مشکل ثبت اطلاعات کنسول جستجوی Google در 21 سپتامبر

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر گزارشی را به مشتریان یا مدیریت ارائه کرده‌اید، ممکن است بخواهید آنها را به‌روزرسانی کنید که ممکن است داده‌های 21 سپتامبر در کنسول جستجو اشتباه باشد. اگر به زودی گزارشی را به مشتریان یا مدیریت ارائه خواهید داد، ممکن است بخواهید گزارش های خود را با این یادداشت حاشیه نویسی کنید.

گوگل گفت که در حال کار بر روی جایگزینی بیشتر داده ها در آینده نزدیک است. اگر گزارشی برای مشتریان انجام داده‌اید یا قصد دارید در آینده نزدیک برای مشتریان گزارش‌دهی کنید، باید این ناهنجاری داده‌ها را در آن گزارش‌ها اعلام کنید.

درباره نویسنده

این در 21 سپتامبر برای گزارش عملکرد جستجو بود.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-search-console-data-logging-issue-on-september-21st-388466

مطمئن شوید که بعداً دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا داده ها بازیابی شده اند یا خیر و آیا نیاز به ارسال گزارش های اصلاح شده برای مشتریان یا مدیریت دارید.


موضوع. گوگل نوشت اینجا، “به دلیل یک خطای ورود به سیستم، سایت ها ممکن است کاهش کمی در داده ها برای این روز داشته باشند. این فقط یک مشکل ورود به سیستم است. تغییرات در عملکرد جستجو یا رفتار کاربر را منعکس نمی کند. ما امیدواریم که به زودی بیشتر داده های از دست رفته را جایگزین کنیم.”

تعمیر به زودی گوگل گفته است که به زودی اکثر داده های از دست رفته را تعمیر یا جایگزین خواهد کرد. مشخص نیست که آیا رفع مشکل داده‌های واقعی یا داده‌های مشابه از میانگین‌های روز گذشته خواهد بود.

به نظر می رسد. Google اکنون گزارش را حاشیه نویسی کرده است تا بتوانید به وضوح ببینید کدام تاریخ تحت تأثیر قرار گرفته است:

گزارش عملکرد جستجو در Google Search Console در تاریخ 21 سپتامبر 2022 با مشکل ثبت داده‌ها مواجه شد. این امر باعث شد که برخی از داده‌ها در گزارش عملکرد جستجو در آن تاریخ ارائه نشود و احتمالاً به نظر می‌رسد که بازدیدکنندگان کمتری از جستجوی Google در آن تاریخ داشته‌اید. روز

جدید در زمین موتورهای جستجو