میزبانی وب برای سئو: چرا مهم است؟

یکی دیگر از جنبه های مثبت امنیت قوی ناشی از پشتیبانی فنی قابل اعتماد و خدمات مشتری است. به عنوان یک شرکت، می خواهید اطمینان حاصل کنید که میزبان وب مورد استفاده از پشتیبانی فنی و خدمات مشتری با کیفیت بالا برخوردار است.

اینطور فکر کنید: اگر یک بنتلی جدید (وب سایت جدید) خریداری کرده باشید، نمی خواهید موتور کیا سول (میزبان/سرور وب کند) داشته باشد. (من یک کیا سول رانندگی می کنم، پس مطمئناً حفاری نیست!)


وقتی صحبت از سئو به میان می آید، گوگل تلاش می کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کاربران خود ارائه دهد.

استفاده از یک میزبان وب ارزان می تواند منجر به عدم قرار گرفتن در یک مرکز داده محلی شود. این به طور بالقوه می تواند بر وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد، از جمله نحوه عملکرد سایت برای کاربران و رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما.

از کدام سرویس میزبانی وب استفاده کنید؟

اگر وب سایت شما میزبانی وب ضعیفی داشته باشد، خطر تأثیر منفی بر سئوی شما را دارد.

هنگام ساخت یک وب سایت، شرکت ها معمولاً زمان و منابع زیادی را روی طراحی، توسعه، بازاریابی دیجیتال و سئو سرمایه گذاری می کنند.

بنابراین دقیقاً چگونه باید یک سرویس قابل اعتماد را انتخاب کنید؟

چند سوال برای بررسی:

 • کاربر کجاست؟
 • تجارت کجاست؟
 • سایت در کجا قرار دارد؟

انتخاب میزبان وب مناسب می تواند تقریباً فوراً سرعت، Core Web Vitals و جایگاه شما را بهبود بخشد.

را گزارش Core Web Vitals این چیزی است که نشان می دهد صفحات وب شما بر اساس داده های استفاده در دنیای واقعی چگونه عمل می کنند، که به آن “داده های میدانی” نیز گفته می شود.

اگر از یک میزبان وب با سیستم امنیتی قوی استفاده نمی کنید، می تواند بر تلاش های سئوی شما تأثیر منفی بگذارد.

سرعت و عملکرد این پلت فرم میزبانی فوق العاده است و واقعاً به تلاش شما کمک می کند زیرا سایت را برای سرعت موبایل و موارد حیاتی وب اصلی بهینه می کنید.

آیا نیاز به اندازه گیری سرعت صفحه خود دارید؟ از این ابزارهای مفید استفاده کنید:

 • اطلاعات سرعت صفحه گوگل
 • GTMetrix
 • Pingdom

ابزار اندازه گیری سرعت صفحه

معیارهای هدف برای وب سایت ها

اما میزبانی وب یکی از زمینه‌هایی است که بیشتر به آن فکر می‌کنند.

درباره نویسنده

راه حل چیست؟

Core Web Vitals بر اساس سه معیار:

 • LCP (بزرگترین رنگ محتوایی): این مقدار زمان لازم برای ارائه بزرگترین عنصر محتوای قابل مشاهده در دیدگاه را از لحظه ای که کاربر URL را درخواست می کند نشان می دهد. بزرگترین عنصر محتوا معمولاً یک تصویر یا ویدیو یا متن بلوک بزرگ است. این معیار مهم است زیرا به کاربر اطلاع می دهد که URL در حال بارگیری است.
 • FID (تاخیر ورودی اول): این نشان می دهد که از زمانی که کاربر با وب سایت با کلیک بر روی پیوند تعامل می کند تا زمانی که مرورگر به عمل پاسخ می دهد. این معیار مهم است زیرا زمانی است که صفحه تعاملی می شود.
 • CLS (تغییر چیدمان تجمعی): این مقدار مجموع تمام تغییرات چیدمان فردی را برای هر تغییر چیدمان غیرمنتظره اندازه گیری می کند. این کار در تمام طول عمر صفحه انجام می شود. اندازه‌گیری می‌تواند از صفر، که به هیچ وجه جابجا نمی‌شود، تا هر عدد مثبتی متغیر باشد. بقیه اعداد نشان می دهد که چیدمان چقدر تغییر می کند. این معیار مهم است زیرا اگر کاربر در هنگام تعامل با وب‌سایت، تغییر طرح‌بندی را تجربه کند، تجربه کاربری بدی ایجاد می‌کند.

امنیت

شرکت های محبوب میزبانی وب عبارتند از:

 • خدادادی
 • خدمات وب آمازون
 • Google Cloud Platform
 • 1&1 IONIC
 • HostGator
 • Bluehost
 • هتزنر آنلاین
 • DigitalOcean
 • وب مایع
 • موتور WP

چرا میزبانی وب برای سئو مهم است

امروزه سئو یک تمرکز بزرگ برای تقریباً همه مشاغل و برندها است. همه می خواهند که سایتشان در صفحه اول گوگل برای جست و جوهای مرتبط فهرست شود.

یکی از ویژگی هایی که ارائه دهندگان میزبان وب ممکن است ارائه دهند، لایه سوکت ایمن (SSL) است. این یک گواهی امنیتی است که فناوری استاندارد برای ایمن نگه داشتن اتصال اینترنت است.

میزبان های وب چیزی بیش از خدمات میزبانی وب برای مشاغل ارائه می دهند. شرکت‌های میزبان وب خدمات متعددی را ارائه می‌کنند که تجربه‌ای بدون دردسر را برای صاحبان کسب‌وکار تضمین می‌کنند و مطمئن می‌شوند که تمرکز آنها تنها زمان و انرژی صرف شده برای کسب‌وکارشان است.

ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا میزبان وب سرویسی است که فناوری مورد نیاز برای مشاهده آنلاین وب سایت را ارائه می دهد.

سه دلیل اصلی برای اهمیت میزبانی وب برای سئو وجود دارد: سرعت، امنیت و مکان.

سرعت

موقعیت مکانی یک عامل مهم در سئوی وب سایت شما است. موتورهای جستجو هنگام جستجوی نتایج بهینه، سیگنال های مبتنی بر مکان را در نظر می گیرند.

یک میزبان وب را به عنوان پایگاه اصلی وب سایت خود در نظر بگیرید. وب سایت ها یا صفحات وب در رایانه های خاصی به نام سرور ذخیره می شوند و از طریق سرور صفحات وب شما متصل شده و به مرورگرهای اینترنتی تحویل داده می شوند.

یک میزبان وب خوب دارای سرعت بالایی خواهد بود که زمان بارگذاری صفحات شما را کاهش می دهد.

هزینه WP Engine بسیار مناسب است. بسته مبتدی (که برای اکثر وب سایت ها عالی است) فقط 23 دلار در ماه.

انتخاب میزبان وب اشتباه می تواند تمام سرمایه گذاری های دیگر را تضعیف کند.

همه پلتفرم‌های میزبانی مزایای خود را دارند – اما به صراحت بگویم، برخی از آنها واقعاً بوی بدی می‌دهند.

علاوه بر این، WP Engine نیز یک رایگان گواهی SSL برای اعضای خود، حتی امنیت وب سایت را بیشتر می کند و مطابق با استانداردهای شناخته شده گوگل.

زمان بارگذاری برابر با شهرت است. و هر وب سایتی که بارگذاری آن بیش از چند ثانیه طول بکشد، کاربران خود را از دست خواهد داد (که به معنای تبدیل کمتر و درآمد کمتر است).

یک میزبان وب کند و ارزان باعث ایجاد یک وب سایت کند می شود. اثر دومینو این است که منجر به رتبه‌بندی ضعیف، ترافیک ارگانیک کم و حداقل سرنخ می‌شود.

می توانید به دنبال عوامل زیر باشید:

 • مدت زمان تجربه میزبانان وب
 • شهرت در میان سایر مشتریان/شرکت ها
 • به دنبال یک میزبان وب که اقدامات امنیتی مانند SSL را ارائه می دهد

چرا WP Engine (تقریبا همیشه) توصیه من است

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که باید از یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب انتظار داشته باشید:

 • حسابهای ایمیل: ارائه دهندگان هاست از کاربران می خواهند که نام دامنه خود را ایجاد کنند. نام دامنه و حساب های ایمیل یکی از ویژگی های ارائه شده خواهد بود.
 • دسترسی به FTP: FTP به شما امکان می دهد فایل ها را از یک کامپیوتر محلی به وب سرور آپلود کنید. وب سایت شما از طریق اینترنت قابل دسترسی خواهد بود و فایل ها با استفاده از این ویژگی از رایانه شما مستقیماً به سرور منتقل می شوند. دسترسی به FTP برای توسعه دهندگان وب حیاتی است.
 • پشتیبانی از وردپرس: وردپرس که تقریباً نیمی از وب‌سایت‌های موجود در اینترنت را تامین می‌کند، راهی مناسب برای ایجاد و مدیریت محتوای وب‌سایت شما است.
 • امنیت افزایش یافته: بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی، مانند WPEngine، در حال حاضر گواهینامه های SSL رایگان را با خدمات میزبانی خود ارائه می دهند.

محبوب ترین هاست های وب

مشتریان یا سهامداران شما در حال حاضر سرمایه گذاری زیادی برای ایجاد یک وب سایت موفق (محتوا، سئو و غیره) کرده اند.

کار با WP Engine به من این امکان را داده است که بر روی کار سئوی خود تمرکز کنم و کمتر روی مسائل مربوط به سرور و عملکرد که ممکن است با یک سرویس هاست ضعیف مرتبط باشد، تمرکز کنم.

آموزش مشتریان/ذینفعان در مورد ارزش میزبانی خوب

یک 2022 مطالعه میانگین زمان بارگذاری برای سایت های موبایل حدود 4.5 ثانیه بود. برای 20 درصد از صفحات فرود تلفن همراه تجزیه و تحلیل شده، محتوای بصری بیش از 6.6 ثانیه طول کشید تا بارگذاری شود.

با Core Web Vitals، عملکرد URL با وضعیت، نوع متریک و گروه URL نشان داده می شود.

تیلور کورتز در تامپا فلوریدا به دنیا آمد و بزرگ شد. تیلور سپس برای تحصیل در دانشگاه ایالتی فلوریدا به تالاهاسی رفت و در آنجا مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت ورزشی و MBA دریافت کرد. تیلور به طور انحصاری بر روی سئو تمرکز دارد و مالک/عملیات آن است رتبه بندی ها را شکست دهید، یک آژانس بازاریابی دیجیتال برنده جایزه که بر بهینه سازی موتورهای جستجو با کیفیت بالا و توسعه وب سایت تمرکز دارد. تیلور همچنین یک استاد بازرگانی در کالج محلی در فورت کالینز، CO است و در سراسر کشور صحبت می کند و در اجلاس های مختلف بازاریابی دیجیتال در مورد SEO بحث می کند.


منبع: https://searchengineland.com/web-hosting-seo-important-386714

اگر از منظر عملی به آن نگاه کنیم، سرعت یک عامل بسیار مهم برای سئو است.

ناآگاهی دیگر بهانه ای برای هیچ شرکتی برای استفاده از یک میزبان وب ارزان نیست.

همچنین خطر آلوده شدن سایت شما به بدافزار وجود دارد که به طور بالقوه می تواند منجر به قرار گرفتن سایت شما در لیست سیاه موتورهای جستجو یا نشان دادن یک هشدار امنیتی در نتایج جستجو شود.

اگر می خواهید یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشید، به یک میزبان وب نیاز دارید. اگرچه میزبانی وب معمولاً در پس زمینه ذهنیت یک تجارت قرار می گیرد، اما برای حضور آنلاین شما بسیار مهم است.

این بدان معنی است که یک میزبان وب قوی و قابل اعتماد پایه و اساس تلاش های سئوی شما را خواهد گذاشت.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


وب سایت هایی که نتوانند در صفحه 1 گوگل رتبه بندی کنند، احتمالاً یافت نمی شوند. همانطور که گفته می شود، بهترین مکان برای مخفی کردن یک وب سایت، صفحه دوم گوگل است.

اما وقتی صحبت از این می شود که کدام بهترین است، من تقریبا همیشه WP Engine را پیشنهاد می کنم.

روی هاست خوب سرمایه گذاری کنید

بدون یک سیستم امنیتی قوی برای وب سایت شما، می تواند از مشکلات مضری مانند هکرها، صفحات اسپم و بک لینک های جعلی رنج ببرد.

اگر مایلید برای اطمینان از ظاهر خوب وب سایت و جذب ترافیک به آن سرمایه گذاری کنید، چرا مطمئن نمی شوید که وب سایت واقعی سریع، کاربردی و انعطاف پذیر است؟

همه اینها دلایل عملی برای میزبانی وب سایت شما هستند. در تعیین مسافتی که داده باید طی کند و سرعت آن نقش دارد.

جدید در سرزمین موتورهای جستجو

اگر کسب‌وکار شما در سطح جهانی فعالیت می‌کند، یک شبکه تحویل محتوا (CDN) می‌خواهید که مراکزی در سراسر جهان ارائه می‌دهد، بنابراین میزبانی بدون در نظر گرفتن مکان کاربر سریع است.

بنابراین، زمانی که کاربران می خواهند وب سایت شما را مشاهده کنند، تنها کاری که باید انجام دهند این است که آدرس وب سایت یا دامنه شما را در مرورگر خود تایپ کنند.

ما در انواع پلتفرم های میزبانی با مشتریان کار کرده ایم (و هنوز هم کار می کنیم).

هنگام تعیین سرعت بارگیری یک وب سایت در سال 2022، همیشه باید تا حد امکان سریع باشد. معیار گوگل برای زمان ایده آل سرعت موبایل دو ثانیه یا کمتر است.

همه این موارد می تواند به رتبه بندی گوگل شما آسیب برساند – و به طور بالقوه منجر به یک اقدام دستی می شود.

اگر چیزی خیلی کند است یا سایت خراب می شود، می توانید سریع و کارآمد آن را حل کنید. اگر سایت شما از کار بیفتد، یک تیم قوی فنی و پشتیبانی از مشتری هرگونه نگرانی یا وحشت را کاهش می دهد.

محل

گوگل چندین عامل را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که کاربر پس از استفاده از موتور جستجوی خود، تجربه مثبتی دارد. وب‌سایت‌هایی که با UX بهبودیافته سریع‌تر کار می‌کنند، می‌توانند رتبه‌بندی خود را افزایش دهند.

به طور خلاصه، سرمایه گذاری در یک میزبان وب قابل اعتماد عاقلانه است – و باید به رشد کسب و کار شما کمک کند.

ویژگی های مورد انتظار از ارائه دهندگان هاست

آیا می خواهید راهی آسان برای افزایش سرعت و بهبود عملکرد کلی وب سایت خود بدانید؟

استفاده از یک میزبان وب با کیفیت بالا می تواند نرخ تبدیل شما را در کنار سایر مزایای مفید به حداکثر برساند.

چگونه میزبانی وب برای مشاغل مفید است

اگر هاست وب کند باشد، به احتمال زیاد کاربر صفحه شما را ترک کرده و به گزینه دیگری روی می آورد.

یک میزبان وب قابل اعتماد می تواند به شرکت شما مزایای مختلفی بدهد، مانند:

 • بهبود عملکرد سایت
 • مدیریت موثر داده ها
 • امنیت تقویت شده
 • آپتایم بالا

عملکرد وب سایت یک عنصر حیاتی است که می تواند به بهبود رتبه بندی، ترافیک و تبدیل شما کمک کند.

با توجه به اینکه سرعت برابر است با درآمد، این هنوز بسیار کند است.

به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما در ایالات متحده واقع شده است، می خواهید وب سایت شما در مرکز داده ایالات متحده واقع شود. اگر شرکت شما در بریتانیا است، پس می‌خواهید که سایت در مرکز داده بریتانیا باشد.

سایت شما ممکن است دچار خرابی شود، که تقریباً به همان اندازه تجربه کاربری بدی است که دیگران می توانند داشته باشند.

در تجربه من با WP Engine:

 • خدمات مشتریان آنها فوق العاده پاسخگو، مفید و همیشه در دسترس است.
 • امنیت و سرعت آنها در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
 • آن‌ها پشتیبان‌گیری روزانه را در صورت احتمالی که وب‌سایت از کار بیفتد، انجام می‌دهند.

این راهنما همه چیزهایی را که برای درک اینکه چرا میزبانی وب برای سئو مهم است را پوشش می دهد.

میزبانی وب سایت چیست؟