ویدیوهای جدید اینستاگرام زیر 15 دقیقه به طور خودکار به حلقه تبدیل می شوند

جدید در زمین موتورهای جستجو

ابزارهای ریمیکس اینستاگرام همچنین ابزارهایی را برای Remix گسترش می‌دهد تا در هنگام همکاری با سازندگان و دوستان، نحوه روایت داستان‌ها در اینستاگرام را بهبود بخشد، از جمله:

  • ریمیکس برای عکس ها: عکس ها هسته اصلی تجربه اینستاگرام هستند. در هفته‌های آینده، می‌توانید عکس‌های عمومی را ریمیکس کنید. این به شما الهام بی حد و حصری برای ایجاد حلقه منحصر به فرد خود می دهد.
  • طرح‌بندی ریمیکس گسترده: برای افزودن تفسیر ویدیویی خود به حلقه‌های موجود، بین یک صفحه سبز رنگ، صفحه تقسیم افقی یا عمودی، یا نمای عکس در تصویر را انتخاب کنید.
  • کلیپ خود را اضافه کنید: یک غذای گرم دارید؟ به جای اینکه ریمیکس شما همزمان با حلقه اصلی ظاهر شود، اکنون می توانید کلیپ خود را بعد از نسخه اصلی اضافه کنید تا به صورت متوالی پخش شود.

با افزایش محبوبیت Reels، اینستاگرام این وظیفه را بر عهده می گیرد که هر ویدیویی را که کمتر از 15 دقیقه پست می کنید (اگر حساب کاربری شما عمومی است) به دسته Reels منتقل کند.

درباره نویسنده

چند استثنا. چند استثنا در این مورد وجود دارد، مانند ویدیوهای پست شده قبل از تغییر امروز و ویدیوهایی که بیشتر از 15 دقیقه هستند. پست وبلاگ همچنین نشان داد که در حال حاضر، فقط ویدیوهای کمتر از 90 ثانیه برای سیستم Discovery و توصیه واجد شرایط هستند.

اطلاعیه را بخوانید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی های جدید در اینستاگرام بخوانید وبلاگ.

کشف. وقتی حلقه‌های شما در نمایه‌ای عمومی پست می‌شوند، ممکن است واجد شرایط باشند و برای دیدن افراد بیشتری توصیه شود. این همچنین به سایر کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای داخلی اینستاگرام مانند قالب‌ها و ویژگی جدید Dual که دوربین‌های جلو و عقب شما را به‌طور همزمان ضبط می‌کند، ویدیوها را ریمیکس، ویرایش و اضافه کنند.

وقتی برای پست کردن یک ویدیو به پروفایل خود می روید، اینستاگرام این هشدار را نشان می دهد.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی‌های جدید در همان هفته‌ای منتشر می‌شوند که فیس‌بوک فید اصلی خود را قطع می‌کند و سازندگان TikTok نارضایتی خود را از پرداخت‌های کم ابراز می‌کنند. اگر سازنده‌ای هستید که از حلقه‌های اینستاگرام درآمد کسب می‌کنید، می‌توانید از ابزارهای جدید و دیده شدن بیشتر آن‌ها استفاده کنید.


نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.
منبع: https://searchengineland.com/new-instagram-videos-under-15-minutes-will-automatically-become-reels-386668