نردبان 4 پله کلاسیک آلوم پارس یزدپانل | elitarchgroup

نردبان مخابراتیکه از 2 یا 3 نردبان مجزا ساخته شده اند که بصورت کشویی و موازی با هم حرکت می کنند. سلام کارشناس بیلدینگ پلاس هستم به شما کمک میکنم متناسب با کار و نیاز خود محصول مناسب را انتخاب نمایید از صحبت با شما خوشحال خواهم شد. برای تضمین ایمنی افرادی که از راه پله استفاده می نمایند از نرده پله استفاده می شود. در راه پله هایی که از دو طرف باز هستند می بایست در هر دوطرف از نرده برای حفاظت استفاده نمود.

  • 3- فاصله پایین ترین پله ، یعنی پله اول از سطح زمین 24 سانتیمتر و فاصله بالاترین پله ، یعنی پله چهارم از سطح زمین 99 سانتیمتر می باشد .
  • در نقشه اصلی راه پله گرد پله های این سازه حول محور یک دایره می چرخند.
  • یکی از نمونه های محصولات پارسا پله در قسمت نردبان ها که بسیار کاربردی و دارای استحکام بالایی است ، محصول نردبان خانگی ، مدل کلاسیک است، که برای صنایع های مختلف ، هواپیما سازی ها و …استفاده می شود.
  • گارانتی ناکارآمد این محصول با توجه به کیفیت بالا ، دو سال تعیین شده.
  • نردبان مخابراتیکه از 2 یا 3 نردبان مجزا ساخته شده اند که بصورت کشویی و موازی با هم حرکت می کنند.

در بسیاری از خانه ها، پله ها به طور معمول سطوح مختلفی را در فضای داخلی خانه به هم متصل می کنند. شایان ذکر است که پلکان یکی از قدیمی ترین جنبه های معماری ساختمان ها می باشد. کارشناسان معتقدند که راه پله ها معمولاً به نوع جامعه ای که سازندگان برای آن ساخته اند پاسخ می دهند. به همین دلیل، بررسی دقیق پله‌ها می‌تواند به مردم کمک کند تا تصوری از وضعیت معماری، هنر و فناوری رایج در آن دوران داشته باشند. لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

برای پله های کلاسیک معمولاً روکش از انواع سنگ های طبیعی در نظر گرفته می شود تا زیبایی آن را دوچندان نماید. پرداخت رویه سنگها برای جلوه دادن به آن تا حدی است که در بسیاری از موارد روی سنگها را با موکت می پوشانند تا از فضای سبز لغزندگی آن بکاهند. نرده های اطراف پله در این سبک از متریال های بسیار متنوعی ساخته می شوند که از آن جمله می توان به سنگ، آهن و چوب … اشاره نمود. طرح‌های کلاسیک راه پله ما با انتخابی از پروفیل‌های نرده‌های کلاسیک، مانند پایه‌های نوین برگردان، مستقیم و پخ‌دار با کلاهک‌های هرمی یا توپی عرضه می‌شوند.

نردبان 28 پله 3 تکه آلوم پارس پله مدل اکسلنت 7.5 متری

مخاطبین میتوانند جهت مشاهده سایر فیلم‌های آموزشی رایگان به صفحه مربوطه مراجعه نمایند. این‌جا وبگاهی‌ست برای شناخت هر چه بیشتر و دقیق‌تر کالاهای با کیفیت ایرانی. گارانتی ناکارآمد این محصول با توجه به کیفیت بالا ، دو سال تعیین شده. 3- فاصله پایین ترین پله ، یعنی پله اول از سطح زمین 24 سانتیمتر و فاصله بالاترین پله ، یعنی پله چهارم از سطح زمین 99 سانتیمتر می باشد . برای مشاوره و برآورد هزینه با دفتر تماس حاصل نموده و یا در بخش زیر کد معرفی دریافت نمایید.

نقد و بررسی نردبان خانگی 4 پله مدل کلاسیک محصول آلوم پارس پله

نردبان 4 پله کلاسیک آلوم پارس یزدپانل | elitarchgroup