هفته کاری چهار روزه اینجاست

این گزارش توضیح داد کارگران شرکت‌کننده «ساعت‌های کمتری را صرف کردند و از رفاه بیشتر، بهبود تعادل بین کار و زندگی و روحیه همکاری بهتر در محل کار لذت بردند – همه اینها با حفظ استانداردهای موجود عملکرد و بهره‌وری».


جستجو و بازاریابی دیجیتال قبلاً ثابت کرده اند که زمینه های سازگاری دارند. با برداشتن یک گام فراتر و اجرای یک هفته کاری چهار روزه، کسب و کارها می توانند تعادل کار و زندگی بهتری را برای کارمندان خود ایجاد کنند و استرس و فرسودگی شغلی را کاهش دهند.

این آزمایش شش ماهه به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که هفته کاری فعلی خود را به چهار روز کاهش دهند، البته تا زمانی که هنوز 38 ساعت در هفته کار کنند.

اگر راهی برای ارزیابی عملکرد کلی در طول آزمایشی یک هفته کاری چهار روزه بیابید، می‌توانید ببینید که آیا این حرکت برای شرکت شما مناسب است یا خیر.

به روالی که ایجاد می کنید پایبند باشید تا بهره ور بمانید

همه آنها به طور متوسط ​​حدود 27-35 ساعت در هفته کاری هستند. حذف ساعات کار اضافی مانند برداشتن کرک اضافی از یک مقاله است – به چیزهای مهم برسید.

افزایش مشارکت کارکنان

علیرغم نتایج عالی که یک هفته کاری چهار روزه می تواند به همراه داشته باشد، عالی نیست.

در همه صنایع کار نمی کند

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


نکات مثبت یک هفته کاری چهار روزه

بهره وری بیشتر

هنگامی که شرکت شما تصمیم به تغییر ساختار هفته کاری گرفت، به روال توافق شده برای طول دوره آزمایشی پایبند باشید.

از سال 2015 تا 2019، ایسلند دوید دو آزمایش که با کاهش صفر در حقوق، هفته کاری را به 35-36 ساعت کاهش داد. این آزمایش شامل بیش از 1٪ از کل جمعیت شاغل ایسلند – حدود 2500 کارمند بود.

آیا در نظر دارید یک هفته کاری چهار روزه را امتحان کنید؟

با یک هفته کاری کوتاه تر، انرژی بیشتری برای انجام پروژه ها و مسئولیت های خود خواهید داشت. وقت گذاشتن بیشتر برای خودتان حتی ممکن است اشتیاق اولیه ای که برای نقش خود داشتید را بازگرداند.

برای محیط زیست بهتر است

چه به یک هفته کاری چهار روزه بپردازید و چه با سر به سر بپرید، مطمئن شوید که همه کارمندان با این شیفت کاری احساس راحتی می کنند.

نحوه پیگیری پیشرفت را بیابید

من همچنین می توانم شخصاً ارزش آن را برای کسی که در دنیای بازاریابی دیجیتال خوداشتغال دارد، تأیید کنم. چند سال پیش، من شروع به فرسودگی کردم. من برنامه ام را به کار دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و شنبه تغییر دادم.

زمانی که کارکنان احساس کنند کنترل بیشتری بر زمان و در دسترس بودن خود دارند، استقلال روحیه را بهبود می بخشد. به عنوان یک شرکت، شما کارکنان شادتری دارید که کار سازنده تری انجام می دهند.

به استخدام کارمندان مناسب تر کمک می کند

اگر چنین است، برای اطلاع از تأثیر یک هفته کاری چهار روزه بر بازاریابی دیجیتال، مزایا و معایب، و نکاتی برای اتخاذ آن در شرکت خود، ادامه مطلب را بخوانید.

هفته کاری چهار روزه و بازاریابی دیجیتال

این سازمان حفاظت محیط زیست اشاره کرد که در سال 2020، بخش حمل و نقل 27 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.

جلسات هفتگی می تواند زمان و ظرفیت ذهنی را به خود اختصاص دهد. این احتمال وجود دارد که شما چند جلسه داشته باشید که در نهایت به دلیل عدم علاقه یا تمرکز فاصله دارید.

واقعا سعی کنید تغییرات را در آغوش بگیرید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. ممکن است آسان یا کامل نباشد، اما اثرات ماندگار باید بیش از ارزش آن باشد.

هفته کاری چهار روزه به پایان رسیده است

کشورهای تولید کننده برتر جهان شامل نروژ، دانمارک، آلمان و هلند هستند.

پیدا کردن افرادی که بتوانند در زمان کمتری بهره وری بیشتری داشته باشند ممکن است کمی دشوارتر باشد اما در نهایت ارزش آن را دارد.

مضرات چهار روز کاری در هفته

با این حال، برای بازاریابی دیجیتال و سایر زمینه هایی که در حال حاضر در ساختارهای راه دور رشد می کنند، ایده آل است.

برخی از کارگران در یک محیط کار سنتی رشد می کنند

آزادی بیش از حد نیز می تواند به طور بالقوه تمرکز را از بین ببرد. کار روزانه از یک دفتر به این معنی است که می توانید بهره وری کارمندان را زیر نظر داشته باشید و فقط تصور نکنید که آنها “روی مبل خود کار می کنند”.

چگونه تعیین کنیم که آیا هفته کاری چهار روزه می تواند برای شرکت بازاریابی دیجیتال شما کارساز باشد یا خیر

با این حال، مزایای تغییر به وضوح وجود دارد – بهره وری بالاتر، روحیه کارکنان بهتر، و برای محیط زیست بهتر است.

سطوح بهره وری و تدارکات خدمات، اگر نگوییم بهتر از قبل از آزمایشات، یکسان باقی ماندند. از زمان تکمیل آزمایشی، 86 درصد از نیروی کار کشور همچنان از هفته کاری کوتاه‌تر در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، کارمندان اکنون حق «قطع ارتباط» دارند، به این معنی که می‌توانند تلفن‌های کاری خود را خاموش کنند و پیام‌های ارسالی بعد از ساعت کاری را نادیده بگیرند.

ایسلند

برخی افراد ترجیح می دهند در یک فضای اداری فیزیکی باشند. ترجیح می تواند برای بهره وری و مسئولیت پذیری یا جنبه اجتماعی بودن در کنار دیگران باشد.

بده و بستان! دانستن اینکه یک شرکت به رفاه شما اهمیت می دهد، احتمالاً شما را وسوسه می کند که تلاش بیشتری برای کار خود به عنوان یک کارمند انجام دهید.

پس از آزمایش یک ساله، Reflect Digital دریافت که بهره وری 20 درصد افزایش یافته و رضایت شغلی کلی 90 درصد افزایش یافته است.

چندین کشور در حال انجام کار آزمایشی چهار روزه در هفته هستند و نتایج بسیار مثبت بوده است:

بلژیک

نکات زیر نکات اضافی برای در نظر گرفتن یک هفته کاری چهار روزه است.

با تیم خود استراتژی داشته باشید و در مورد اینکه چه نوع ساختاری با نیازهای آنها بهتر عمل می کند بحث کنید

جدید در زمین موتورهای جستجو

با یک روز در هفته بدون تماس تلفنی یا ایمیل بین تیم شروع کنید. در مرحله بعد، می توانید یک نیم روز در هفته را امتحان کنید.

هفته کاری چهار روزه ممکن است برای همه مناسب نباشد. مهم است که قبل از تغییر، هزینه ها، نوع صنعتی که شرکت شما در آن کار می کند و ترجیحات کارمندان خود در نظر بگیرید.

درباره نویسنده

Reflect Digital، یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در کنت، پس از آزمایش یک سال آزمایشی، به بررسی هفته کاری چهار روزه پرداخت. مدیر عامل شرکت بکی سیمز احساس کرد که این کار درست است.

دیجیتال مارکتینگ به دلیل ماهیت آنلاین آن یکی از انعطاف پذیرترین صنایع محسوب می شود. به سادگی به بازاریابان دیجیتال یک اتصال اینترنتی بدهید و ما می توانیم دست به کار شویم. این صنعت نتایج فوق العاده ای را هنگام اجرای یک هفته کاری چهار روزه دیده است.

در آغاز سال 2022، بلژیک بسته اصلاحی را امضا کرد که به کارمندان اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند در هفته چهار یا پنج روز کار کنند.

حمل و نقل بزرگترین عامل موثر در انتشار گازهای گلخانه ای است و اقتصاددان و جامعه شناس است جولیت شور می گوید که رفت و آمد به محل کار و برگشتن بخش بزرگی از آن است.

ممکن است برای خدمات اضطراری، فروشگاه‌های مواد غذایی، حمل‌ونقل عمومی یا مشاغل پرتقاضا برای شرکت در هفته کاری کوتاه‌تر مشکل باشد.

مطمئناً هفته کاری چهار روزه به جایی نمی رسد. این می تواند به میلیون ها نفر تعادل رضایت بخش تری بین کار و زندگی ارائه دهد.


البته، می‌توانم این را بر اساس برنامه‌ها و برنامه‌هایم تغییر دهم، اما داشتن این روزهای تعطیل بیشتر به من این امکان را می‌دهد که وضعیت ذهنی بهتری داشته باشم، سلامت روحی و جسمی‌ام را بهبود بخشم و روابطم را با همسر و همسالانم تقویت کنم.

برجستگی یک هفته کاری چهار روزه در کشورهای دیگر

همه آنها چه چیزی مشترک دارند؟

اگر طرح تجاری جدید یک شرکت قرار است به یک هفته چهار روزه کاهش یابد، آنها باید بر استخدام افرادی تمرکز کنند که بتوانند با این ساختار سازگار باشند.

اهداف و مقاصد مشخصی را در مورد خروجی، درآمد و نگهداری تعیین کنید تا ببینید چگونه به جلو بروید.

سیمز: “ما در روزهای خود سازنده تر هستیم و خروجی خلاقانه فوق العاده بوده و با برندهای بزرگتر از همیشه کار می کنیم.” گزارش شده است.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


تیلور کورتز در تامپا فلوریدا به دنیا آمد و بزرگ شد. تیلور سپس برای تحصیل در دانشگاه ایالتی فلوریدا به تالاهاسی رفت و در آنجا مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت ورزشی و MBA دریافت کرد. تیلور به طور انحصاری بر روی سئو تمرکز دارد و مالک/عملیات آن است رتبه بندی ها را شکست دهید، یک آژانس بازاریابی دیجیتال برنده جایزه که بر بهینه سازی موتورهای جستجو با کیفیت بالا و توسعه وب سایت تمرکز دارد. تیلور همچنین یک استاد بازرگانی در کالج محلی در فورت کالینز، CO است و در سراسر کشور صحبت می کند و در اجلاس های مختلف بازاریابی دیجیتال در مورد SEO بحث می کند.


منبع: https://searchengineland.com/four-day-workweek-387446

هفته کاری چهار روزه اخیراً به یک روند داغ تبدیل شده است – از جمله در بازاریابی جستجو. برخی از آژانس ها یک هفته چهار روزه را با موفقیت بزرگ اتخاذ کرده اند.

همانطور که در طول قرنطینه COVID-19 متوجه شدیم، کاهش عظیم در رانندگی، پرواز و تولید صنعتی تغییرات چشمگیری را نشان داد. انتشار جهانی کاهش یافت در حالی که کیفیت هوا افزایش یافت.

بهبود روحیه کارکنان