هک تلگرام در پنج دقیقه ! + راهکارهای امنیتی ساده برای حفاظت ازحساب تلگرامی

پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده، در فضای خالی از پوشه با نگه داشتن دکمه shift و کلیک راست پنجره command promote را باز کنید. در حالی که مجموعهای از ویژگیهای بیسابقه را ارائه مینماید، مراقب تمیز نگه داشتن رابط کاربری است . تلگرام یکی از برنامه های پیام رسان اینترنتی است که دارای امکانات زیاد و متعددی می باشد. بعنی به هنگام ارسال پیام ها برای مخاظبین و هرکسی که می خواهید پیام های صوتی را ارسال کنید. در صورتی که پیام حذف تلگرام به صورت ناخواسته برای شما ارسال شده است. بخش جالب قضیه این است که شما لازم نیست با آی پی خود به این سایت ها متصل شوید. مراحل حذف اکانت تلگرام بسیار ساده بوده و از طریق سایت رسمی این پیام رسان قابل انجام خواهد بود. در برخی موارد آپدیت نبودن تلگرام ممکن اس منجر به بروز مشکلات این چنینی گردد که این مشکل با حذف و نصب مجدد اپلیکیشن برطرف میشود.

تلگرام اصلی ضد فیلتر در مرحله آخر باید، گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account را بزنید تا حساب تلگرام شما پاک شود و اکانت شما حذف شود . در مرحله پایانی باید گزینه Delete my account را انتخاب کنید و تمام! این کد را باید در فیلد Confirmation Code وارد نمایید و سپس Sign in را بزنید. در صفحه ی جدید باز شده در قسمت why are you leaving دلیل حذف کردن اکانت خود را وارد نمایید البته پر کردن این فیلد اختیاری می باشد و شما میتوانید بدون پر کردن این فیلد روی گزینه ی Done کلیک کنید. یک گزینه در این قسمت وجود دارد Delete My account if away for که در ادامه میتوانید میزان ماه را تنظیم کنید که اگر تا چند ماه به تلگرام باز نگشتید اکانت شما حذف شود. اگه چند گوشی، تبلت یا لپتاپ دارین که به اکانت تلگرامی شما وصل میشه، بخش نشست ها به شما کمک میکنه تا متوجه بشین در حال حاضر چه دستگاه هایی به اکانت شما وصل و فعال هستن.

دانلود تلگرام

امروز نسخه جدید تلگرام دسکتاپ برای کاربران ویندوز ۱۰ تبلت و کامپیوتر منتشر شد و طی این آپدیت مهم تغییرات زیر در این برنامه صورت گرفته است: دور زدن سانسور (فیلتر اینترنت) بهبود یافته است. Telegram – تلگرام یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای چت برای کامپیوتر و موبایل است که سرعت بالا و امنیت آن باعث محبوبیت بیش از حد آن شده است. پروکسی نوعی از فیلترشکن برای تلگرام است که پس از تهیه کردن اطلاعات پروکسی، باید آن را در تلگرام خود وارد کنید تا بدون هیچ مشکلی بتوانید از حساب و اپلیکیشن تلگرام خود استفاده کنید. این بدین معنی است که نسخه تازه تلگرام نیاز به فعال بودن اپلیکیشن جداگانه فیلترشکن ندارد و با امکانی که در .

با توجه به این که طی هفته گذشته بحث فیلترینگ تلگرام مجدداً مطرح شده، ممکن است بخواهید قبل از این که این نرمافزار از دسترس خارج شود، اقدام به حذف اکانت تلگرام خود کنید. اما احتمالا در روزهای آینده شاهد دسترسی به صفحهی یادشده خواهیم بود.در صورت تمایل میتوانید به صفحهی دانلود مربوط به نسخهی دسکتاپ نرمافزار تلگرام در فروشگاه ویندوز مراجعه کنید. بعد از دریافت این نرمافزار، مانند یک نرمافزار معمولی نصبش کنید و آن را اجرا نمایید. شما از بعد از مرحله عضویت در کانال های معرفی پروکسی می توانید اپ های تغییر دهنده آی پی را خاموش کنید! می توانید چت های گروهی با حداکثر ۲۰۰۰۰۰ عضو ایجاد کنید، ویدیوهای بزرگ، اسناد از هر نوع (DOCX.، MP3.، .ZIP، و غیره) تا حداکثر ۲ گیگابایت را به اشتراک بگذارید، و حتی ربات هایی را برای کارهای خاص تنظیم کنید. ابتدا به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید ویدیوهای تلگرام را بدون هیچ مشکلی در رایانه ویندوز 11 دانلود کنید.

از این مرحله به بعد، دیگر نیازی به شماره موقت خود ندارید. برای هر برنامه ای که نمی خواهید و نیازی به آن ندارید ، می توانید آنها را حذف کنید تا کمی فضای رایانه شما ذخیره شود. تا امروز 28 فروردین موفق نشدم. هر کدام از این موارد میتواند باعث شود تا شما دیگر نیازی به استفاده از این اپلیکیشن نداشته باشید و بخواهید از برنامههای دیگر بهره ببرید. دلایل زیادی وجود دارد که شما قصد حذف و یا پاک کردن اکانت تلگرام را داشته باشید. علاوه بر افرادی که به دلایل شخصی ترجیح میدهند از تلگرام در اپلیکیشنها و سایر پیامرسانیها استفاده کنند، لازم به ذکر است که بسیاری از افراد به دلایل تجاری و اینترنتی، با راهاندازی کسبوکارهای اینترنتی، از مزیت قابل توجهی در مهاجرت از تلگرام به دیگران برخوردارند.

ورود ب تلگرام با گوگل

آموزش حذف اکانت تلگرام به صورت تصویری . اگر گروه یا کانالی داشته باشید با حذف اکانت ادمینی اصلی به یکی از کاربران به صورت تصادفی خواهد رسید البته اگر ادمین دیگری روی کانال موجود نباشد. نکته: این نکته را بایستی خدمتتون عرض کنم که اگر از مرورگر پیشفرض اندروید استفاده می کنید، ممکنه که در هنگام حذف اکانت به مرحله اول دوباره برگرید. تلگرام را به صورت کامل بسته و دوباره اجرا کنید: پس از انجام مراحل فوق، اگر همچنان تلگرام دسکتاپ شما به درستی کار نمیکند و مانع شما میشود که با دوستان و آشنایانتان ارتباط برقرار کنید، به صورت کامل این برنامه را ببندید و دوباره آن را اجرا کنید. مرحله ششم: در این مرحله تلگرام از شما میخواد که دلیل ترک این برنامه رو بنویسید. توجه کنید که پس از حذف یا دیلیت اکانت تلگرام اطلاعات شما به صورت کامل حذف خواهد شد. رمز حذف اکانت را عینا و با دقت حروف کوچک و بزرگ وارد کنید.

تنها راهی که برای شما باقی می ماند این است که کمی صبور باشید و از تلاش مکرر و پی در پی خودداری نمایید و اگر این خطا را دریافت کردید، چند روز وارد نشوید و بعدا دوباره تلاش کنید یا از روش های زیر استفاده کنید. مشکل این روش هم دقیقاً همان مشکل روش قبلیست. تلگرام در ایران حدود چند سالی است که دچار مشکل شده و نمیتوان به راحتی آن را با اینترنت داخلی باز کرد. مزیت دیگر تلگرام وب این است که به همه اطلاعات تلگرام اصلی خود دسترسی دارید و حتی تمام بازی هایی که در تلگرام اصلی اجرا می شوند در این نسخه هم قابلیت اجرا دارند. کل تاریخچه چت شما نیازی به فضای دیسک در دستگاه شما نخواهد داشت و تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید به طور ایمن در ابر تلگرام ذخیره می شود.

دانلود مستقیم تلگرام اصلی

چگونه پروکسی تلگرام کامپیوتر را غیر فعال کنیم. در صورتی که بعد از چند روزمیخواهید وارد تلگرام شوید و از پروکسی استفاده کنید، باز هم باید ابتدا یک فیلترشکن روشن کنید و به پروکسی فعال وصل شوید. در مرحله بعد دلیل این که میخواهید اکانت تلگرامتان را حذف کنید، از شما سوال میشود که جواب دادن به آن الزامی نیست. بعد نصب و ورود به این برنامه یک کد سه رقمی برای شماره مجازی خود … وقتی که شماره را وارد کردیم در صفحه ی بعد از ما یک کد می خواهد که این کد بر روی شماره ای که شما وارد کرده اید ارسال می شود و می توانید ان را از پیامک ارسال شده بفهمید و در مکان مشخص شده وارد کنید و سپس گزینه ی نکست را بزنید. در این روش، کاربر به تنظیمات برنامه وارد شده و به برنامه اعلام میکند که اگر در طی مدت یک زمان مشخص وارد حساب کاربری خود نشد تلگرام به صورت خودکار برای پاک کردن آن اقدام کند.

پروکسی تلگرام

اگر اپلیکیشن تلگرام یا تلگرام دسکتاپ را باز کنید، وارد صفحه ثبت نام میشوید. اگر در بازه ی زمانی کوتاه و بیش از سه بار دیلیت اکانت کنید، شماره شما فلود شده و دیگر قادر نخواهد بود تا سه هفته در تلگرام ثبت نام کنید. تا چند روز آینده نیز نمیتوانید دیگر با شماره خود مجددا روی تلگرام ثبتنام کنید . خیر. با حذف اکانت تلگرام از ریپورت خارج نخواهید شد زیرا ریپورت بر روی شماره شما انجام می شود نه اکانت. مخاطبین تلگرام هر حساب کاربری به صورت مستقل روی سرورهای این پیامرسان ذخیره میشود؛ در نتیجه اگر از اکانت تلگرام خود خارج شوید، میتوانید دوباره با ورود به حساب کاربری، به مخاطبین دسترسی داشته باشید. اما IP این سرور های عمومی به راحتی از دسترس خارج می شوند. برنامه X Plus هم اکنون جهت استفاده و دانلود در سیستم عامل های اندروید و IOS در دسترس می باشد.

دانلود تلگرام بدون فیلتر

برای دیلیت اکانت تلگرام کافیست آموزش زیر را مشاهده کرده و از طریق لینک حذف اکانت تلگرام، اکانت خود را برای همیشه پاک کنید. در صورتی که همه مراحل را درست رفته باشید و عملیات حذف اکانت شما با موفقیت انجام شود، پیغامی زیر به شما نمایش داده خواهد شد. مرحله سوم: اکنون اگه مرحله بالا را درست انجام داده باشید، یک پیام که حاوی رمز حذف اکانت هست , تلگرام بدون فیلتر بدون تبلیغات براتون در تلگرام ارسال میشه که باید این رمز را عینا و با دقت حروف بزرگ و کوچک انگلیسی در سایت تلگرام وارد کنید. مراحل حذف اکانت تلگرام بسیار ساده بوده و از طریق سایت رسمی این برنامه انجام می شود. اما در صورتی که علاقه ای به استفاده از تلگرام ندارید یا قصد دارید یک اکانت جدید در تلگرام بسازید، می بایست اکانت تلگرام خود را حذف کنید.

با حجم آپلود رسانه ای تا 2 گیگابایت، تلگرام به شما امکان می دهد فایل های ویدیویی بزرگ را در گروه ها و کانال ها به اشتراک بگذارید. نسخه های متنوعی از تلگرام های غیر رسمی به شیوه های مختلف و با امکانات متفاوت سعی در جذب کاربران تگلرام را دارند. برای استفاده از پروکسی در نسخه های غیر رسمی تلگرام. چون به مدیران سیستم اجازه محدودیت دسترسی به لحاظ حجمی، ساعات استفاده و وب سایت های هدف را می دهد و امکان پایش وبگردی کاربران را به مدیر سیستم می دهد. مرحله دوم: پس از اینکه با استفاده از لینکی که در مرحله اول این آموزش بهتون دادیم، به سایت حذف اکانت تلگرام مراجعه کردید.

در این مرحله یک پیغام از طرف تلگرام برای شما ارسال میشود که حاوی یک کد است. تلگرام پرطرفدارترین پیامرسان جهان با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال است. بهترین نرم افزارهای کامپیوتر 2020 فعال کنید و استفاه از نرمافزارهای دیگر را ترجیح میدهید. سپس دلیلی برای دیلیت اکانت تلگرام خود را بنویسید (موضوع آن اهمیتی ندارد، فقط چیزی وارد کنید.). نکته اول: نسخه تحت وب تلگرام فقط برای تلگرام اصلی قابل استفاده میباشد و برای تلگرام طلایی قابل استفاده نیست. این پیام رسان از رابط برنامه نویسی کاربردی عمومی و آزاد آن استفاده می کند، به سرور اصلی متصل است و از نظر امنیت تفاوت چندانی با تلگرام اصلی ندارد.

تلگرام انلاین

هنگامی که سعی می کنید برخی از ویدیوهای تلگرام را باز کنید، ممکن است با خطای سیستم مواجه شوید که از شما می خواهد فایل های کدک HEVC مربوطه را نصب کنید. تلگرام ابزاری عالی برای میزبانی جوامع آنلاین و هماهنگی کار گروهی است. برای این کار میتوانید روشهای زیر را استفاده کنید. جابهجایی فایلهای کوچک؛ مثلاً اگر یک عکس، ویدیوی کوتاه یا چند فایل PDF یا ورد را میخواهید بین دستگاههای خود منتقل کنید، استفاده از این روش سریع، راحت و کاربردی خواهد بود. تلگرام وب (Telegram Web) روشی جالب برای کاربران تلگرام می باشد که با استفاده از این روش قادر خواهند بود با استفاده از مرورگر اینترنتی در تلگرام … توجه کنید این روش تست شده است و اکنون بهترین روش و پایدار ترین روش و ارزان ترین روش برای جذب ممبر تلگرام همین روش است! همه اجزای رسمی تلگرام منبع باز هستند، به استثنای سروری که منبع بسته و اختصاصی است.

برنامههای کلاینت مختلفی برای پلتفرمهای دسکتاپ و موبایل از جمله برنامههای رسمی برای Android، iOS، Windows، macOS و Linux در دسترس هستند (اگرچه ثبتنام به یک دستگاه iOS یا Android و یک شماره تلفن فعال نیاز دارد).همچنین دو برنامه رسمی دوقلوی وب تلگرام – WebK و WebZ – و مشتریان غیر رسمی متعددی وجود دارد که از پروتکل تلگرام استفاده می کنند. اگر نمی خواهید اکانت تلگرام خود را به طور کامل دیلیت کنید ، به طور خودکار اگر اکانت تلگرام شما بیش از 6 ماه از دسترس خارج بوده باشد ، تلگرام تمام اطلاعات مربوط به آن را حذف میکند.

دانلود تلگرام ضد فیلتر

9- میتوانید یا از پایین لیست پروکسیها، رویShare بزنید و یا به هر یک از پروکسیهایی که در دسترس هستند و با رنگ سبز نشان داده شدهاند و قصد به اشتراک گذاشتن اطلاعات آن را دارید، وارد شوید و سپس Share را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که سوالی در رابطه با حذف اکانت تلگرام یا خود تلگرام دارید، در دیدگاه ها از ما بپرسید. در این مطلب آموزش حذف اکانت تلگرام یا همون دیلیت اکانت تلگرام را به صورت ساده و تصویری خدمت شما کاربران سایت ترفندها آموزش خواهیم داد، برای همین با ما همراه باشید. مرحله اول: همانگونه که در ابتدای مطلب به آن اشاره نمودیم، برای حذف اکانت تلگرام باید ابتدا به سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید. حذف اکانت تلگرام فارسی یا آیگرام یا موبوگرام یا سایر نسخهها با یکدیگر تفاوت ندارد و مراحل تمام آنها به همین صورت انجام میشود. ساخته شد تا کاربران بتوانند راحت تر از همیشه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند .

برای استفاده از پروکسی در نسخه های غیر رسمی تلگرام.