واشنگتن پست دستورالعمل های سئو و عملکرد وب را به اشتراک می گذارد

چیزی که آنها می گویند. The Post گفت که دستورالعمل ها و ابزارهای خود را برای کمک به دیگران برای اطمینان از “بهینه بودن شیوه های سایت خود” به اشتراک می گذارد:

  • ما نیاز به یک تیم مهندسی عملکرد وب و SEO را برای ایجاد راه حل های فنی که از کشف روزنامه نگاری ما پشتیبانی می کند، شناسایی کردیم، زیرا اکثر مصرف کنندگان اخبار امروز اخبار را به صورت دیجیتالی می خوانند. به گفته آرتورو سیلوا، مدیر مهندسی، بدون سئو و عملکرد وب مناسب، داستان های ما برای خوانندگان ما قابل دسترسی نیستند.

بهترین شیوه های سئو و عملکرد وب. سند پست تمام دستورالعمل‌های خود را به آنچه اساساً یک چک لیست است، به چهار بخش تقسیم می‌کند: سئوی درون صفحه، بهینه‌سازی محتوا، سئو فنی و سئوی خارج از صفحه.

جدید در زمین موتورهای جستجو

این سند، بهترین شیوه‌ها و دستورالعمل‌های عملکرد وب و سئو، آنچه را که «استراتژی‌ها و دستورالعمل‌های اثبات‌شده برای بهینه‌سازی عملکرد وب و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)» می‌نامد، تشریح می‌کند.

هدف از دستورالعمل ها. پست می خواهد از آن مطمئن شود:

درباره نویسنده

دنی گودوین


دستورالعمل های عملکرد وب The Posts بر بارگذاری، رندر و پاسخگویی تمرکز دارد. همچنین بسیاری از ابزارهایی را که برای نظارت بر عملکرد استفاده می کند – از جمله Lighthouse، WebPageTest، کنسول جستجوی گوگل و Google Analytics به اشتراک می گذارد.

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر سردبیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search Engine Watch (از 20147 تا 2014) بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/washington-post-seo-web-performance-guidelines-429658

واشنگتن پست سندی را منتشر کرده است که در آن بهترین شیوه های سئو داخلی و عملکرد وب را تشریح کرده است که هر کسی در سئوی اخبار مایل به خواندن آن است.