ممکن است سرعت آسانسور بسیار کند شود پمپ و لوازم ساختمانی

فولاد ضد زنگ، لمینت، شیشه، کفپوش ها و روکش های وینیل، سنگ های تزیینی ساختمانی و ورقه های استیل، نمونهای از متداول ترین مصالح در ساخت تجهیزات و کابین آسانسور هستند. این آسانسورها که با انرژی بخار حرکت می کردند توانایی رفتن به ارتفاعات بالا را داشتند و انسان ها می توانستند با استفاده از آن زیبایی های شهر را از ارتفاعات بالا مشاهده کنند که برایشان بسیار لذت بخش بود. شما می توانید با نصب و راه اندازی بهترین و باکیفیت ترین این تجهیزات در ساختمان خود، نهایت بهره مندی را از این آسانسور برای خود به ارمغان آورید. سیستم اسانسور کششی را از نظر سرعت می توان به انواع تک سرعته، دو سرعته و کنترل سرعت هوشمند تقسیم کرد. است که در ادامه درباره تک تک انواع آسانسورها به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

در دراز مدت با رشد دانش علمی و فنی بشر توانسته مسیر های دشوار را با ساخت آسانسور های مختلف و متنوع طی کند. البته نصب هرگونه آسانسور در مکان های مختلف نیاز به مجوزهای زیادی دارد که ما در ادامه این مقاله شما عزیزان را با نصب آسانسور و گرفتن مجوز آن آشنا خواهیم کرد. ارتفاع ساختمان نیز از دیگر عواملی است که بر نحوه نصب آسانسور سایت تاثیرگذار خواهد بود. مجموعه رایا با اولویت قرار دادن خدمات ، توانسته است در تعمیر و نگهداری آسانسور و سایر خدمات رضایتمندی مطلوبی کسب نماید.علاوه بر خدمات در فروش قطعات آسانسور ، نحوه انتخاب ، مشخصات موتور آسانسور و سایر موارد اطلاعات مفیدی برای افراد بدست آورده است. اگر قصد دارید در کارگاه یا پروژه های خود آسانسور کارگاهی نصب نمایید کارشناسان کرین یاب آمادگی کامل دارند تا شما را در اقصی نقاط ایران برای نصب آسانسورکارگاهی یاری نمایند .

  • تنها مواردی از انواع آسانسور می باشند که روند جابه جایی را برای انسان به امری آسان تبدیل کرده است.
  • به عنوان مثال؛ برج ها و واحدهای اداری یا مجتمع های مسکونی از ایستگاه های بیشتری برخوردارند و در نتیجه قرارداد های طولانی تری با شرکت های ارائه دهنده خدمات آسانسور بسته می شود که در اکثر موارد از سرویس کار مقیم استفاده می کنند.
  • جالب است بدانید که کابین آسانسور، اگر با قیمت مناسب تری ساخته شود، هزینه نصب آسانسور نیز کاهش می یابد و افراد با قیمت مناسب تری می توانند آسانسور را خریداری نمایند.
  • برای اینکه از طریق راه پله از همکف به طبقه 18 بروید، شما باید وزن بدن خود را در خلاف جهت نیروی رو به پایین گرانش حرکت دهید.
  • ساختمانهای بلند به آسانسورهای سریع و عریض نیاز دارند تا ترافیک را روان نگه دارند.
ممکن است سرعت آسانسور بسیار کند شود پمپ و لوازم ساختمانی

این نوع آسانسورها متداول ترین و رایج ترین و در حال حاضر بهترین آسانسورها در جهان می باشند که اساس حرکت آنها بر مبنای کشش و اصطکاک می باشد . به عبارتی کفشک آسانسور در حرکت بدون لرزش و جابجایی کابین و وزنه در امتداد ریل ها موثر بوده و این امکان را برای کابین و قاب وزنه فراهم می کند تا به راحتی حرکت عمودی و بدون لرزشی داشته باشند. نحوه عملکرد این بالابر بر اساس نیروی گیربکس و الکتروموتور است و کابین آن به واسطه چند رشته طناب فولادی که همان سیم بکسل است به وزنه تعادل وصل می گردد. تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان قطعا در صورت امکان تعمیر شدن قطعه، آن را برایتان تعمیر می کند تا بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین اگر قطعه به تعویض نیاز داشته باشد، آن را با یک قطعه ی اصل عوض می کند. همچنین پوشش به هر صورتی که اجرا می شود نباید از لبه داخلی درب ها در سمت چاهک بیرون بزند و حداقل باید با لبه چهارچوب درب ها هم سطح باشد. از آنها همچنین میتوان در محیطهای دیگر مانند بیمارستانها یا ادارات برای جابجا کردن سریع تر دارو یا پرونده ها استفاده کرد.

تعمیر اسانسور

اما از آن جایی که تراول کابل آسانسور همواره در حال حرکت می باشد، لازم است از جنسی مرغوب و مستحکم و با انعطاف پذیری بالا ساخته شود. آسانسور باید با بالاترین ظرفیت جا به جایی آزمایش شود تا پس از نصب حادثه ای رخ ندهد و امنیت جانی مسافران به خطر نیفتد. حتی در صورت حادثه نیز سیستم هایی هستند که میتوانند سرعت اسانسور را کنترل و از وقوع اتفاقات غیر منتظره جلوگیری کنند.

درب های طبقات تمام اتوماتیک آسانسور

نصب و تعمیر آسانسورها که به آنها سازنده آسانسور یا مکانیک آسانسور نیز می گویند ، مونتاژ ، نصب ، نگهداری و جایگزینی آسانسور ، پله برقی ، صندلی ، آسانسور در حال حرکت ، و تجهیزات مشابه شستی متالیفت در ساختمان ها. محیط های کارگاهی و کارخانه ای به سبب افزایش حجم کاری، وسعت زیادی پیدا کرده اند و در نتیجه موجب شده تا گاه لازم باشد افراد، تجهیزات و مصالح برای کار در ارتفاع و یا هم سطح سازی با یک مکان به نقاط بالاتری فرستاده شوند. تعمیر این گونه آسانسورها توسط شرکت بخصوصی انجام نمی گیرد و شرکت های مجاز دیگر هم می توانند اسانسور کششی را تعمیر کنند. حد اقل ارتفاع موتور خانه از دال بایستی ۱۸۰ باشد و حتما هواکش مناسب جهت تهویه هوا تهیه گردد. موتور گیربکس آسانسور در هربار برای شروع حرکت حدود 2 تا 3 برابر موتور گیرلس جریان برق مصرف می کند.

معنی دکمه های آسانسور در شاخص طبقه