مشکل جدید Google ممکن است بر ارائه آگهی تأثیر بگذارد


این فقط هفته… یا ماه… یا سال گوگل نیست. امروز، جینی ماروین رابط Google Ads به تازگی در توییتر پست کرد که در حال حاضر از یک مشکل داخلی که بر ارائه تبلیغات تأثیر می گذارد آگاه هستند. این چیزی است که او گفت.

آیا این مربوط به سایر مشکلات مدیر تبلیغات است که در این ماه گزارش کرده است؟ ما مطمئن نیستیم. توییت خیلی مبهم است تا بدانیم دقیقا چه اتفاقی می افتد.

این آشنا به نظر می رسد. همین دیروز در مورد قطعی‌ها و «به‌روزرسانی‌های» دیگر از سوی Google که ناشران را تحت تأثیر قرار می‌دهند، گزارش دادیم. این موضوع جدید ممکن است مرتبط باشد، اما باز هم، ما مطمئن نیستیم. اینجا را بررسی کنید.

چرا ما اهمیت می دهیم. فکر نمی کنید قطعی ها و مشکلات دائمی گوگل کمی از کنترل خارج می شود؟ شاید زیاد به نظر برسد زیرا ما در مورد آنها گزارش می دهیم، اما، اگر اشتباه می کنم، من را اصلاح کنید، ما این همه مشکلات را از فیس بوک یا اینستاگرام یا حتی مایکروسافت برای آن موضوع نمی بینیم.

Googleyness گوگل در اینجا کم است.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/new-google-issue-may-affect-ad-serving-388179