ویژگی جدید لینکدین برای افزایش دید محتوای شما

چه چیزی در حال تغییر است. می‌توانید نوع محتوایی را که بخش فعالیت شما نشان می‌دهد، انتخاب کنید:

  • نوشته ها
  • فیلم های
  • تصاویر
  • خبرنامه ها
  • مقالات
  • اسناد

چرا ما اهمیت می دهیم. لینکدین به افزودن ابزارها و ویژگی های مفید برای بازاریابان و سازندگان محتوا ادامه می دهد. این تغییر اگرچه جزئی است، اما راه کوچک دیگری برای کمک به افزایش دیده شدن محتوای شما است، که امیدواریم بتواند به افزایش حضور شما در لینکدین، افزایش شبکه (اتصالات/فالوورها) و در نهایت به رشد کسب و کار یا پیشرفت شغلی شما کمک کند.

درباره نویسنده

دنی گودوین

برگه سبز رنگ برجسته چیزی است که ابتدا برای افرادی که نمایه شما را مشاهده می کنند نشان داده می شود.

به زودی می‌توانید نوع محتوایی را که در بخش Activity نمایه LinkedIn شما ظاهر می‌شود، برجسته کنید.

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/linkedin-profile-activity-content-type-393519

اطلاعیه لینکدین می توانید آن را بخوانید اینجا. چندین به‌روزرسانی اخیر دیگر، از جمله تغییر سئوی لینکدین را که در اوایل این ماه در لینکدین گزارش کردیم، اکنون به شما امکان می‌دهد عنوان و توضیحات سئو را اضافه کنید.


به نظر می رسد. در اینجا یک GIF از شکل ظاهری آن وجود دارد:

فعالیت لینکدین

زمانی که تغییر اجرا می شود. لینکدین گفت که این در «چند هفته آینده» برای همه اعضا در دسترس خواهد بود.

جدید در زمین موتورهای جستجو