پینچ ولو بدنه بسته PVE12 شیرهای صنعتی آوند | کسری ساران

لوله های پینچ از جنس لاستیک طبیعی و یا مصنوعی و گاهی اوقات پلاستیک ساخته می شوند که از مقاومت خوبی در برابر سایش برخوردارند. اکثر شیرهای پینچ از نوع باز هستند به طوری که لوله پینچ دیده می شود. نوع دیگری از شیرهای پینچ وجود دارد که کاملاً بسته هستند و لوله پینچ درون یک بدنه فلزی قرار دارد. پینچ ولو فستو VZQA-C-M22C-15-S5S5-V2V4E-6 دارای جنس بدنه فولاد ضد زنگ و متریال آببندی FPM می باشد. به عبارت دیگر پینچ ولو راه حل های عملی و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که در موقعیت های کنترل جریان در خط لوله شما نقش دارد. چنین روشی با استفاده از آستین لاستیکی که در بالا گفته شد انجام می شود که در واقع تنها بخشی از کنترل شیر است که با هر مایعی در تماس است.

پینچ ولو (Pinch Valve) -عملکرد شیر پینچ مبین فولاد آسیا

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی آتور صنعت داتیس اسپادانا است. شیرهای گیره ای که به عنوان شیرهای گیره نیز شناخته می شوند، برای کنترل یا قطع جریان از رسانه های ساینده، دانه ای، فیبری یا خورنده طراحی شده اند. به طور کلی به تمامی قسمت های قابل تعویض درونی پینچ ولو تریم ولو گفته می شود که به صورت عمده شامل دیسک،سیت،استیم می باشد.به طور معمول از نوع دیسک و سیت عملکرد شیر را مشخص می کنند.

فرمول محاسبه حداکثر کنترل فشار

پینچ ولو بدنه بسته PVE12 شیرهای صنعتی آوند | کسری ساران

جدیدترین یونیت مناسب جهت مطب چشم پزشکی و اپتومتری
قابلیت نصب دو دستگاه همزمان اتو و اسلیت لامپ
… نصاب‌ شیروانی‌ هستم‌ با‌ بیش‌ از‌ بیست‌ سال‌ سابقه‌ کاری
ساخت‌ و اجرای؛
… فلزات رنگین میثم رضایی
واردکننده و توزیع کننده شمش خالص و الیاژی بیسموت

چگونه پینچ ولو را تست می کنید؟

برخلاف شیرهای معمولی مانند دریچه‌های توپی یا دروازه‌ای که در آن ذرات می‌توانند در اطراف توپ یا دیسک‌ها به دام بیفتند، آستین لاستیکی در یک شیر فشاری می‌تواند ذرات را در اطراف آن به دام بیاندازد و یک خاموشی عالی ایجاد می‌کند. هنگامی که فشار هوای خارجی دیگر به آستین لاستیکی اعمال نشود، خاصیت برگشتی الاستیک آن به همراه نیروی رسانه‌های جاری، دریچه را به طور کامل باز می‌کند. ثابت شده است که شیرهای پینچ عملکرد بهتری دارند و بر سایر انواع شیرها مانند شیرهای توپی، شیرهای پروانه ای و شیرهای دیافراگمی برتری دارند. قابلیت اطمینان و کیفیت بالاتر Pinch Valve استثنایی است، به طوری که بسیاری از کاربران شیر، Pinch Valve را یک مزیت بزرگ برای سیستم خود می دانند. طراحی این محصولات به گونه ای است که از فرسودگی غلاف جلوگیری نموده و از آن در برابر عوامل محیطی محافظت می کند و ایمنی عملیات را به طور چشمگیری افزایش می دهد. بدنه این محصولات می تواند از جنس های چدن ، فولادهای ساختمانی ، فولادهای ضدزنگ ، آلومینیوم و پلاستیک ساخته شود.

‌در بعضی از کاربردها، ذرات می توانند در آب بندی و مهر و موم های دیسک یا توپی در شیرهایی مانند پروانه ای یا توپی شیرآلات صنعتی در اصفهان گیر کنند. در این حالت شیر به طور کامل نمی تواند قطع شود و جریان سیال به طور کامل متوقف نمی شود. برای مایعاتی با غلظت و ناخالصی بالا به دلیل تماس نداشتن قطعات فلزی و مکانیکی با سیال انتخاب مناسبی است. در انتها فشار کاری محصول که در فشار کاری ۴ … ۰ و ۶ … ۰ بار عرضه شده است.

  • اتصال دهنده بدنه شیر که شامل نوع ساکت ، لب جوش ، دنده ، فلنجدار می باشند جهت اتصال به خطوط لوله طراحی می شوند .
  • بیشترین کاربرد پینچ ولوها مختص به صنایع غذایی , صنایع نوشیدنی , صتایع شیمیایی و هیدرولیک , صنایع دارویی و صنایع معدنی بوده و برای موارد سیستم های کنترلی , توزین , اندازه گیری , حمل و نقل و خلأ استفاده می شود .
  • با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد.
  • لوله الاستومری از ورودی به خروجی با مکانیزم پینچ در محفظه نصب می شود و تنها جزئی است که با محیط سیال در تماس است.