاربر برای تعیین ارتباط (جایی که مکان برای ارزیابی محصولات و خدمات موجود در منطقه کاربر ضروری است) استفاده می‌شود.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

فیس‌بوک و اینستاگرام به‌زودی کنترل‌های جدیدی را برای کاربران نوجوان در نظر خواهند گرفت (کودکان زیر ۱۳ سال اجازه استفاده از این برنامه‌ها را ندارند – از نظر فنی). به نوجوانان گزینه ای داده می شود که «کمتر» از یک موضوع خاص را ببینند، و به این ترتیب تبلیغاتی که پلتفرم به آنها ارائه می دهد، شکل می دهد.

YouTube حالت آپلود پیش‌فرض را برای کودکان 13 تا 17 ساله به خصوصی تغییر می‌دهد. SafeSearch به طور خودکار برای افراد زیر 18 سال با استفاده از جستجوی Google روشن می شود. افراد زیر 18 سال نمی توانند سابقه موقعیت مکانی خود را روشن کنند.