مخاطبان همسان لینکدین: چگونه شروع کنیم

برای هدف گذاری مخاطبین، لینکدین حداقل 10000 آدرس ایمیل را توصیه می کند. اگر بیش از یک آدرس ایمیل با یک کاربر مطابقت داشته باشد، آن شخص فقط یک بار درج خواهد شد.

اگر از فرم‌های سرنخ برای تبلیغ راهنمای خریدار قابل دانلود استفاده می‌کنید، می‌توانید افرادی را که فرم راهنما را پر کرده‌اند هدف قرار دهید و فرصتی را برای درخواست نسخه نمایشی تبلیغ کنید.

علاوه بر این، قبل از اینکه بتوانید آن را در کمپین های خود هدف قرار دهید، باید منتظر بمانید تا LinkedIn پردازش لیست را به پایان برساند. به طور کلی، لیست ها ظرف 48 ساعت آماده می شوند، اما گاهی اوقات ممکن است بیشتر طول بکشد.

برای اینکه جویندگان کار را بیرون بیاورید، بر اساس افرادی که از صفحه «شغل» شما بازدید می کنند، مخاطب ایجاد کنید.

هنگام آپلود لیست، از قالب هایی که لینکدین ارائه می دهد استفاده کنید. در صورت تمایل می‌توانید فقط از فیلد ایمیل برای لیست مخاطبین یا از فیلد نام شرکت برای لیست شرکت استفاده کنید، اما هرچه ستون‌های بیشتری را بتوانید اضافه کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید که فرآیند تطبیق دقیق‌تر باشد.

این گزارش همچنین می تواند برای اطمینان از مطابقت لیست شما با شرکت های مناسب مفید باشد.

گزارش تعامل شرکت لینکدین

برای مثال، اگر می‌خواهید از افراد سطح پایین دوری کنید، می‌توانید فهرستی از شرکت‌ها را هدف قرار دهید که دارای رتبه‌های ارشد شغلی از سطح ارشد و بالاتر هستند.

با این حال، فقط به خاطر شما می توان حداقل 300 نفر را هدف قرار دهید به این معنی نیست که باید. مخاطبان بزرگتر معمولاً CPCها و CPAهای کارآمدتری را می بینند، که آستانه حداقل 50000 نفر ایده آل است.

همچنین می توانید برنامه ریزی کنید تا پس از تکمیل تعامل با برند شما، محتوای متفاوتی را در مقابل افراد قرار دهید.

اگر نام تجاری شما مستلزم فرصتی برای افزایش فروش مشتریان در سطوح خدمات اضافی است، لیست مشتریان فعلی را بر اساس ردیف یا برنامه های موجود آنها همگام کنید تا سپس برای محصولات یا خدمات جدید تبلیغات ارائه دهید.

حتماً مشابه‌ها را در کمپین‌های مجزا از فهرست‌های اصلی خود آزمایش کنید تا بتوانید نتایج را بخش‌بندی کنید، زیرا نمی‌توانید عملکرد یک مخاطب خاص را در یک کمپین مجزا جدا کنید.

دریافت داده از مخاطبان

به عنوان مثال، می توانید لیستی از مشتریان فعلی خود را آپلود کنید و آنها را از کمپین ها حذف کنید تا از دستیابی به آنها جلوگیری کنید. همچنین باید شرکت های رقیب را حذف کنید تا کارمندان آنها تبلیغات شما را نبینند.

به عنوان مثال، اگر فهرستی از مشتریان فعلی را آپلود کنید، می‌توانید مخاطبی مشابه ایجاد کنید که شامل افرادی با عناوین شغلی مشابه، عضویت در گروه، علایق و غیره می‌شود.

این مقاله یک نمای کلی از نحوه شروع به کار با مخاطبان همسان همراه با تاکتیک هایی برای استفاده از آنها در کمپین های خود ارائه می دهد.

انواع مخاطبان همسان

این پلتفرم پس از پایان همگام‌سازی فهرست، نرخ تطابق را نشان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد در صورتی که نرخ تطابق به‌طور غیرعادی پایین به نظر می‌رسد، فیلدهای خود را دوباره بررسی کنید.

با کنترل لیست‌هایی که شامل و حذف از کمپین‌ها می‌شوید، می‌توانید به طور مؤثر توالی تبلیغات را بین کمپین‌ها تنظیم کنید تا در طول مسیر قیف فروش قرار بگیرید.

هدف گذاری شبیه

احتمالاً با عدم تطابق پلتفرم با هر فرد در سند اصلی شما، شاهد کاهشی خواهید بود.

درباره نویسنده

لینکدین به انواع روش های شخص اول و شخص ثالث برای ایجاد مخاطب اجازه می دهد. در اینجا دسته بندی های موجود در زمان نوشتن این مقاله آمده است:

 • لیست های تماس: هدف قرار دادن افراد خاص.
 • لیست های شرکت: هدف قرار دادن هر کسی که برای یک سازمان خاص کار می کند.
 • هدف گیری مجدد مبتنی بر پیکسل: دسترسی به هر کسی که از صفحات منتخب وب سایت شما بازدید کرده است.
 • هدف گذاری مجدد مبتنی بر تعامل: بر اساس فعالیت درون پلتفرمی، مانند:
  • تعامل با تبلیغات تک تصویری.
  • بازدیدهای تبلیغات ویدیویی
  • فرم سرنخ باز می شود/ارائه می شود.
  • تعامل صفحه شرکت
  • پاسخگویی به رویدادهای لینکدین

رهنمودها

حداکثر اندازه فایل برای هر نوع لیست 20 مگابایت یا 300000 رکورد است.

در نهایت، برخی از CRM ها و پلتفرم های اتوماسیون به شما امکان می دهند لیست ها را مستقیماً همگام کنید. این سازگاری، در صورت موجود بودن، می‌تواند بالابر لازم برای ایجاد فهرست را کاهش دهد و در عین حال به شما امکان می‌دهد آن را تازه نگه دارید.


تیم جنسن یک متخصص بازاریابی موتورهای جستجو در بانک M&T است. تیم با بیش از یک دهه تجربه در صنعت بازاریابی دیجیتال، با هر دو برند B2B و B2C در صنایع مختلف کار کرده است. در حالی که مدیریت تبلیغات در تمام پلتفرم‌های اصلی راحت است، او به‌ویژه شیفته تقابل بین تجزیه و تحلیل و PPC است.


منبع: https://searchengineland.com/linkedin-matched-audiences-get-started-388491

فهرست‌ها همچنین می‌توانند برای اطمینان از اینکه هزینه‌هایتان را برای افرادی که نمی‌خواهید هدفشان قرار دهید هدر نمی‌دهید ارزشمند باشند.

حذف مخاطبان لینکدین

علاوه بر هدف گذاری کمپین، لینکدین برخی از ویژگی های تجزیه و تحلیل مفید را برای مشاهده جزئیات افراد در لیست های شما ارائه می دهد.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


مخاطبان منطبق به شما این امکان را می دهند که به افرادی دسترسی پیدا کنید که به نوعی با کسب و کار شما درگیر شده اند و دنبال لیستی از “شرکت های رویایی” که می خواهید با آنها کار کنید بروید.

یا می‌توانید افرادی را که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند و همچنین برای شرکت‌هایی با بیش از 500 کارمند کار کنید، دوباره هدف‌گیری کنید.

لایه بندی مخاطب در لینکدین

چه لیست‌های مشتریان احتمالی را برای وارد کردن به لینکدین جمع‌آوری کنید یا شروع به ایجاد مخاطبان مبتنی بر تعامل برای هدف قرار دادن افرادی کنید که با برند شما درگیر هستند، به محتوایی فکر کنید که برای سطح تعامل افراد با برند شما منطقی است.


اکنون گزینه هایی برای مشاهده ویژگی های برتر، از جمله:

 • منافع
 • مکان ها
 • توابع شغلی
 • ارشدیت های شغلی
 • سال ها تجربه
 • عناوین
 • شرکت ها
 • اندازه شرکت
 • صنایع
 • نرخ رشد

وقتی فهرست شرکتی را انتخاب می‌کنید، گزارش تعامل شرکت را می‌بینید که جزئیاتی را در مورد تعداد دفعات افراد از هر شرکت نشان می‌دهد:

 • درگیر تبلیغات
 • به طور ارگانیک با صفحه شرکت شما درگیر است.
 • یا از وب سایت شما بازدید کرد.

هنگامی که یک مخاطب منطبق ایجاد کردید، می توانید یک مخاطب مشابه نیز ایجاد کنید. با این کار افرادی با ویژگی های مشابه با کسانی که در یک لیست خاص هستند پیدا می شود.

هدف گذاری شبیه

لینکدین می‌تواند پلتفرمی دشوار برای تسلط باشد، اما با ترکیب مناسبی از هدف‌گیری و پیام‌رسانی برندها می‌توانند موفقیت را در ایجاد نتایج مشاهده کنند.

برای هدف گذاری شرکت، لینکدین حداقل 1000 شرکت را توصیه می کند.

هنگام تنظیم لایه ها می توانید از هدف گذاری “AND” و همچنین “OR” استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید به افرادی دسترسی پیدا کنید که در لیست A یا B عضو هستند، و در صورتی که دارای ارشدیت سطح مدیر باشند.

محرومیت ها

جدید در زمین موتورهای جستجو

اگر محصول شما یک تجربه آنلاین ارائه می‌دهد، می‌توانید افرادی را که به صفحه ورود به سیستم می‌رسند حذف کنید زیرا احتمالاً مشتریان فعلی هستند.

افزایش فروش و توالی تبلیغات

اگر این مقاله به شما کمک کرده است تا برخی از مخاطبان مشابهی را که هنوز آزمایش نکرده‌اید شناسایی کنید، به فکر راه‌هایی برای پیاده‌سازی آن‌ها در کمپین‌های خود باشید.

برای دسترسی به این اطلاعات برای لیست مخاطبینی که آپلود کرده‌اید، به بخش مخاطبان بروید، یک مخاطب را انتخاب کنید و روی دکمه Insights در بالا سمت راست کلیک کنید.

بینش مخاطب

حداقل اندازه مطلق برای یک مخاطب همسان 300 نفر برای واجد شرایط بودن برای ارائه خدمات است. این بدان معناست که 300 نفر باید پس از آپلود و پردازش لیست در پلتفرم مطابقت داده شوند.

مخاطبان منطبق را می توان در ترکیب با سایر اهداف در دسترس لینکدین استفاده کرد. به روش هایی فکر کنید که می توانید از مخاطبان خود به علاوه لایه های اضافی مانند اندازه شرکت، عملکرد شغلی، ارشدیت ها، عنوان ها یا موارد دیگر استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نمی توانید لیست تماس ها را با علایق و ویژگی ها ترکیب کنید.

اگر مخاطبین وب‌سایتی را برای هدف‌گیری مجدد ایجاد کرده‌اید، می‌توانید جزئیات مشابه را با پیمایش به آن مشاهده کنید تجزیه و تحلیل > دموگرافیک وب سایت. همچنین می توانید ویژگی های دو مخاطب مختلف را با هم مقایسه کنید.

شروع به آزمایش مخاطبان کنید

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به تکیه می کنند.


هدف گذاری لایه ای

برای مثال، کاربران نرم‌افزار CRM می‌توانند برای افزودن ویژگی‌های اتوماسیون بازاریابی به برنامه‌های موجود خود، به فروش برسند.

مخاطبان هدف‌گذاری مجدد وب‌سایت می‌توانند برای ایجاد استثنا نیز مفید باشند.