مشکلات اضافی Google گزارش شد که اکنون API را تحت تأثیر قرار داده است

درباره نویسنده

جدید در زمین موتورهای جستجو

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند وضعیت مشکل به‌عنوان مدیر را نظارت کنند اینجا.

گوگل امروز با مشکلات زیادی مواجه است که بر روی Ads API، Impression Share، Auction Insights و Ads Manager تاثیر می گذارد.

آنچه گوگل می گوید. گوگل به تازگی مشکلی را در رابطه با API گزارش کرده است که برای چند ناشر غیرقابل دسترسی است. هیچ ETA برای قطعنامه وجود ندارد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/additional-google-issues-reported-now-affecting-api-387682

مسائل بیشتر اوایل امروز، مشکلی را گزارش کردیم که بر روی اشتراک‌گذاری و اطلاعات مزایده تأثیر می‌گذارد. از آن زمان، مشکل دیگری با مدیر تبلیغات مطرح شده است. گوگل مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر اضافه کرد که این مشکل برای چند تبلیغ‌کننده حل شده است، اما هنوز راه‌حل کاملی اجرا نشده است.

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند وضعیت مشکل API را نظارت کنند اینجا.

به روز رسانی. اکنون موضوع حل شده است.

چرا ما اهمیت می دهیم. قطعی مداوم، ویژگی‌های خراب و گزارش‌دهی نادرست می‌تواند بر توانایی تبلیغ‌کنندگان برای انجام کار به اندازه کافی تأثیر بگذارد. اگر امروز می‌خواهید حساب‌های Google را مدیریت کنید، ممکن است بخواهید زودتر وقت بگذارید و ساعت خوش محلی خود را افزایش دهید.