معرفی صرافی کوینکس/ترید پرسود بدون تحریم/ترید بدون ترس -ایران ارز دیجیتال

در ادامه این مقاله سعی کرده ایم تا با در نظر گرفتن بیشتر شرایط شما را در انتخاب کوینکس یا بایننس راهنمایی کنید. در سطح اول شما قادرید هر روز تا ۱۰ هزار دلار برداشت داتشه باشید که به نظر من برای ایرانی ها این میزان برداشت در ۲۴ ساعت کاملا کافی است و نیاز به استفاده از سطوح بعدی نیست. اما در نظر داشته باشید با انجام احراز هویت و ارسال مدارک شخصی میتوانید تا روزانه یک میلیون دلار هم برداشت داشته باشید. در صورت تکمیل احراز هویت، این رقم به ۱ میلیون دلار در روز افزایش پیدا میکند و در ادامه از طریق ارتباط با پشتیبانی صرافی، امکان افزایش این رقم میباشد.

پس از مطالعه کامل این مقاله و گرفتن تصمیم خودتان، میتوانید از طریق یکی از لینکهای زیر به صرافیهای کوینکس یا بایننس دسترسی پیدا کنید. در مرحله اول، درخواست تأیید پروسه از طریق ایمیل از کاربر میشود که با انتخاب گزینه Send Code به ایمیل ارسال شده و سپس در کادر مربوط به Email verification code درج شده و سپس گزینه Next انتخاب میشود. این ایمیل در واقع کدی 6 رقمی است که باید آن را در کادر پشت send code وارد نمایید و سپس گزینه Next صرافی coinex را انتخاب کنید. اما با توجه به محدودیتهایی که در این باره برای کاربران ایرانی وجود دارد، لازم است تا شرایط کاملاً روشن و شفاف شود. پس از اینکه شرایط خدمات و سرویسدهی این صرافی را خواندید روی عبارت I’ve read & agreed to Terms of Service کلیک کنید تا تیک تایید بخورد.

در بخش ۴: آدرس کیف پول مقصد ثبت میشود که در صورت نیاز میتوان با انتخاب گزینه Saved addresses از آدرسهای ذخیره شده استفاده کرد و یا آدرس جدیدی به لیست اضافه کرد. در نتیجه این بهروزرسانیها توکنهای جدیدی ایجاد نخواهد شد. در بالای صفحه باز شده در Account Settings، نمائی کلی از نحوه امکان خرید یا واریز رمزارز به حساب کاربری صرافی نمایش داده شده است که در آن مرحله اول ثبتنام یا Sign Up بوده که به انجام رسید، مرحله دوم احراز امنیت دو مرحلهای یا 2FA Security Settings میباشد که از دو طریق Bind TOTP (اتصال رمزعبور یکبار مصرف برمبنای زمان) یا Bind Mobile Number (اتصال شماره همراه) امکان پذیر است و در نهایت امکان خرید و واریز رمزارزها برای کاربر ایجاد میشود.

کلیک کنید تا از مدک خود عکسی تهیه کنید.

حال به منظور افزایش امنیت حساب کاربری، در صفحه باز شده نشانگر ماوس را بر روی گزینه Account نگه داشته تا پنل مربوط به آن باز شود و در این پنل گزینه Account Settings را انتخاب کنید. حتماً کلید امنیتی خود را به صورت غیردیجیتال، بر روی یک کاغذ نوشته و در جای امن نگهداری کنید. به این منظور، پس از ورود به حساب کاربری، در صفحه اصلی نشانگر ماوس را بر روی گزینه Assets آورده تا پنل مربوطه باز شود و در آن برای واریز سرمایه گزینه Deposit و برای برداشت سرمایه گزینه Withdraw را انتخاب کنید.

و در نهایت پس از تکمیل موارد بالا، گزینه Submit انتخاب میشود و پس از تأیید اطلاعات وارد شده، عملیات برداشت از حساب انجام میشود. در مرحله آخر، کد موقت ارائه شده در نرمافزار Google Authenticator درخواست میشود که با ثبت آن پروسه 2-FA تکمیل میشود. در مرحله دوم، کد QR به همراه کلید امنیتی پشتیبان ارائه میشود که این کد در نرمافزار Google Authenticator اسکن و ثبت میشود. در بخش ۵: میزان سرمایه مدنظر برحسب رمزارز انتخابی مشخص میشود. لازم به ذکر است که با این سطح از ثبتنام و امنسازی حساب کاربری، سقف ارزش میزان برداشت روزانه سرمایه تا ۱۰ هزار دلار خواهد بود. کلیک کنید تا از مدک خود عکسی تهیه کنید. در صفحه باز شده از شما خواسته میشود که نرم افزار تایید هویت گوگل را روی گوشی خود نصب کنید. تا زمانی که سفارش کامل نشود گفته میشود که این سفارش اجرا نشده است. صرافی Coinex اپلیکیشنی برای موبایل نیز طراحی کرده است تا همه کاربران با دیوایسهای مختلف بتوانند از خدمات این بستر رمزارزی بهرهمند شوند.