مدیر عامل TikTok به دلیل نگرانی های امنیتی با کنگره روبرو می شود

نماینده ریچارد هادسون (R-NC) از Shou Chew مدیر عامل TikTok می پرسد: “آیا TikTok به شبکه WiFi خانگی دسترسی دارد؟”

آنها مدیر عامل TikTok را به خاطر نارضایتی بدن، اضطراب و افسردگی سرزنش می کنند، مثل اینکه کشور ما یک روز در میان تیراندازی دسته جمعی به ما نمی دهد، بلاتکلیفی اقتصادی، مقامات منتخب ما را به جیم کرو برمی گرداند و «غذای آشغالی» را روی ما می آورد. قفسه ها! نفاق خشمگین است!

— مارلیسا کولیه | iThink 🧠 iSpeak 🎙️ (@iDrankPolitics) 23 مارس 2023

پس از یک ناهنجار پنج دقیقه ای از طرف نماینده کت کاماک (R-FL)، چو از او خواست به سوالات و نظرات پاسخ دهد، اما به او گفته شد: «نه. ما به جلو می رویم.»

تو عمیق تر آن را به صورت زنده تماشا کنید. اگر حوصله دارید.

درست زمانی که پذیرش کاربر در ایالات متحده به 150 میلیون رسید، مدیر عامل با سؤالات سختی از جانب نمایندگان خارج از تماس کنگره در مورد ایمنی، حریم خصوصی، فروش داده ها و نگرانی های امنیتی مواجه شد. این چیزی است که اتفاق افتاد:

چرا ما اهمیت می دهیم. ممنوعیت TikTok می تواند تأثیر قابل توجهی بر آینده برنامه محبوب رسانه های اجتماعی و در نتیجه استراتژی تبلیغات آنها داشته باشد. اگر TikTok ممنوع شود یا با محدودیت‌های شدید مواجه شود، می‌تواند بر پایه کاربری اپلیکیشن تأثیر بگذارد و به طور بالقوه جذابیت آن را برای تبلیغ‌کنندگان کاهش دهد.

نماینده کاستور (R-FL) مدیر عامل شرکت را به خاطر الگوریتم های افراد که باعث خودکشی آنها می شود، مقصر دانست. او همچنین به ما یادآوری کرد که فیس‌بوک و اینستاگرام روی یک صندلی نشستند و به کنگره گفتند که از این مسائل اطلاع دارند و هیچ کاری برای جلوگیری از آسیب رساندن به خود بچه‌ها انجام ندادند.

در حالی که Chew کارمندان شرکت مادر TikTok در چین را از دسترسی به داده‌های حساس کاربران آمریکایی‌ها محروم نمی‌کند، هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی دیگر نیز چنین است. Chew می گوید که او معتقد است که TikTok بیش از هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری داده جمع آوری نمی کند.

مدیر عامل Tiktok تحت یک دادگاه کانگورو قرار می گیرد. من کسی خواهم بود که اعتراف کنم که این برنامه اعتیاد آور است و رسانه های اجتماعی به طور کلی مضر هستند، اما دائماً قطع می شوند زیرا پاسخ به این سوالات پیرمرد پیچیده تر از “بله” یا “نه” است شرم آور است.

-آقای. Shazboto (@MrShazboto) 23 مارس 2023
منبع: https://searchengineland.com/tiktok-ceo-faces-congress-over-security-concerns-394726

من فقط می خواهم که شو زی چو (مدیر عامل TikTok) به کنگره خارج از تماس بگوید “چه چیزی باعث کشته شدن افراد بیشتر شده است – TikTok یا اسلحه؟” #TikTokTrial

— HM (@HMTV92) 23 مارس 2023